Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

KLIMATYZACJA 2012/01/23 19:31 #11570

  • misiek627
  • misiek627 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Słubice to bardzo specyficzne miasto,bardzo trudno o solidnego fachowca.
Ogrzewam mieszkanie klimatyzacją,jedną mam zamontowaną i uruchomioną,
Problem zaczął się gdy chciałem zamontować drugą klimatyzację,postanowiłem znależć kompetentnego fachowca,moje starania zakończyły się fiaskiem,nie żeby nie było ludzi którzy się na tym znają.
Problem polegał na tym ze panowie którzy montują klimatyzacje chcieli dość duże pieniądze za montaż,
Kilku fachowców wyznaczyło termin na wiosnę,inni obiecali podjąć się zlecenia lecz żaden się nie pojawił.
Wszystkich Słubickich" fachowców " przebija pan który ogłasza się w internecie fachowiec ten ma bardzo "profesjonalne podejście do klienta" nie odbiera telefonu lub nie oddzwania o dotrzymaniu terminu wogóle nie ma mowy.
Dodam że jeden z panów próbował oszukać na cenie rur do klimatyzacji.podał cenę 50zł za metr,w sklepie rurki kosztują 25zł za metr.
Udało mi się znależc fachowca który zamontował klimatyzację wykonał konserwację pierwszej.
Pan był z poza Słubic
Efekt jest taki że zapłaciłem 50% kosztów które poniósłbym gdyby montaż wykonali Słubiccy fachowcy.
Panowie fachowcy jako usługodawcy żyjecie z ludzi więcej szacunku i pokory doradzam
Dodam że to co napisałem dotyczy tych fachowców z którymi rozmawiałem na temat montażu klimatyzacji.

pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1