Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Likwidacja Straży Miejskiej w Słubicach 2014/08/14 11:46 #19789

  • Cywiński
  • Cywiński Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • wal-53
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 1
Straż Miejska w Słubicach nie zdaje podstawowych zasad bezpieczeństwa dla mieszkańców Słubic ,uważam o likwidacji a nakłady finansowe przeznaczyć na dofinansowanie POLICJI,która wykonuje odpowiedzialną służbę.Prosze mieszkańców Słubic o poparcie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Cywiński.

Odp: Likwidacja Straży Miejskiej w Słubicach 2014/08/14 12:41 #19792

  • miastowa
  • miastowa Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 124
  • Otrzymane podziękowania: 5
Jakie Straz Miejska ma obowiazki? Pytam zupelnie serio, bo nie orientuje sie w temacie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Likwidacja Straży Miejskiej w Słubicach 2014/08/14 13:17 #19794

  • Cywiński
  • Cywiński Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • wal-53
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 1
Uprawnienia troszkie miejsze jak Policja ,jedynie co robią to blokuja samochody i pracuja jedynie do godz.17,00.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Likwidacja Straży Miejskiej w Słubicach 2014/08/14 20:50 #19796

  • jaszczur78
  • jaszczur78 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 24
  • Otrzymane podziękowania: 0
Pracują raczej do 16, o 17 mogli by już umrzeć z przepracowania. Ale Burmistrz powiedział że są potrzebni więc marne szanse na likwidację pasożytów. Zapraszam Pana Burmistrza na spacer po mieście wśród psich kup i puszczonych luzem psów, dobrym miejscem jest wał powodziowy, łąki za wałem i okolice placów zabaw. Najlepiej niech weźmie małe dziecko ze sobą to pozna trochę życia mieszkańców. Nie lubię narzekać ale w tej kwestii tylko bluzgi na usta się cisną jak to się mówi. Dobrze że wybory tuż tuż...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Likwidacja Straży Miejskiej w Słubicach 2014/08/15 12:30 #19820

  • Cywiński
  • Cywiński Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • wal-53
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 1
Straż Miejsta to tylko pasożyty.
Za tę wiadomość podziękował(a): ciekawski georg

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Likwidacja Straży Miejskiej w Słubicach 2014/08/15 12:47 #19821

  • tjakuszewicz
  • tjakuszewicz Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 37
  • Otrzymane podziękowania: 1
Może trzeba im podpowiedzieć co robić? A więc ja proponuje aby ustawili się przy moście i zainteresowali się wszystkimi rowerzystami, którzy przez most jadą chodnikiem a nie pasem dla rowerów na jezdni.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Likwidacja Straży Miejskiej w Słubicach 2014/08/19 09:36 #19849

  • wladimir
  • wladimir Avatar
  • Gość
  • Gość

Cywiński napisał: Straż Miejska w Słubicach nie zdaje podstawowych zasad bezpieczeństwa dla mieszkańców Słubic ,uważam o likwidacji a nakłady finansowe przeznaczyć na dofinansowanie POLICJI,która wykonuje odpowiedzialną służbę.Prosze mieszkańców Słubic o poparcie.


Popieram likwidację. Wiesiu to pasożyt społeczny i darmozjad. Wysłać go na zasiłek z U.P.
Reszta ekipy też na bruk.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Likwidacja Straży Miejskiej w Słubicach 2014/08/19 13:43 #19855

  • jurand
  • jurand Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 102
  • Otrzymane podziękowania: 3
Przed chwilką czytałem twój wpis o konieczności robieniu porządku z bandytami co zastraszają ludzi a tu czytam o tym jak jesteś za likwidacją Straży Miejskiej. To tak jakby zakazywać rodzić dzieci i nagradzać tych rodziców co spłodzili potomstwo.... bez sensu!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Likwidacja Straży Miejskiej w Słubicach 2014/08/20 11:28 #19888

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość
No akurat z walką z bandytyzmem, to Straż Miejska ma niewiele wspólnego.
Ale faktycznie, jaki jest sens istnienia Straży Miejskiej, która działa tylko do 16-tej czy 17-tej albo jest widoczna kilka razy w roku, przy okazji jakiś imprez?
Bo to, ze strażnicy i ich rodziny mają w tym żywotny interes, to nie wątpię, ale co mamy z tego, my którzy płacimy za to wszystko?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Likwidacja Straży Miejskiej w Słubicach 2014/08/21 08:35 #19905

  • Sierszulski
  • Sierszulski Avatar
  • Gość
  • Gość
a może zmienić czas pracy od 16.00 - 0.00 coś bardziej w tym kierunku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Likwidacja Straży Miejskiej w Słubicach 2014/08/21 10:36 #19908

  • wladimir
  • wladimir Avatar
  • Gość
  • Gość

Sierszulski napisał: a może zmienić czas pracy od 16.00 - 0.00 coś bardziej w tym kierunku.


