Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Likwidacja Straży Miejskiej w Słubicach 2014/08/22 21:07 #19931

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

Forman napisał: Mam tez apel do burmistrza, wiem, ze panska prace zweryfikuja wybory i mam nadzieje, ze wiecej taki kretyn i wizjoner burmistrzem nie bedzie, ale prosze nich pan cos zrobi dobrego dla swojego miasta i usprawni prace straznikow, lub jesli sie nie da to te organizacje po prostu rozwiaze, bo kosztow szkoda

No to facet, teraz to sąd będzie Twoim drugim domem. :evil:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Likwidacja Straży Miejskiej w Słubicach 2014/08/22 21:58 #19934

  • Forman
  • Forman Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 58
  • Otrzymane podziękowania: 4
Zapominasz, ze jako wyborca mam prawo oceniac prace i decyzje tego na kogo glosowalem.
(Zdaje sie, ze to sie nazywa demokracja i wolnosc slowa)
Wiec oceniam a ze tak nisko to juz zasluga samego burmistrza, powiem, ze to slowo, ktorym go okreslilem to i tak jest zbyt pozytywne jako epitet dla niego.
Wystarczy obejzec jego wystepy w TV, on zdania podrzednie zlozonego nie potrafi sformulowac,
a o pomyslach na atrakcje w slubicach to juz nie wspomne.
Dla mnie burmistrz powinien byc przede wszystkim gospodarzem a wizjonerstwo i polityke zostawic na koniec i najlepiej jako prywatne hobby po godzinach urzedowania.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Forman.

Odp: Likwidacja Straży Miejskiej w Słubicach 2014/08/23 07:48 #19936

  • jaszczur78
  • jaszczur78 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 24
  • Otrzymane podziękowania: 0
Polecam do patrolowania rejon Obozowa, Sportowa, Północna (boczne leśne ścieżki - niestety trzeba pieszo lub rowerem). Z dnia na dzień po lesie rośnie kilka hałd śmieci. Większość poremontowych. A i Niemcy wyrzucający śmieci na polach (wjazd z Rzepińskiej na wprost Folwarcznej). No i demolowane co weekend w nocy przez wracających imprezowiczów drzewka i kosze na Rzepińskiej. To na początek dla Naszych Dzielnych Straszyków.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Likwidacja Straży Miejskiej w Słubicach 2014/08/23 13:11 #19944

  • wladimir
  • wladimir Avatar
  • Gość
  • Gość

Forman napisał: Masz racje zaangazowac ich . . . tylko do czego ? Oni nic nie potrafia, wszystkiego sie boja a jak chca cos zrobic to i tak spie. . ..
Mozliwosci ich wykozystania w zgodzie z ustawa o strazy miejskiej byloby duzo, ale co z tego, ze roboty jest sporo i sa mozliwosci, jesli straznikom sie po prostu nie chce.
Patrzac na organizacje tego tworu jakim jest straz miejska zastanawiam sie co robi komendant ?
Dlaczego w podleglej sobie jednostce ma takich leserow ? Drugie pytanie to czemu burmistrz nic z nimi nie zrobi, przeciez tak jak kazdy z nas widzi, ze oni nic nie robia, pytanie dlaczego radni nie interweniuja w tej sprawie ?
Wszystko wskazuje na to, ze to jeden wielki uklad i raczka raczke myje, i siedza twardo na swoich miejscach.
Czy ktos widzial pieszy patrol strazy miejskiej ? A to powinno byc podstawa pracy prewencyjnej,
jak zlapac ludzi, ktorzy wyprowadzaja psy na trawniki, pijaczkow sikajacych po bramach, czy pijaczkow spiacych na srodku deptaka ? z auta ? A jak widze to jedyny sposob lansu naszych straznikow.
Ja mam apel do komendanta strazy, jesli pan sobie nie radzi z ta kierownicza funkcja to niech sie pan honorowo zwolni i sobie siary nie robi, bo takie zarzadzanie porzadkiem to wstyd i hanba.
Mysle, ze na panskie miejsce znajdzie sie kandydat, ktory sobie z tym poradzi.
Mam tez apel do burmistrza, wiem, ze panska prace zweryfikuja wybory i mam nadzieje, ze wiecej taki kretyn i wizjoner burmistrzem nie bedzie, ale prosze nich pan cos zrobi dobrego dla swojego miasta i usprawni prace straznikow, lub jesli sie nie da to te organizacje po prostu rozwiaze, bo kosztow szkoda


