Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: Jak otrzymać mieszkanie od miasta? 2014/07/26 15:32 #19591

  • elMartinez
  • elMartinez Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam serdecznie. Jakies mieszkania są wystarczy poszukać.

www.slubice.lubuska.policja.gov.pl/serwi...janta_w_slubicach__1

Z drugiej strony jak tak czytam ogłoszenia na temat nieruchomosci w Słubicach czy może ktoś zorientowany powiedzieć mi dlaczego w większości ludzie sprzedają lokale zamiast wynajmować, przecież pojawiają się też oferty ludzi chętnych na najem??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez elMartinez.

Odp: Jak otrzymać mieszkanie od miasta? 2014/08/01 09:16 #19670

  • Robert69
  • Robert69 Avatar
  • Gość
  • Gość

beeatka2014 napisał: Moja siostra złożyła z mężem wniosek 15 lat temu nie dostali mieszkania do dziś mojej koleżanki sąsiadka pracuje w Polsce mąż w Niemczech od 2 lat wynajmują mieszkanie stać ich na kupno własnego mieszkania i dostali mieszkanie od miasta ale to nic co najlepsze oni obydwoje nie są ze Słubic podlegają pod Gorzów proszę teraz się zastanowić co u nas w mieście się dzieje . w Słubicach są matki samotnie wychowujące dzieci pracują stać je na wynajęcie mieszkania w Słubicach za 1200 zł i one rodzone w naszym pięknym mieście nie dostały mieszkań a dostał ktoś taki wydaje mi się że jak nie masz znajomości albo nie dasz dobrze w łapę to mieszkania nie dostaniesz


.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Robert69.

Odp: Jak otrzymać mieszkanie od miasta? 2014/08/01 09:22 #19671

  • Robert69
  • Robert69 Avatar
  • Gość
  • Gość

elMartinez napisał: Witam serdecznie. Jakies mieszkania są wystarczy poszukać.

www.slubice.lubuska.policja.gov.pl/serwi...janta_w_slubicach__1

Z drugiej strony jak tak czytam ogłoszenia na temat nieruchomosci w Słubicach czy może ktoś zorientowany powiedzieć mi dlaczego w większości ludzie sprzedają lokale zamiast wynajmować, przecież pojawiają się też oferty ludzi chętnych na najem??


Co złodzieju żal duszę ściska że złodziej jest bez mieszkania a policjant dostał pracę i mieszkanie haha.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Jak otrzymać mieszkanie od miasta? 2014/08/02 07:12 #19680

  • elMartinez
  • elMartinez Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
No i tutaj nie trafiłeś, ponieważ mam dom. Pisząc ten post chciałem zwrócić uwagę, że ludzie na tym forum ciągle proszą o pomoc w znalezieniu pracy, mieszkania podczas gdy Komenda Policji w Słubicach musi zachęcać do pracy ludzi z innych powiatów a przecież to nie jest Warszawa z setkami wakatów. Dlatego warto składać podania o pracę w policji to można otrzymać taki bonus jak mieszkanie służbowe. Wyzywając mnie od złodziei okazujesz jedynie determinację w chęci odwetu gdzie dyskutowałem z Tobą na inny temat. Teraz zaciekle będziesz atakował każdą moją wypowiedź, ponieważ wykazałem Ci głupotę i ignorancję a to boli!....bardzo..... Twoje zachowanie świadczy o płytkim umyśle i niestety braku logicznego myślenia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez elMartinez.
  • Strona:
  • 1
  • 2