Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Kto co wie i czemu ukrywają 2015/11/23 15:25 #23476

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość
"Koran i prawo muzułmańskie redukowały geografie i etnografie różnych narodów na prosty i wygodny podział, na wierzących i niewierzących. Niewierzący jest „Harby”, znaczy że jest wrogiem. Islam pogardza krajem niewiernych, tworząc stan permanentnej wrogości pomiędzy muzułmanami i niewiernych. W tym sensie, statki pirackie Berberów, były świętą flotą islamu."

Karol Marks

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto co wie i czemu ukrywają 2015/11/23 20:06 #23483

  • Pirlo
  • Pirlo Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 258
  • Otrzymane podziękowania: 37
„włos oczywiście można dzielić na nieskończoną ilość części nie tylko na czworo”- no cóż…ja przedstawiłem FAKTY, w sposób jasny, klarowny i oczywisty praktycznie dla każdego.Myślę, że średnio rozgarnięty przedszkolak by to zrozumiał i ogarnął bez problemu, nie mówiąc już o jakimkolwiek obiektywnym czytelniku….a Ty JKN jeśli masz jakiś problem z tym, to jest to Twój problem.
„ Nie wiem skąd wiesz co TORPEDA miała na myśli pisząc o dwu gwałtach , czy dwa zdarzenia, czy jedno dotyczące 2-ch kobiet”- Twoja próba udowodnienia , że pisałem nie na temat jest dla Ciebie kompromitująca w oczach moich i każdego obiektywnego czytelnika ..”skąd wiem?” już starałem się Tobie wcześniej to wytłumaczyć…”2 gwałty=dwa zdarzenia”, ale jak masz dalej wątpliwości to zapytajmy TORPEDY, która założyła ten temat czy dobrze odczytałem to co miała na myśli.-wywołuję TORPEDĘ do tablicy!
„Ja też widziałem w Słubicach Syryjczyków /chyba/ , którzy próbowali coś załatwić w banku / jakieś przekazy, wysyłali, chyba do rodzin swoje kieszonkowe/. Zachowywali się hałaśliwie i to irytowało . Przed bankiem zaczepiali ludzi w tym kobiety próbując się czegoś dowiedzieć łamana angielszczyzną”-po pierwsze z tego co piszesz wynika, że nawet nie wiesz kogo widziałeś, a po drugie zastanawiam się cóż tak przerażającego „chcieli się dowiedzieć” Ci Twoi domniemani Syryjczycy, że kobiety się boją i nie chcą chodzić na spacery do Frankfurtu-trzeba przyznać, wyjątkowo bojaźliwe te słubickie białogłowy.
„ czy chcemy i na ile mamy warunki pomóc potrzebującym ludziom z innej arabskiej cywilizacji , czy też ze strachu , ksenofobii , czy tez rasizmu tej pomocy odmawiamy”- I kto tu pisze nie na temat?Ta kwestia to chyba już inny wątek,co?Kto Ciebie prosił o ocenę „problemu migracyjnego”?..temat dotyczy „gwałtów” i tego się trzymajmy,…ale wiesz co,życzę Tobie więcej sceptycyzmu w kwestii lokacji „uchodźców”, bo „uchodźcy” to nie tylko miód,maliny i orzeszki-to przede wszystkim olbrzymie masy ludzkie, które przybywają do Europy z Bliskiego Wschodu i Afryki, w zdecydowanej większości tak naprawdę migranci ekonomiczni, choć oczywiście-jasne, wśród nich znajdują się tacy którzy potrzebują pomocy, ale również i tacy którzy przy odrobinie Twego nieszczęścia mogą Ciebie poczęstować ołowiem na koncercie….jak Tobie tak bardzo brakuje multikulturowości w Polsce to możesz wyjechać na zachód,albo poczekać 4 lata na następne wybory i zdecydować się wybrać partię, która będzie mniej powściągliwa w temacie „uchodźców”
I osobiste pytanie „klasyk” na koniec: „ilu Uchodźców zaprosisz do swojego domu i będziesz utrzymywać ze swoich pieniędzy?( Rząd cały czas szuka miejsc dla tych 7 tysięcy wynegocjowanych przez Kopacz)Czy może jesteś jednak JKN tylko roszczeniowcem, który oczekuje, iż „uchodźców”, będą utrzymywać polscy i niemieccy podatnicy?
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pirlo.