Układ?! to więcej niż układ, to jest wpływowa organizacja o charakterze kwazi mafijnym!
Są zorganizowani jak wojsko. To jest tajemnica Polischynela , wszyscy o tym wiedzą i milczą a ja mam odwagę o tym mówić!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Likwidacja Straży Miejskiej w Słubicach 2014/08/23 13:15 #19945

  • wladimir
  • wladimir Avatar
  • Gość
  • Gość

marks napisał:

Forman napisał: Mam tez apel do burmistrza, wiem, ze panska prace zweryfikuja wybory i mam nadzieje, ze wiecej taki kretyn i wizjoner burmistrzem nie bedzie, ale prosze nich pan cos zrobi dobrego dla swojego miasta i usprawni prace straznikow, lub jesli sie nie da to te organizacje po prostu rozwiaze, bo kosztow szkoda

No to facet, teraz to sąd będzie Twoim drugim domem. :evil:


O mafia sądem straszy! uczciwych ludzi! Powiedz jeszcze jaki sąd masz na myśli ,bo ja wiem że nie chodzi ci o Sąd Rejonowy!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Likwidacja Straży Miejskiej w Słubicach 2014/08/27 16:56 #19986

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Bardzo proszę. Nie likwidujcie straży miejskiej ?
Kto będzie wtedy niósł sztandar na uroczystościach i świętach państwowych ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Likwidacja Straży Miejskiej w Słubicach 2014/08/29 16:18 #19997

  • rafaello
  • rafaello Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • szczery
  • Posty: 21
  • Otrzymane podziękowania: 0
Straż Miejska jest POTRZEBNA. Ta formacja działa według swoich uprawnień,które moim zdaniem są stanowczo za małe. Jak czytam komentarze ludzi którzy są za likwidacja SM to mi się żyg....chce

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez rafaello.

Odp: Likwidacja Straży Miejskiej w Słubicach 2014/08/29 19:58 #20002

  • jaszczur78
  • jaszczur78 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 24
  • Otrzymane podziękowania: 0
Za małe uprawnienia? Daj im pistolety i broń gładkolufową. Wtedy będą mogli zwalczać obsrane trawniki i góry śmieci w lasach. A jaki posłuch u Niemców z blokadami na kołach.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez jaszczur78.

Odp: Likwidacja Straży Miejskiej w Słubicach 2014/08/31 14:26 #20012

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8

rafaello napisał: Straż Miejska jest POTRZEBNA. Ta formacja działa według swoich uprawnień,które moim zdaniem są stanowczo za małe. Jak czytam komentarze ludzi którzy są za likwidacja SM to mi się żyg....chce


Jestem za !
Trzeba jej dać jeszcze możliwość do podsłuchów i prowokacji :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Likwidacja Straży Miejskiej w Słubicach 2014/09/20 10:10 #20160

