Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

O:Hipermarket na KOMESIE 2011/02/09 23:33 #8046

  • bogi79
  • bogi79 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 18
  • Otrzymane podziękowania: 0
we wtorek odbyło sie o 10 rano spotkanie z radnymi w UM. burmistrz zaprosił ich dzień wcześniej w tajemnicy. na spotkaniu oprócz "władzy" było kilka innych osób. mieli rozmawiać o ewentualnym zagospodarowaniu komesu. okazało sie jednak że na spotkaniu był już gotowy "projekt" z naniesionymi nazwami marketów. Wiem że ten temat powraca co jakiś czas ale z tego co pamiętam poprzednie władze obiecały że pierwszeństwo w zagospodarowaniu komesu będą miały miejscowe podmioty. jak zawsze jednak pozostaną nam ochłapy. Pracuję w branży budowlanej i wiem jakie reguły rządzą takimi inwestycjami. Ktos zgarnie za to ogromną "działkę".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Hipermarket na KOMESIE 2011/02/10 00:44 #8047

  • STEFIX
  • STEFIX Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 54
  • Otrzymane podziękowania: 3
a TY OCZYWIŚCie dziwnym trafem 2 godziny pozniej juz wiedziales co bylo tematem spotkania, ktore bylo tylko dla radnych, burmistrza i ludzi od tego inwestora.
czyzby przeciek albo dlugi jezor?
czy aby to nie twoj dobry znajomy, pewien radny, propagator oszczędności "zdradził" ci te tajemnice panie budowlańcu? :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Hipermarket na KOMESIE 2011/02/10 15:40 #8071

  • bogi79
  • bogi79 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 18
  • Otrzymane podziękowania: 0
Stefix z przyjemnością Ci odpowiem na nurtujące cię pytanie. Ja mam zawsze dobre wiadomości. niestety nigdy sie nie dowiesz od kogo one pochodzą! Nie ukrywam że bardzo bym chciał, żeby tzw. "oszczędny radny" był moim "whistleblowerem" (sprawdź sobie w wikipedii), ale uwierz że nie jest to jedyny radny dla którego dobro miasta jest ważne.

Z drugiej strony dlaczego przeszkadza ci że ktoś martwiąc się o przyszłość słubic informuje o tym opinię publiczną. minęły czasy ubecji i donosicielstwa każdego na każdego. Ciszewicz płacze że jest źle i jak źle jest jakby nie wiedział na co się pisze przed wyborami. według mnie to zakrawa na kpinę. gwarantuję że rzesza niezadowolonych się będzie się powiększała w przyroście geometrycznym.

Zależy mi na dobru Słubic bo tu postanowiłem żyć i z tym miastem wiążę swoją przyszłość.
Dlatego oburza mnie gdy jakieś podłe kreatury klepią co popadnie na forum byle tylko zasiać zamęt.

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Hipermarket na KOMESIE 2011/08/16 19:20 #9760

  • Vubato23
  • Vubato23 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 0
według mnie to dobrze, coś w tychj słubicach będzie. jeśli chcą robić, to niech robią czy tesco czy kaufland cokolwiek. ludzie i tak rezygnuja coraz czesciej z pracy tu i jedzie do niemiec. piszecie ze 500 osób straci prace a dostanie góra 60. chyba sobie zartujecie. jak chcą, niech robią. bo przeciez z grzybowej ludzie by jeździli tu, z krasińskiego, osiedla kwiatowego i zwierzęcego. to dobra inwestycja, bo przyjezdzali by tez niemcy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Hipermarket na KOMESIE 2011/08/17 19:57 #9786

  • jowita
  • jowita Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nowa galeria , czyli znów rodzimi przesiebiorcy dostaną

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Hipermarket na KOMESIE 2011/09/26 17:22 #10417

  • dimitry
  • dimitry Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 0
Aktualnie ogłoszona jest licytacja terenu starego komesu. Oto link
www.slubice.komornik.org/obwieszczenie.php?id=157
Zapraszam do licytacji chętnych. Wtedy będzie można wybudować tam co się chce :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Hipermarket na KOMESIE 2011/09/28 13:02 #10426

  • dNOTE
  • dNOTE Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 21
  • Otrzymane podziękowania: 1
Dobre :laugh: :laugh: :laugh: Ludzie internetu to jednak osobny przypadek w psychologii. Już się od tygodni rozpisują sami znawcy, co tu takiego wielkiego nie powstanie, gdy dopiero jest ogłoszona licytacja na tą działkę po komesie. Dopiero ten co ją kupi zadecyduje czy zrobić tu pole buraków czy kiosk z hotdogami. Ciekawe skąd takie ploty się biorą. Musi się naprawdę niektórym nudzić :huh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: O:Hipermarket na KOMESIE 2011/12/02 16:32 #10942

  • Vubato23
  • Vubato23 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 17
  • Otrzymane podziękowania: 0
to co z tego ze kilka handlowcow osiedlowych jest na nie? , niech sie roziwja miasto w ktorym zyją., niech powstaja markety, hipermarkety, supermarkety, słubiczanie zrozumcie, ze to nie jest nastawione na niemcow ! . badzcie ludzmi XXI wieku i zyjcie w bardziej rozwinietych, bogatszych miastach - co z pewnoscia przynosiłyby nowe galerie czy hipermarkety w słubicach, gdzie w poblizu macie np. kaufland? - gorzow/zgora, carrefour? - chyba gorzow/chyba zgora, auchan? - gorzow/zgora, almę? - gorzow/ zgora. jesli chodzi o nowa galerie w słubicach, w jakimkolwiek miejscu i poza tematem wprowadzeniu dzielnic miasta - jestem na TAK. !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Vubato23.
  • Strona:
  • 1
  • 2