Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: Zakaz zatrzymywania 2014/03/04 07:02 #18714

  • Office
  • Office Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 127
  • Otrzymane podziękowania: 11
Jeśli chodzi o Słowiańskie od strony Szcerbina to świetne miejsce jest zaraz za Szczerbinem pomiędzy Szczerbinem a Merkurym.Tyle miejsca na miejsca parkingowe,tylko władzy chyba brak środków na budowę takich miejsc.Bieda aż piszczy jak w całej Polszy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zakaz zatrzymywania 2014/03/04 08:43 #18715

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Bieda mówisz ? Policz ile kosztuje miasto zatrudnienie zaplecza politycznego, wyborczego naszego burmistrza na intratnych stanowiskach w spółkach miasta.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zakaz zatrzymywania 2014/03/04 11:04 #18717

  • Office
  • Office Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 127
  • Otrzymane podziękowania: 11
No własnie jaki burmistrz taka bieda.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zakaz zatrzymywania 2014/03/05 10:51 #18724

  • Zibowski
  • Zibowski Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 35
  • Otrzymane podziękowania: 5
Ten zakaz zatrzymywania się na Sienkiewicza nie jest w pełni zasadny. A całkiem niezrozumiałe jest uzasadnienie , że samochody parkujące powodują zagrożenie. Większe zagrożenie powodują auta w ruchu w rękach nierozważnych kierowców. Tych kilka aut parkujących na tej ulicy niejako wymuszało wolniejszą i bardziej rozważną jazdę. Nie ma też mowy jak ktoś tu na forum wspomniał o sznurze parkujących samochodów. Kilka aut parkowało przy budynku nr 10 i kilka tuż za hurtownią budowlaną. W innych miejscach są na tej ulicy zatoczki parkingowe. To właśnie teraz bez parkujących aut ulica sienkiewicza może się stać bardziej niebezpieczna, gdyż będzie kusić amatorów szybkiej jazdy czy też niebezpiecznych popisów motocyklistów jak już nieraz bywało. A druga sprawa to gdzie w końcu mamy parkować. Osiedle sienkiewicza-paderewskiego to blisko 200 mieszkań. Są i inne stare budynki. Niech ktoś od znaków drogowych zajrzy na osiedle gdzie samochody są parkowane na trawnikach. Kończąc wnioskuję do UM o całkowite przywrócenie możliwości parkowania na ulicy Sienkiewicza lub też ewentualnie w godzinach wieczornych i nocnych. Można też ewentualnie wybudować wzdłuż budynku Sienkiewicza 45-48 parking podobny jak przy hurtowni Rajman [vis a vis]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zakaz zatrzymywania 2014/03/05 12:02 #18725

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Idąc tokiem Twojego rozumowania, to najlepiej jest całkowicie zablokować przejazd pojazdów na tej ulicy. Nie będzie ruchu, nie będzie zagrożenia. Na pytanie gdzie macie parkować odpowiedź jest prosta, w garażach. Na osiedlach jak zarządca lub spółdzielnia pozwala to niech sobie parkują i na trawniku. Oczywiście możesz wybudować sobie parking wzdłuż budynku na Sienkiewicza jak jesteś właściecielem tego gruntu i poniesiesz koszty budowy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zakaz zatrzymywania 2014/03/05 12:59 #18726

  • Zibowski
  • Zibowski Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 35
  • Otrzymane podziękowania: 5

kaczka napisał: Idąc tokiem Twojego rozumowania, to najlepiej jest całkowicie zablokować przejazd pojazdów na tej ulicy. Nie będzie ruchu, nie będzie zagrożenia. Na pytanie gdzie macie parkować odpowiedź jest prosta, w garażach. Na osiedlach jak zarządca lub spółdzielnia pozwala to niech sobie parkują i na trawniku. Oczywiście możesz wybudować sobie parking wzdłuż budynku na Sienkiewicza jak jesteś właściecielem tego gruntu i poniesiesz koszty budowy.