  • wladimir
  • wladimir Avatar
  • Gość
  • Gość

Forman napisał: Masz racje zaangazowac ich . . . tylko do czego ? Oni nic nie potrafia, wszystkiego sie boja a jak chca cos zrobic to i tak spie. . ..
Mozliwosci ich wykozystania w zgodzie z ustawa o strazy miejskiej byloby duzo, ale co z tego, ze roboty jest sporo i sa mozliwosci, jesli straznikom sie po prostu nie chce.
Patrzac na organizacje tego tworu jakim jest straz miejska zastanawiam sie co robi komendant ?
Dlaczego w podleglej sobie jednostce ma takich leserow ? Drugie pytanie to czemu burmistrz nic z nimi nie zrobi, przeciez tak jak kazdy z nas widzi, ze oni nic nie robia, pytanie dlaczego radni nie interweniuja w tej sprawie ?
Wszystko wskazuje na to, ze to jeden wielki uklad i raczka raczke myje, i siedza twardo na swoich miejscach.
Czy ktos widzial pieszy patrol strazy miejskiej ? A to powinno byc podstawa pracy prewencyjnej,
jak zlapac ludzi, ktorzy wyprowadzaja psy na trawniki, pijaczkow sikajacych po bramach, czy pijaczkow spiacych na srodku deptaka ? z auta ? A jak widze to jedyny sposob lansu naszych straznikow.
Ja mam apel do komendanta strazy, jesli pan sobie nie radzi z ta kierownicza funkcja to niech sie pan honorowo zwolni i sobie siary nie robi, bo takie zarzadzanie porzadkiem to wstyd i hanba.
Mysle, ze na panskie miejsce znajdzie sie kandydat, ktory sobie z tym poradzi.
Mam tez apel do burmistrza, wiem, ze panska prace zweryfikuja wybory i mam nadzieje, ze wiecej taki kretyn i wizjoner burmistrzem nie bedzie, ale prosze nich pan cos zrobi dobrego dla swojego miasta i usprawni prace straznikow, lub jesli sie nie da to te organizacje po prostu rozwiaze, bo kosztow szkoda


Wiesiu to człowiek mafiii. Zatrudnia tylko ludzi z mafią związanych a to nie są normalni ludzie! Bierni ale wierni nieudacznicy!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Likwidacja Straży Miejskiej w Słubicach 2015/01/27 10:48 #21508

  • daro300
  • daro300 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 28
  • Otrzymane podziękowania: 1
Straż Miejsta to tylko pasożyty.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Likwidacja Straży Miejskiej w Słubicach 2015/03/05 16:08 #21847

  • kp.Żbik
  • kp.Żbik Avatar
  • Gość
  • Gość

wladimir napisał:

Forman napisał: Masz racje zaangazowac ich . . . tylko do czego ? Oni nic nie potrafia, wszystkiego sie boja a jak chca cos zrobic to i tak spie. . ..
Mozliwosci ich wykozystania w zgodzie z ustawa o strazy miejskiej byloby duzo, ale co z tego, ze roboty jest sporo i sa mozliwosci, jesli straznikom sie po prostu nie chce.
Patrzac na organizacje tego tworu jakim jest straz miejska zastanawiam sie co robi komendant ?
Dlaczego w podleglej sobie jednostce ma takich leserow ? Drugie pytanie to czemu burmistrz nic z nimi nie zrobi, przeciez tak jak kazdy z nas widzi, ze oni nic nie robia, pytanie dlaczego radni nie interweniuja w tej sprawie ?
Wszystko wskazuje na to, ze to jeden wielki uklad i raczka raczke myje, i siedza twardo na swoich miejscach.
Czy ktos widzial pieszy patrol strazy miejskiej ? A to powinno byc podstawa pracy prewencyjnej,
jak zlapac ludzi, ktorzy wyprowadzaja psy na trawniki, pijaczkow sikajacych po bramach, czy pijaczkow spiacych na srodku deptaka ? z auta ? A jak widze to jedyny sposob lansu naszych straznikow.
Ja mam apel do komendanta strazy, jesli pan sobie nie radzi z ta kierownicza funkcja to niech sie pan honorowo zwolni i sobie siary nie robi, bo takie zarzadzanie porzadkiem to wstyd i hanba.
Mysle, ze na panskie miejsce znajdzie sie kandydat, ktory sobie z tym poradzi.
Mam tez apel do burmistrza, wiem, ze panska prace zweryfikuja wybory i mam nadzieje, ze wiecej taki kretyn i wizjoner burmistrzem nie bedzie, ale prosze nich pan cos zrobi dobrego dla swojego miasta i usprawni prace straznikow, lub jesli sie nie da to te organizacje po prostu rozwiaze, bo kosztow szkoda


Wiesiu to człowiek mafiii. Zatrudnia tylko ludzi z mafią związanych a to nie są normalni ludzie! Bierni ale wierni nieudacznicy!