Odp: Kto co wie i czemu ukrywają 2015/11/24 06:56 #23489

  • angela miller
  • angela miller Avatar
  • Gość
  • Gość

dreamhost napisał: "Oczywiście, zwykli ludzie nie chcą wojny, (…) ale w końcu to przywódcy kraju określają politykę i zawsze łatwo jest pociągnąć za sobą ludzi, niezależnie, czy jest to demokracja, faszystowska dyktatura, parlament czy dyktatura komunistyczna. (…) Mając głos czy go nie mając, ludzie zawsze mogą być podporządkowani przywódcom. To łatwe. Jedyne, co trzeba zrobić, to powtarzać ludziom w kółko, że są atakowani, oraz potępić pacyfistów za brak patriotyzmu i narażanie kraju na niebezpieczeństwo. To działa w każdym kraju."

Hermann Göring podczas procesu norymberskiego, 18 kwietnia 1946.


Proszę Pana kluczową kwestią są cele Islamu które wyraźnie określa Koran. Stosunek muzułmanów do niewiernych, który określa Koran. A te obowiązują wszystkich muzułmanów. Nie ma muzułmanów tolerancyjnych czy liberalnych jak to usiłuje się nam wmówić. Koran bardzo wyraźnie i jednoznacznie się określa i to dotyczy wszystkich muzułmanów. Islam jest religią radykalistyczną.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez angela miller.

Odp: Kto co wie i czemu ukrywają 2015/11/24 07:42 #23490

  • jkn51
  • jkn51 Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 237
  • Otrzymane podziękowania: 30
Prilo jak dotąd byleś merytoryczny. Teraz zaczynasz osobiste wycieczki . Powiem Ci tak . Oczywiście wobec ogromu Twojego intelektu i logiki ja jestem małe Miki. Oczywiście , że sprawa domniemanych czy rzeczywistych gwałtów nie ma związku ze sprawą imigrantów. To nie jest żadne szczucie na obcych. Przecież to oczywiste, Każde dziecko to wie. Ot taki przypadek. Zbieg okoliczności. Co do mojego zaangażowania a pomaganie innym , to może nie Ty będziesz mnie rozliczał. A jeśli tak szczegółowo chcesz wiedzieć , to chętnie wyręczę gminę w wykonywaniu jej zadań i mogę zaprosić rodzinę imigrancką tutaj , i zająć się ich adaptacją. Gmina natomiast powinna zrezygnować i moich podatków , bo wtedy będzie to sprawiedliwe.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto co wie i czemu ukrywają 2015/11/24 08:02 #23491

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

jkn51 napisał: [...]chętnie wyręczę gminę w wykonywaniu jej zadań i mogę zaprosić rodzinę imigrancką tutaj , i zająć się ich adaptacją.

Zanim zaczniesz pisać podobne głupoty, to najpierw poprzeglądaj przepisy jakie, to są zadania gminy. Zapewniam Cię, że nie ma tam nic o przyjmowaniu intruzów.

Gmina natomiast powinna zrezygnować i moich podatków , bo wtedy będzie to sprawiedliwe.

Pochwalisz się ile zapłaciłeś tych podatków, na waciki starczy? Bo ja wiem ile płacę i choć mam trochę tego czy owego, to na utrzymanie jednej osoby przez miesiąc mogło by nie starczyć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto co wie i czemu ukrywają 2015/11/24 08:13 #23492

  • marchewka
  • marchewka Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 56
  • Otrzymane podziękowania: 2
jkn51: na szczęście nie TY decydujesz o tym kto w Polsce zamieszka :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto co wie i czemu ukrywają 2015/11/24 08:16 #23493

  • angela miller
  • angela miller Avatar
  • Gość
  • Gość

jkn51 napisał: Prilo jak dotąd byleś merytoryczny. Teraz zaczynasz osobiste wycieczki . Powiem Ci tak . Oczywiście wobec ogromu Twojego intelektu i logiki ja jestem małe Miki. Oczywiście , że sprawa domniemanych czy rzeczywistych gwałtów nie ma związku ze sprawą imigrantów. To nie jest żadne szczucie na obcych. Przecież to oczywiste, Każde dziecko to wie. Ot taki przypadek. Zbieg okoliczności. Co do mojego zaangażowania a pomaganie innym , to może nie Ty będziesz mnie rozliczał. A jeśli tak szczegółowo chcesz wiedzieć , to chętnie wyręczę gminę w wykonywaniu jej zadań i mogę zaprosić rodzinę imigrancką tutaj , i zająć się ich adaptacją. Gmina natomiast powinna zrezygnować i moich podatków , bo wtedy będzie to sprawiedliwe.


