Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Policja w Słubicach 2013/10/03 19:21 #17577

  • ilona2486
  • ilona2486 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 5
Chciałam opisać pracę naszej Słubickiej Policji.Otóż około 2 miesięcy temu w markecie Biedronka został mi ukradziony telefon komórkowy,natychmiast zgłosiłam to na Policje.Policjanci zabezpieczyli monitoring na którym dokładnie widać moment kradzieży i twarze ludzi którzy dokonali kradzieży,kasjerka ww marketu rozpoznała w złodziejach swoich sąsiadów i podała naszym Policjantom adres pod którym mieszkają. I DO DNIA DZISIEJSZEGO NIC NIE ZROBILI !!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: POLICJA 2013/10/03 22:31 #17581

  • slubfurt79
  • slubfurt79 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 63
  • Otrzymane podziękowania: 2

To jeszcze nic, pare lat temu skradziono mi w FF radio samochodowe AUDIOVOX, w tym DVD, Navi, dotykowy ekran, na tamte czasy prawdziwy HIT, niemiecki policjant ktory przyjal zgloszenie powiedzial "na dzien dobry" ze nie ma sznas na odzyskanie radia... "uczciwie" podszedl do sprawy :sick:

ps. "Pan" zlodziej na 99% z drugiej strony Odry, mieszkalem przy granicy :unsure: ,
UWAGA! Radio montowane w jednym w Slubickich zakladow, na drugi dzien wlamanie do samochodu... :whistle: BARDZO CIEKAWE!!

ps. po jakims czasie przyszedl list ze nie wykryto sprawcy, sprawa umorzona...
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez slubfurt79.

Odp: POLICJA 2013/10/27 13:07 #17811

  • rafaello
  • rafaello Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • szczery
  • Posty: 21
  • Otrzymane podziękowania: 0
koleżnko na tacy dałaś policji złodzieja i standardowo oni nic nie robią :angry: wiem coś o tym

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: POLICJA 2013/10/29 13:43 #17822

  • Rob
  • Rob Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 186
  • Otrzymane podziękowania: 17

ilona2486 napisał: Chciałam opisać pracę naszej Słubickiej Policji.Otóż około 2 miesięcy temu w markecie Biedronka został mi ukradziony telefon komórkowy,natychmiast zgłosiłam to na Policje.Policjanci zabezpieczyli monitoring na którym dokładnie widać moment kradzieży i twarze ludzi którzy dokonali kradzieży,kasjerka ww marketu rozpoznała w złodziejach swoich sąsiadów i podała naszym Policjantom adres pod którym mieszkają. I DO DNIA DZISIEJSZEGO NIC NIE ZROBILI !!!!


Złóż doniesienie do Policji na Policję. Może ktoś się jednak tym przejmie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: POLICJA 2013/10/29 13:46 #17823

  • lara croft
  • lara croft Avatar
  • Gość
  • Gość
Ja rozumiem ludzi którym coś skradziono i współczuję. Ale w Słubicach dzieją się jeszcze gorsze rzeczy. Działa tu tzw. ,,mafia,, celowo wzięłam w cudzysłów , szantażystów i oszustów tzw. ,,elita,,
przekrętów. Zorganizowana grupa , tą patologią może by się w końcu ktoś raczył zająć?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1