Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

New Yorker we Frankfurcie 2011/12/28 15:07 #11192

  • wasyl01
  • wasyl01 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam
Czy robiąc zakupy zdarzyło Wam się, że przy wyjściu ze sklepu "włączyły" się bramki alarmowe, gdyż ekspedientka nie zdjęła zabezpieczenia?
Mam niemiłe doświadczenia - mi się to zdarzyło, reakcja ochrony (wysoki postawny facet) i wzrok wszystkich klientów. Pomimo przeprosin - uważajcie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: New Yorker we Frankfurcie 2011/12/28 16:10 #11193

  • daren34
  • daren34 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 0

wasyl01 napisał: Witam
Czy robiąc zakupy zdarzyło Wam się, że przy wyjściu ze sklepu "włączyły" się bramki alarmowe, gdyż ekspedientka nie zdjęła zabezpieczenia?
Mam niemiłe doświadczenia - mi się to zdarzyło, reakcja ochrony (wysoki postawny facet) i wzrok wszystkich klientów. Pomimo przeprosin - uważajcie.


Witaj Wasyl !!!

nie odstaje za tym że miałeś taką sytuacje , i włączył się alarm na bramkach, myślę , że każdy tak reaguje na taki alarm . a rzeczy są oklejone alarmami tak żeby nie kradziono , , i to chyba normalna reakcja ochrony , a z tego co wiem to on jest współwłaścicielem New Yorka , więc każdy broni swojego mienia ...
Teraz jak będziesz cokolwiek kupował to sprawdzaj przy kasie czy wszystkie alarmy są zdjęte z danego produktu ...
Jak dla mnie New Yorker to spoko sklep .

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: New Yorker we Frankfurcie 2011/12/30 23:07 #11209

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
zróbmy bojkot newyorkera i wkręćmy jeszcze w to motywy nacjonalistyczne i dyskryminację!!!!
bramki są wszędzie prawie w sklepach samoobsługowych i naprawdę zdarza się , ze piszczą bez uzasadnienia albo omyłkowo ( z winy sprzedawcy) i to raczej Ty masz problem (autorze wątku), że do tego stopnia przejmujesz się zdaniem innych, nie znanych Ci osób, które tak naprawdę maja gdzieś te piszczące bramki i Ciebie. trochę dystansu.
Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1