Myślę że usiłuje Pan sprowadzić tę dyskusję o uchodźcach do pyskówek. Myślę że takie zadanie ma Pan na tym Forum. Uczyć pyskówek uczyć sprowadzić dyskusję do bełkotu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto co wie i czemu ukrywają 2015/11/24 09:23 #23498

  • jkn51
  • jkn51 Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 237
  • Otrzymane podziękowania: 30
Może wysil swój mózg a mi nie zarzucaj pisania głupot. Zresztą mniejsza z tym. W poniżaniu ludzi jesteś mistrz. Gdyby to było sprzeczne z zadaniami gminy to by rząd nie pytał gmin czy są w stanie przyjąć imigrantów. Nie intruzów ale imigrantów , czy się to tobie podoba czy nie. Generalnie to co się tobie podoba to mam i tak .. Ludzi o poglądach jak twoje nie darzę szacunkiem. Od moich podatków to jest US a nie nie ty. Zapewniam cię ,że z moich by starczyło. A jak ty masz problem to twój problem jak mi tu ktoś niedawno napisał. Kończę pisanie na tym wątku i w spawach imigrantów bo to jest" kopanie się z koniem". Każdy zostanie przy swoim , a czas pokaże czyja była racja.
Za tę wiadomość podziękował(a): dreamhost

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto co wie i czemu ukrywają 2015/11/24 11:09 #23500

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

jkn51 napisał: Może wysil swój mózg a mi nie zarzucaj pisania głupot. Zresztą mniejsza z tym. W poniżaniu ludzi jesteś mistrz.

Czujesz się poniżony? Z jakiego powodu? Bo chyba nie dlatego, że ktoś nie podziela Twojego punktu widzenia?

Gdyby to było sprzeczne z zadaniami gminy to by rząd nie pytał gmin czy są w stanie przyjąć imigrantów.

No właśnie, rząd pyta władze gmin a nie im nakazuje! Jak sobie premier chce kogokolwiek ściągać i utrzymywać, to robi to za swoje pieniądze. Pomijam już to że to są nadal nasze podatki. Jak premier chce kogoś wcisnąć gminom, to musi je pytać o zgodę. Proste.

Nie intruzów ale imigrantów , czy się to tobie podoba czy nie.

Intruzi i najeźdźcy, tak to widzi większość naszego społeczeństwa, potwierdzają to też wpisy na tym forum. Czy to Ci się podoba czy nie. Możesz ich nazywać nawet bliźnimi, nic mi do tego.

Generalnie to co się tobie podoba to mam i tak .. Ludzi o poglądach jak twoje nie darzę szacunkiem.

No i co mam się popłakać?

Od moich podatków to jest US a nie nie ty. Zapewniam cię ,że z moich by starczyło.

Tylko, że US i jego podatki, to tak średnio się maja do podatków gminnych, a Ty chcesz żeby gmina rezygnowała z Twoich podatków. To o czym Ty w końcu piszesz?

A jak ty masz problem to twój problem jak mi tu ktoś niedawno napisał. Kończę pisanie na tym wątku i w spawach imigrantów bo to jest" kopanie się z koniem". Każdy zostanie przy swoim , a czas pokaże czyja była racja.

Sajonara!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto co wie i czemu ukrywają 2015/11/24 11:41 #23501

  • torpeda
  • torpeda Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 8
PRILO ODPOWIADAM NA TWE WOŁANIA DO WĄTKU....."Nie wiem skąd wiesz co TORPEDA miała na myśli pisząc o dwu gwałtach , czy dwa zdarzenia, czy jedno dotyczące 2-ch kobiet”- Twoja próba udowodnienia , że pisałem nie na temat jest dla Ciebie kompromitująca w oczach moich i każdego obiektywnego czytelnika ..”skąd wiem?” już starałem się Tobie wcześniej to wytłumaczyć…”2 gwałty=dwa zdarzenia”, ale jak masz dalej wątpliwości to zapytajmy TORPEDY, która założyła ten temat czy dobrze odczytałem to co miała na myśli.-wywołuję TORPEDĘ do tablicy! "