Jak się służby wezmą za niego to mu żadna mafia nie pomoże.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Likwidacja Straży Miejskiej w Słubicach 2015/03/25 09:54 #21947

  • Pigwa
  • Pigwa Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 72
  • Otrzymane podziękowania: 5
Nie jestem za likwidacją ale za porządnym przeszkoleniu ,zwiększeniem zakresu obowiązków i rozliczaniem ich z pracy .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Likwidacja Straży Miejskiej w Słubicach 2015/03/25 11:35 #21948

  • por.borewiczz
  • por.borewiczz Avatar
  • Gość
  • Gość

Pigwa napisał: Nie jestem za likwidacją ale za porządnym przeszkoleniu ,zwiększeniem zakresu obowiązków i rozliczaniem ich z pracy .


Temat jest próbą lobbowania na rzecz SM. Myślę że wystarczy zmienić Komendanta na kogoś bardziej niezależnego , ps. Ksiądz się już dość sztandaru nadżwigał. Od noszenia sztandaru już go kręgosłup boli:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Likwidacja Straży Miejskiej w Słubicach 2015/03/25 12:01 #21950

  • por.borewiczz
  • por.borewiczz Avatar
  • Gość
  • Gość

wladimir napisał:

Forman napisał: Masz racje zaangazowac ich . . . tylko do czego ? Oni nic nie potrafia, wszystkiego sie boja a jak chca cos zrobic to i tak spie. . ..
Mozliwosci ich wykozystania w zgodzie z ustawa o strazy miejskiej byloby duzo, ale co z tego, ze roboty jest sporo i sa mozliwosci, jesli straznikom sie po prostu nie chce.
Patrzac na organizacje tego tworu jakim jest straz miejska zastanawiam sie co robi komendant ?
Dlaczego w podleglej sobie jednostce ma takich leserow ? Drugie pytanie to czemu burmistrz nic z nimi nie zrobi, przeciez tak jak kazdy z nas widzi, ze oni nic nie robia, pytanie dlaczego radni nie interweniuja w tej sprawie ?
Wszystko wskazuje na to, ze to jeden wielki uklad i raczka raczke myje, i siedza twardo na swoich miejscach.
Czy ktos widzial pieszy patrol strazy miejskiej ? A to powinno byc podstawa pracy prewencyjnej,
jak zlapac ludzi, ktorzy wyprowadzaja psy na trawniki, pijaczkow sikajacych po bramach, czy pijaczkow spiacych na srodku deptaka ? z auta ? A jak widze to jedyny sposob lansu naszych straznikow.
Ja mam apel do komendanta strazy, jesli pan sobie nie radzi z ta kierownicza funkcja to niech sie pan honorowo zwolni i sobie siary nie robi, bo takie zarzadzanie porzadkiem to wstyd i hanba.
Mysle, ze na panskie miejsce znajdzie sie kandydat, ktory sobie z tym poradzi.
Mam tez apel do burmistrza, wiem, ze panska prace zweryfikuja wybory i mam nadzieje, ze wiecej taki kretyn i wizjoner burmistrzem nie bedzie, ale prosze nich pan cos zrobi dobrego dla swojego miasta i usprawni prace straznikow, lub jesli sie nie da to te organizacje po prostu rozwiaze, bo kosztow szkoda


Wiesiu to człowiek mafiii. Zatrudnia tylko ludzi z mafią związanych a to nie są normalni ludzie! Bierni ale wierni nieudacznicy!


Jak ma się facet nie bać podejmować decyzji?! uczyliście go że nie wolno mu samodzielnie myśleć, ubezwłasnowolniliście , wykastrowaliście faceta , mózg mu prasliście latami a teraz oczekujecie od niego inicjatywy i samodzielności absurd.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.