Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Słubice jako miasto 2013/10/27 12:32 #17810

  • rafaello
  • rafaello Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • szczery
  • Posty: 21
  • Otrzymane podziękowania: 0
Co mieszkańcy sądzą o mieście ? :whistle:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Słubice jako miasto 2013/10/29 20:58 #17833

  • storczykxd
  • storczykxd Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 39
  • Otrzymane podziękowania: 1
niby powiatowe, ale za bardzo szukać tutaj to nie ma czego. Do kina--> Gorzów, Zielona, na zakupy to samo, atrakcji zero, zwiedzać też nie ma czego. Do tego drogo, bo Niemcy, same markety i stacje paliw. Nie chce narzekać, ale jakoś nie psuje mi ono.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Słubice jako miasto 2013/10/30 07:03 #17836

  • Wiesław
  • Wiesław Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 87
  • Otrzymane podziękowania: 7
Zawsze szanowny kolega może się wyprowadzić. Polecam wizytę w podobnej wielkości mieście gdzieś w Polsce. Od razu docenisz to co masz tutaj.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Słubice jako miasto 2013/10/30 11:13 #17840

  • matkapolka2
  • matkapolka2 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 5
uważam że nie jest źle jak na tej wielkosc mieścine, granica daje zarobic, cos sie dzieje
a z tym kinem to dajcie spokoj, kiedys bylo nikt nie chodzil bo smierdzi
potem we frankfurcie zrobili kino ze byly polskie napisy, zrezygnowali bo nikt nie chodzil
idealne podsumowanie potencjalu słubiczan
miasto tworza sami mieszkancy, trzeba zaczac od siebie, a nie narzekac

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Słubice jako miasto 2013/10/30 13:49 #17842

  • lara croft
  • lara croft Avatar
  • Gość
  • Gość
Ja do infrastruktury nie mam zastrzeżeń. Problemem tego miasta są wyjątkowo paskudni ludzie ściąga tu najgorszy element z całego kraju. Tu się jedynie ,,mafia,, integruje , tego pokroju ludzi jest bez liku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Słubice jako miasto 2013/11/01 05:38 #17857

  • Joasia5
  • Joasia5 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 128
  • Otrzymane podziękowania: 4
Nie ma co narzekac mieszkam tu od zawsze ,mam swoje ulubione miejsca .Widok na moście jest boski przy zachodzie słońca ,spacer po wale w strone ul sportowej .Nie można ominąć stadionu,przejsc sie po parku za cmentarzem pod górke w strone toru saneczkowego .Oczywiscie dalej spacer przez ul sportowa w strone kunowic kiedys były trzy strumyki moczylismy sie jak warjaty w przejżystej wodzie i łapalismy ryby.Izawsze zachodziliśmy na lotnisko obecnie strefa gospodarcza warjowalismy w czołgach i okopach to było super....i dlatego jestem przywiązana do tego miasta i miejsc bo mam swoje wspomnienia ? I to co teraz nowe obwodnicą spacerkiem do miasta z przyjaciółmi tymi od lat i B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Słubice jako miasto 2013/11/01 21:47 #17861

  • storczykxd
  • storczykxd Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 39
  • Otrzymane podziękowania: 1
Szanowny kolega tylko pomieszkuje w Słubicach, więc nie bój- wyprowadzę się. I do tego ma dośc tego, że na tym forum nie można przedstawic swojego zdania, bo zawsze jakieś głupie komentarze się znajdą. Sory, ale swojego zdania nie zmienię, chyba że miasto się zmieni.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Słubice jako miasto 2013/11/02 12:13 #17862

  • rafaello
  • rafaello Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • szczery
  • Posty: 21
  • Otrzymane podziękowania: 0
A ja nie jestem mieszkańcem Słubic.Ale od x lat mam okazję przejeżdżać przez Słubice co roku.Najczęściej przejeżdżałem nocą i bardo mi się podoba to miasto,większość miast lubię nocą oglądać :) W dzień Słubice też zle nie wyglądają.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Słubice jako miasto 2013/11/05 20:33 #17914

