Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

odholować straż miejską ze słubic szkoda środków na utrzymanie. 2013/01/09 21:20 #15284

  • hodowca2008
  • hodowca2008 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
pa,pa

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: odholować straż miejską ze słubic szkoda środków na utrzymanie. 2013/01/11 20:53 #15304

  • jaszczur78
  • jaszczur78 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 24
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ale co proponujesz? Zbieranie podpisów i referendum? To że są niepotrzebni to wiadomo, widzę ich tylko jak stawiają fotoradar i blokują koła niemcom koło bazarów. A wychodzę z dzieckiem na spacer i nie mogę go puścić luzem bo chodniki obsrane przez psy (jak był śnieg to załatwiały się na chodniku a nie w głębokim na trawie). Na wale to masakra. O trawnikach to nie wspomnę. I tak dalej można by wymieniać o tych nierobach. Dobrze że to takie łapsy że jak się postawisz to odpuszczają, hehe :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: odholować straż miejską ze słubic szkoda środków na utrzymanie. 2013/06/10 08:24 #16551

  • blondynka69
  • blondynka69 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 14
  • Otrzymane podziękowania: 0
Co za Pana Zackiewicza się biorą? Ale to ,,swoi ,,to wewnętrzna intryga.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: odholować straż miejską ze słubic szkoda środków na utrzymanie. 2013/06/10 08:45 #16554

  • Jaś Niepan
  • Jaś Niepan Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 41
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jakby tak wzięli się porządnie za Niemców, to naprawdę chciałbym żeby straż funkcjonowała. Ale po ostatnim kontakcie z nimi zmieniłem zdanie. Panowie nie raczyli wytoczyć swych bebechów z radiowozu, by ze mną normalnie porozmawiać. Cwaniaczek opuści szybkę i pogrozi paluszkiem. Panowie, nie tędy droga! Wy jesteście dla nas, nie my dla Was, zapamiętajcie to.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1