Powtarzam Wiesiu to pasożyt społeczny i darmozjad , bierny ale wierny ,dupolizojad ,dlaczego mamy jego i jego ekipę utzymywać?! z pieniędzy podatnika?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Likwidacja Straży Miejskiej w Słubicach 2014/08/21 13:47 #19911

  • Sierszulski
  • Sierszulski Avatar
  • Gość
  • Gość
Ja nie pisze o jakimś tam "panu Wiesiu" obrażając faceta patrząc w lustro lecz próbuje znaleźć logiczny sens pracy tych panów w Słubicach.Jeżeli w mieście już taka brygada istnieje to trzeba ją wykorzystać do maxa dla potrzeb mieszkańców a nie urzędników, którzy też już popłynęli daleko ze swoim podwyższonym ego. Nie problem po obrażać wszystkich do koła to nie rozwiąże bezpieczeństwa mieszkańców.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Sierszulski.

Odp: Likwidacja Straży Miejskiej w Słubicach 2014/08/21 21:16 #19916

  • Forman
  • Forman Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 58
  • Otrzymane podziękowania: 4
Masz racje zaangazowac ich . . . tylko do czego ? Oni nic nie potrafia, wszystkiego sie boja a jak chca cos zrobic to i tak spie. . ..
Mozliwosci ich wykozystania w zgodzie z ustawa o strazy miejskiej byloby duzo, ale co z tego, ze roboty jest sporo i sa mozliwosci, jesli straznikom sie po prostu nie chce.
Patrzac na organizacje tego tworu jakim jest straz miejska zastanawiam sie co robi komendant ?
Dlaczego w podleglej sobie jednostce ma takich leserow ? Drugie pytanie to czemu burmistrz nic z nimi nie zrobi, przeciez tak jak kazdy z nas widzi, ze oni nic nie robia, pytanie dlaczego radni nie interweniuja w tej sprawie ?
Wszystko wskazuje na to, ze to jeden wielki uklad i raczka raczke myje, i siedza twardo na swoich miejscach.
Czy ktos widzial pieszy patrol strazy miejskiej ? A to powinno byc podstawa pracy prewencyjnej,
jak zlapac ludzi, ktorzy wyprowadzaja psy na trawniki, pijaczkow sikajacych po bramach, czy pijaczkow spiacych na srodku deptaka ? z auta ? A jak widze to jedyny sposob lansu naszych straznikow.
Ja mam apel do komendanta strazy, jesli pan sobie nie radzi z ta kierownicza funkcja to niech sie pan honorowo zwolni i sobie siary nie robi, bo takie zarzadzanie porzadkiem to wstyd i hanba.
Mysle, ze na panskie miejsce znajdzie sie kandydat, ktory sobie z tym poradzi.
Mam tez apel do burmistrza, wiem, ze panska prace zweryfikuja wybory i mam nadzieje, ze wiecej taki kretyn i wizjoner burmistrzem nie bedzie, ale prosze nich pan cos zrobi dobrego dla swojego miasta i usprawni prace straznikow, lub jesli sie nie da to te organizacje po prostu rozwiaze, bo kosztow szkoda

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Likwidacja Straży Miejskiej w Słubicach 2014/08/22 08:30 #19919

  • Sierszulski
  • Sierszulski Avatar
  • Gość
  • Gość
Moi drodzy Państwo tu już chyba nie czas na proszenie. Pracownicy "białego domku" na ul. Akademickiej powinni przeorientować swoją postawę to "oni są dla mieszkańców a nie mieszkańcy dla nich". Przecież mieszkańcy utrzymują ten jeden z największych zakładów pracy w Słubicach a nawet niektórych wybierają co cztery lata. Dlatego mogę jako sponsor tej instytucji domagać się pieszych patroli w mieście i to w godzinach najbardziej niebezpiecznych To ja jako jeden 15 tys. udziałowców domagam się czystego miasta. Chcę z moim dzieckiem spokojnie spacerować a nie rozglądać się czy nie wdepnę na "minę" lub nie zostanę zaatakowany przez "bestię", której właściciel tłumaczy, że ten piesek nie zrobi nam krzywdy :laugh:
A jeżeli nie wiemy co zrobić z tymi rangersami to niech wybudują im tęczę i niech jej pilnują :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Likwidacja Straży Miejskiej w Słubicach 2014/08/22 14:03 #19925

  • brucke
  • brucke Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 35
  • Otrzymane podziękowania: 1
a u nas jest straz miejska?jestem slubiczanka od urodzenia, mieszkalam kilkanascie lat daleko od naszego miasta, ale jak wrocilam do miasta to ich nie widzialam na miescie.widzialam ich poza miastem, na trasie swiecko - terminal, i to nie raz.i to sie tyczy takze policji.interwencja do policji , musisz dlugo czekac, czesto ich widze na trasie slubice- terminal i kontrolowanie jagodzianek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.