  • dreamhost
  • dreamhost Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 141
  • Otrzymane podziękowania: 14
Wystarczy wybrać się do dowolnego miasta podobnej wielkości "gdzieś w Polsce". Odwiedziłem takich miasteczek sporo i w porównaniu do tego co widziałem, u nas jest po prostu KOSMOS, BAJKA, LUKSUS! Na pewno nie ma co narzekać. A i burmistrz stara się (bo naprawdę się stara!), żeby było jeszcze lepiej - no i co tu dużo mówić, jest, to widać z każdym rokiem. Na pewno każdy by chciał więcej atrakcji, ale nie przesadzajmy. Słubice to niespełna 20-tysięczne miasteczko, nie porównujmy się do miast kilkukrotnie większych, które mogą zaoferować więcej pod względem np. atrakcyjności możliwości spędzania wolnego czasu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Słubice jako miasto 2013/11/05 22:59 #17915

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Z tym burmistrzem do dowaliłeś ! Dawno tak się nie uśmiałem :)
Wstyd powiedzieć, ale nasze miasto za obecnego burmistrza marnieje z roku na rok. Inne miasta podobnej wielkości jak np. Kostrzyn, czy trochę mniejsze jak Sulęcin, potrafiły w ostatnich latach wykorzystać duże środki unijne na poprawę infrastruktury. Słubice przespały ten czas.
To co zrobili poprzednicy marnieje bez remontów. Deptak i zabudowa na jedności Robotniczej wygląda okropnie, to na co wydano miliony wokół OSIR-u niszczeje (Joasiu widziałaś jak wygląda dziś tor saneczkowy ?)
Z dokonań obecnego burmistrza można wymienić budujące się przedszkole (okropnie brzydkie w fatalnym miejscu) w którym dzieci będą uczyć się języka niemieckiego, aby potem pójdą do szkoły podstawowej i będą uczyć się angielskiego, rozebranie kładki i przesunięcie pomnika.
O tym, że miasto pomalutku chyli się ku upadkowi świadczą też zamykane sklepy. Pawilon po Jysku i inne. Może to też i z powodu drastycznych podwyżek podatków od nieruchomości, które zawdzięczamy obecnej radzie i burmistrzowi ?
Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Słubice jako miasto 2013/11/06 13:40 #17926

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 536
  • Otrzymane podziękowania: 26
Jeśli twierdzisz, ze to są skutki pracy i starań obecnego burmistrza, to w zasadzie nie ma co z tobą na ten temat rozmawiać. Proponuję zacząć poznawanie tematu od radosnej twórczości poprzedniej ekipy...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Słubice jako miasto 2013/11/06 14:25 #17927

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Co mnie interesuje poprzednia ekipa ? Oceniam ją równie krytycznie jak obecną. Słubice nie mają szczęścia aby kierowali tym miastem prawdziwi menadżerowie, a trafiają się nam w ostatnich latach słabo wykształceni, bez doświadczenia politykierzy po Collegium Polonicum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Słubice jako miasto 2013/11/08 09:35 #17950

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 536
  • Otrzymane podziękowania: 26
Nie zamierzam cię przekonywać, bo akurat tę nację uważam za z lekka sparszywiałą , ale akurat uważam, że my, jako ofiary ich działań i przedsięwzięć mamy trochę szczęścia, że trafił nam się taki, a nie taki, jak poprzedni, burmistrz. W stanie obecnym jego winy nie ma za grosz ,a jak chcesz znaleźć odpowiedzialnego za poszczególne nieprawidłowości, to raczej szukaj wśród urzędasów - tam to dopiero są rodzynki ... :sick: :whistle:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Słubice jako miasto 2013/11/08 09:59 #17951

  • zelen
  • zelen Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 1
Jarek malkontent ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1