Jaki to mądry by nie powiedzieć przemądrzały jest ten pan czy tez pani Kaczka.Może wskażesz miejsce na powiedzmy 100 garaży. Będziemy wdzięczni.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zakaz zatrzymywania 2014/03/06 11:44 #18733

  • bigbudda666
  • bigbudda666 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 1
Zakaz przy ul Sienkiewicza w pełni popieram, bo z ul.Kochanowskiego wyjechac nie mozna bylo bo nic nie widac czy ktos jedzie od strony rolniczaka! Już kilka razy były tam stłuczki bo ktos wyjechal pod nadjezdzajace auto!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zakaz zatrzymywania 2014/05/19 15:41 #19152

  • pio
  • pio Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 111
  • Otrzymane podziękowania: 3
zakazy zatrzymywania się,parkingów brak,te co są nasza władza wydzierżawiła wszystkie płatne.a ja pytam gdzie nasze podatki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zakaz zatrzymywania 2014/06/06 08:52 #19259

  • Zibowski
  • Zibowski Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 35
  • Otrzymane podziękowania: 5
Burmistrz nie tylko czyta ale i reaguje na naszą polemikę w sprawie zakazu zatrzymywania na Sienkiewicza. Wspomniałem w swoim komentarzu o możliwości wybudowania wzdłuż bloku 45-48 zatoki parkingowej. Niejaki pan Kaczka odpisał mi cytuję / wklejam [ Oczywiście możesz wybudować sobie parking wzdłuż budynku na Sienkiewicza jak jesteś właściecielem tego gruntu i poniesiesz koszty budowy. ] Otóż zapraszam pana Kaczkę na spacer na Sienkiewicza gdzie właśnie trwa budowa dwóch zatok parkingowych , a jedna z nich właśnie przy moim bloku 45-48. Pozdrawiam pana Kaczkę .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zakaz zatrzymywania 2014/06/06 10:49 #19260

  • pio
  • pio Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 111
  • Otrzymane podziękowania: 3
witam.ja mieszkam przy Osiedlu Słowiańskim.zrobiono zakaz i popieram lecz w tym miejscu jest bardzo dużo zmotoryzowanych i niestety brakuje miejsca do parkowania,chciałem parkować od strony Żeromskiego koło Szczerbińskiego lecz tam zrobiono płatny. z jakiej racji mam płacić będąc mieszkańcem tego osiedla.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zakaz zatrzymywania 2014/06/09 13:12 #19280

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8

Zibowski napisał: Burmistrz nie tylko czyta ale i reaguje na naszą polemikę w sprawie zakazu zatrzymywania na Sienkiewicza. Wspomniałem w swoim komentarzu o możliwości wybudowania wzdłuż bloku 45-48 zatoki parkingowej. Niejaki pan Kaczka odpisał mi cytuję / wklejam [ Oczywiście możesz wybudować sobie parking wzdłuż budynku na Sienkiewicza jak jesteś właściecielem tego gruntu i poniesiesz koszty budowy. ] Otóż zapraszam pana Kaczkę na spacer na Sienkiewicza gdzie właśnie trwa budowa dwóch zatok parkingowych , a jedna z nich właśnie przy moim bloku 45-48. Pozdrawiam pana Kaczkę .



Rok wyborów rokiem cudów :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zakaz zatrzymywania 2014/06/10 08:21 #19287

  • Zibowski
  • Zibowski Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 35
  • Otrzymane podziękowania: 5
Do wyborów jeszcze daleko. A takich cudów oby jak najwięcej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zakaz zatrzymywania 2014/06/10 10:52 #19290

  • pio
  • pio Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 111
  • Otrzymane podziękowania: 3
dzięki że przypomniałeś o wyborach.wybory to ważny czas naszych decyzji pamiętajmy o nich wszyscy.pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Zakaz zatrzymywania 2014/07/10 06:06 #19452

  • yyyxxx
  • yyyxxx Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 24
  • Otrzymane podziękowania: 2
wygląda na to że nie można już parkować nigdzie, ani na ulicy ani na pseud-trawniku bez trawy, tylko najlepiej auto zabierać z sobą do mieszkania. Postawiłem auto pod drzewem przed budynkiem na podchorążych i dostałem mandat.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez yyyxxx.
  • Strona:
  • 1
  • 2