Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Przystrojenie kościoła, która kwiaciarnia najlepsza??? 2012/05/15 07:44 #12588

  • FattMan
  • FattMan Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam.

Ma ktoś rozeznanie, które kwiaciarnie ładnie przystroją kościoły na wesele?

Oczywiście ta z Wawrzyniaka jest już zajęta:-(.

Interesują mnie kwiaciarnie jak i kwoty?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przystrojenie kościoła, która kwiaciarnia najlepsza??? 2012/05/16 16:36 #12604

  • GALLA28
  • GALLA28 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam,
serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Studia Dekoracji Galla ,mamy grono zadowolonych klientów i jeżeli tylko dysponujemy wolnym terminem z przyjemnością się spotkamy, by omówić szczegóły dekoracji.
pozdrawiamy
Studio Dekoracji Galla
tel.695185909

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przystrojenie kościoła, która kwiaciarnia najlepsza??? 2012/05/17 05:28 #12606

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 536
  • Otrzymane podziękowania: 26
Widzę, FattMan, że męczysz się z tym ślubem już od roku i dalej nie wszystko pozałatwiane. Może trzeba było wynająć agencję, która by się wszystkim zajęła i sprawy by nie było. Takie porady ad hoc i tak Ci nic nie dadzą - trzeba się z ludźmi, z którymi będziesz współpracować, spotkać i w cztery oczy wszystko omówić. Tu nikt Ci cen nie poda bo , po pierwsze, to niemożliwe ze względu na rodzaj towaru i usługi , po drugie , będziesz musiał w cztery oczy się określić , czy wszystko ma być najlepsze, czy najdroższe, czy najtańsze, czy najbardziej pstrokate itp. A jak Ci tak ciężko idzie, to może daj sobie z tą imprezą spokój?... B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przystrojenie kościoła, która kwiaciarnia najlepsza??? 2012/05/17 13:51 #12623

  • FattMan
  • FattMan Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 0
yon...

Widze, że Ci się strasznie nudzi...
Widzisz tytuł tematu??
Jeśli się nie znasz, nie korzystałeś z tego typu usług badź nie znasz nikogo takiego, kto by mógł się podjąć tego typu dekoracji to po co w ogóle zabierasz się za komentowanie??

Jest to zbyteczne, no chyba, że dążyłeś do miana "forumowego mądrali"...

Apropos tematu miałem kwiaciarnię, ale z przyczyn niezależnych od nas odmówili nam strojenia...

Więc pozostaje mi sytuacja awaryja i poszukiwanie pomocy na słubickim forum, gdyż kilka kwiaciarni tego jeszcze nie robiło w Słubicach a nie chcę ryzykować...
A cenę chodzi mi tylko orientacyjnie, by porównać z tym co miałem w umowie z wcześniejszą kwiaciarnią.

no ale "forumowy mądrala" musi wszędzie wtykać nosa...

ech.... pozostawię to bez dalszego komentarza...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przystrojenie kościoła, która kwiaciarnia najlepsza??? 2012/05/17 15:27 #12626

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 536
  • Otrzymane podziękowania: 26
To ten nadmiar czasu w wakacyjnym czasie - sam się sobie dziwię, że się zrobiłem taki upierdliwy... :blush: Z drugiej strony mieć tyle czasu i nie dopiąć wszystkiego na ostatni guzik a przy tym z każdą sprawą rozgłaszać na forum - średnio się czyta takie tematy, a i pomóc może raczej niewiele osób. Ale , widać - taki masz sposób załatwiania swoich spraw i mi nic do tego. Co by nie mówić , życzę sukcesów w walce z przeciwnosciami przed - i duuuużo szczęścia po... :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przystrojenie kościoła, która kwiaciarnia najlepsza??? 2012/05/17 19:12 #12633

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
wiem od kilku znajomych,ze ładnie ubierali kościół na śluby tam gdzie jest bar piwny,obok fryzjer,a na rogu były sklep "|komesowski"..na przeciwko Fun Parku..kojarzysz?...zapytaj,moze tam da radę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Przystrojenie kościoła, która kwiaciarnia najlepsza??? 2012/05/18 05:08 #12637

  • FattMan
  • FattMan Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dzięki za wskazówki.

Już wszystko załatwione i dopięte na ostatni guzik...

Teraz tylko spokojnie czekać na ten dzień...

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1