Prilo chodziło o dwa gwałty. A jeśli chodzi o przybyszy zamieszkałych obecnie po sąsiedzku to osobiście sama byłam zaczepiana na moście w drodze z Frankfurtu do FSL. Nie mam zamiaru opowiadać szczegółów ale z pewnością nie była to przyjemna a tym bardziej rozmowa. Prilo masz dużo racji i popieram twoje spojrzenie na temat. A tym którzy próbują na siłę być poprawni politycznie życzę aby osobiście mieli możliwość wyrobienia sobie zdania na temat ufoludków.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez torpeda.

Odp: Kto co wie i czemu ukrywają 2015/11/25 10:20 #23504

  • Pirlo
  • Pirlo Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 258
  • Otrzymane podziękowania: 37
Do JKN: JKN pisze: „Oczywiście wobec ogromu Twojego intelektu i logiki ja jestem małe Miki. Oczywiście , że sprawa domniemanych czy rzeczywistych gwałtów nie ma związku ze sprawą imigrantów. To nie jest żadne szczucie na obcych. Przecież to oczywiste, Każde dziecko to wie. Ot taki przypadek”-…....czy ma związek to się być może okaże. Ja na nikogo nie szczułem tylko przedstawiłem FAKTY w tej sprawie, natomiast Twoja teza jakbym pisał nie na temat została obalona. Jeśli ktoś pisał nie na temat to Ty, bo „problem migracyjny” i ewentualne lokowanie tych ludzi to jest inny wątek na tym forum (zresztą widzę iż namiętnie w nim uczestniczysz). …” jeśli tak szczegółowo chcesz wiedzieć , to chętnie wyręczę gminę w wykonywaniu jej zadań i mogę zaprosić rodzinę imigrancką tutaj , i zająć się ich adaptacją”-..napisać na forum można wszystko,liczę że rzetelnie udowodnisz że rzeczywiście im pomogłes( z własnych srodków)- w ten sposób pokażesz że jesteś ideowcem a nie roszczeniowcem”. „Gmina natomiast powinna zrezygnować i moich podatków , bo wtedy będzie to sprawiedliwe.”- Co?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto co wie i czemu ukrywają 2015/11/30 16:27 #23539

  • torpeda
  • torpeda Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 8
Powracam do tematu. Czy ktoś jest w stanie zweryfikować informacje, że ostatnio na dniach we Frankfurcie jakiś hebanowy gość z Bałkanów zaatakował 12 letnią dziewczynkę? Podobno zarzucił jej pasek na szyję i próbował zaciągnąć gdzieś. Przeszkodziła mu podobno dziewczynki matka. Dziewczynka obecnie podobno ma przebywać w szpitalu z widocznymi obrażeniami w obrębie szyji. Wszelkiemu Lewactwu podziękuję za zbędne komentarze.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez torpeda.

Odp: Kto co wie i czemu ukrywają 2015/12/01 18:07 #23554

  • Alice
  • Alice Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 35
  • Otrzymane podziękowania: 2
tacy ludzie jak torpeda mnie wlasnie wkurwiaja-=opisujesz jakies plotki,straszysz...zyj czlowieku swoim zyciem,nie wnikaj,nie siej paniki i nie strasz innych...jakos nikt nie slyszal o tym co piszesz,wymysliles to sobie??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto co wie i czemu ukrywają 2015/12/01 20:07 #23555

  • torpeda
  • torpeda Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 93
  • Otrzymane podziękowania: 8
Nie specjalnie mnie interesuje że ciebie to wk....Alice. A wiesz dlaczego? Bo akurat słyszałam to od znajomego Niemca. To że Twój nos sięga max do jedności robotniczej to nie moja sprawa. Ale wspólną sprawą i interesem jest bezpieczeństwo nasze i naszych dzieci. Twoje wywody i wkurwienie interesuje mnie tyle co zeszłoroczny śnieg. Zajmij się nauką

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Kto co wie i czemu ukrywają 2015/12/02 07:03 #23556

  • Alice
  • Alice Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 35
  • Otrzymane podziękowania: 2
heheheheheheheheheheheheheheh!
Za tę wiadomość podziękował(a): dreamhost

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.