Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Mieso w netto! 2012/10/18 19:34 #14380

  • ilona2486
  • ilona2486 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 5
Nie kupujcie miesa w sklepie Netto!!! SMIERDZI !!! A w cukrze i mace biale robaki!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez ilona2486.

Odp: Mieso w netto! 2012/10/19 13:16 #14394

  • torpeda
  • torpeda Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 8
Jak zaczynasz coś pisać to sprecyzuj konkretnie o czym piszesz.Czy chodzi Ci konkretnie o sklep Netto czy stoisko mięsne,które znajduje sie w budynku Netto,a stanowi odrębną firmę? To jest duża różnica.Bo to, że w Netto śmierdzi ( nie tylko mięso) to wiadome, ale na stoisku mięsnym kupuję od dawna i zawsze jest świeże.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Mieso w netto! 2012/10/19 14:42 #14395

  • matkapolka2
  • matkapolka2 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 5
Ja olewam takich krzykaczy. Może ją zwolnili z pracy w netto i teraz wypisuje glupoty.
Na stoisku mięsnym w netto kupuje od zawsze i tylko tam - pełne zadowolenie, nic nie śmierdzi.
.
Czasem pani tą samą ręką bez rękawiczki liczy piniądze a potem maca mięso, ale raz zwróciłam uwagę i jest ok, teraz się pilnuje.

A mięsa na markecie nie kupuje więc nie wiem czy śmierdzi. Ale jak ma śmierdzieć skoro tam tylko pakowane sprzedają? :blink:

Robaki w cukrze też nie wiem bo słodze miodkiem :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Mieso w netto! 2012/10/19 18:58 #14396

  • Wawel
  • Wawel Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 32
  • Otrzymane podziękowania: 3
Witam!
Mięso ci śmierdzi? Mięso jest do jedzenia nie do wąchania, ja kupowałem tam w żeszłym roku praktycznie co dzień i było alles klar. Nie wiem co kolega wymyśla, ja oceniam mięso zarówno inne towary w netto bardzo pozytywnie.
Pozdrawiam! :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Mieso w netto! 2012/10/19 19:10 #14398

  • ilona2486
  • ilona2486 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 5
Chyba napisalam ze w sklepie Netto a nie ze w masarni w sklepie Netto!!!W masarni mieso jest wporzadku.A rzeczywiscie w zeszlym roku bylo wszystko wporzadku,zepsulo sie jakies 2 miesiace temu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Mieso w netto! 2012/10/19 19:12 #14399

  • ilona2486
  • ilona2486 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 5

matkapolka2 napisał: Ja olewam takich krzykaczy. Może ją zwolnili z pracy w netto i teraz wypisuje glupoty.
Na stoisku mięsnym w netto kupuje od zawsze i tylko tam - pełne zadowolenie, nic nie śmierdzi.
.
Czasem pani tą samą ręką bez rękawiczki liczy piniądze a potem maca mięso, ale raz zwróciłam uwagę i jest ok, teraz się pilnuje.

A mięsa na markecie nie kupuje więc nie wiem czy śmierdzi. Ale jak ma śmierdzieć skoro tam tylko pakowane sprzedają? :blink:

Robaki w cukrze też nie wiem bo słodze miodkiem :lol:



nie chodzi o masarnie tylko o sklep Netto,napisalam wyraznie,a pisze zeby ludzie uwazali i zwracali wieksza uwage a nie ze mnie zwolnili bo w zyciu niechcialabym tam pracowac,mam wieksze ambicje!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Mieso w netto! 2012/10/19 21:36 #14401

  • merkaba
  • merkaba Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 263
  • Otrzymane podziękowania: 6
tyle chemii dają i jeszcze śmierdzi

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Mieso w netto! 2012/10/22 08:45 #14409

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 536
  • Otrzymane podziękowania: 26

Wawel napisał: Witam!
Mięso ci śmierdzi? Mięso jest do jedzenia nie do wąchania,



Hmm. No to życzę ci takiego właśnie zalatującego mięsa we własnej kuchni do czasu , kiedy zacznie ci to przeszkadzać. Ja sam nie trafiłem w netto na śmierdzące , ale i tego typu zakupy robię tu rzadko. Z kolei mam doświadczenia tego typu w EKO na Dąbrówki, a w Intermarche zdarzało mi sie kupić np. białą kiełbasę tak napompowaną wodą, że po ugotowaniu zostawał tylko suchy wiór i na dodatek dwa razy mniejszy od oryginału :P

A jeśli chodzi o robaki w cukrze - nigdy nie spotkałem się z tego typu robalami - są takie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez yon.

Odp: Mieso w netto! 2012/10/22 11:37 #14413

  • Rob
  • Rob Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 186
  • Otrzymane podziękowania: 17

ilona2486 napisał: Nie kupujcie miesa w sklepie Netto!!! SMIERDZI !!! A w cukrze i mace biale robaki!!!


ale o co Tobie chodzi ? generalnie to każde mięso w sklepach sieciowych to totalny syf ( wysokie skażenie chemią ) i nie jest ważne, czy to jest Netto, Biedronka, Lidl, wszędzie to samo.
A sam sklep Netto jest OK.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Mieso w netto! 2012/10/22 13:58 #14414

  • Kmietek758
  • Kmietek758 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 41
  • Otrzymane podziękowania: 8
wszendzie jest chemia nic nie poradzisz, wiec nie wybrzydaj. Znasz przysłowie co nas nie zabije to nas wzmocni ? Jesli ci mienso smierdzi to go nie jedz a zainwestujn w steki hamburgerowe slyszalem ze dodaja tam papier ale nie wiem czy to prawda.

Pozdrawiam cieplutko.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Mieso w netto! 2012/10/22 14:36 #14415

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 536
  • Otrzymane podziękowania: 26
O! Steki to jest to! Mięsa , co prawda , tam nie ma, ale i nie zepsują się bardziej, niż w momencie sprzedaży ( a właściwie produkcji) a i charakter mają bardzo wyrazisty , jeśli chodzi o smak :P . Tektura i inne celulozy są tu na porządku dziennym, ponieważ w doskonały sposób imitują obrobioną termicznie mielona wołowinę, a o to przecież nam wszystkim chodzi - nieprawdaż ? Cała zaś chemia zawarta w stekach jest niegroźna, ponieważ związana jest z materiałem organicznym użytym do produkcji w sposób nierozerwalny, więc steki są praktycznie wielorazowego użytku, jedynie trzeba je konsumować sporymi kęsami, żeby przy recyclingu można było odtworzyć ich poprzedni kształt poprzez układanie ich w sposób typu "puzzle".Kleić można , bez utraty wartości smakowych i odżywczych klejem kostnym lub w ostateczności jadalnym metakrylanem do tapet wspomaganym własnoręcznie wkomponowaną skrobią ziemniaczaną. PYCHA !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Mieso w netto! 2012/10/22 19:16 #14417

  • Kmietek758
  • Kmietek758 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 41
  • Otrzymane podziękowania: 8
Może mieso stare ale pędzlowane na zdrowy kolor?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Mieso w netto! 2012/10/27 19:34 #14448

  • ilona2486
  • ilona2486 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 5

Wawel napisał: Witam!
Mięso ci śmierdzi? Mięso jest do jedzenia nie do wąchania, ja kupowałem tam w żeszłym roku praktycznie co dzień i było alles klar. Nie wiem co kolega wymyśla, ja oceniam mięso zarówno inne towary w netto bardzo pozytywnie.
Pozdrawiam! :)



To sobie nie wachaj,jedz stare i smierdzace jak lubisz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1