Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Wzomożona aktywność sekt na terenie miasta i gminy Słubice!!! 2013/10/10 08:44 #17646

  • lalunia
  • lalunia Avatar
  • Gość
  • Gość

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wzomożona aktywność sekt na terenie miasta i gminy Słubice!!! 2013/10/10 09:51 #17648

  • nówka
  • nówka Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 29
  • Otrzymane podziękowania: 3

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wzomożona aktywność sekt na terenie miasta i gminy Słubice!!! 2013/10/10 09:52 #17649

  • nówka
  • nówka Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 29
  • Otrzymane podziękowania: 3

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wzomożona aktywność sekt na terenie miasta i gminy Słubice!!! 2013/10/10 10:01 #17650

  • nówka
  • nówka Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 29
  • Otrzymane podziękowania: 3

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wzomożona aktywność sekt na terenie miasta i gminy Słubice!!! 2013/10/10 11:09 #17653

  • nówka
  • nówka Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 29
  • Otrzymane podziękowania: 3

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wzomożona aktywność sekt na terenie miasta i gminy Słubice!!! 2013/10/10 11:27 #17654

  • nówka
  • nówka Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 29
  • Otrzymane podziękowania: 3
Za tę wiadomość podziękował(a): irka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wzomożona aktywność sekt na terenie miasta i gminy Słubice!!! 2013/10/13 09:21 #17676

  • irka
  • irka Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 80
  • Otrzymane podziękowania: 11
Macie sąd w Słubicach, nie ma się czego obawiać na terenia miasta i gminy Słubice. Na to Pan Minister Sprawiedliwości zainwestował pieniądze w słubicki wymiar sprawiedliwości, żeby mieszkańcy tego powiatu mogli czuć się bezpiecznie a w razie jakiejkolwiek krzywdy czy zagrożenia, sprawnie i profesjonalnie uzyskać odpowiednią pomoc i sprawiedliwość. Ja nie wiem, że wy mieszkańcy Słubic macie wogóle jakieś obawy i zagrożone poczucie bezpieczeństwa, mając w tak malutkiej mieścinie taki okazały sąd z tyloma zatrudnionymi tam profesjonalistami w swoim fachu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wzomożona aktywność sekt na terenie miasta i gminy Słubice!!! 2013/10/16 16:41 #17719

  • atena00
  • atena00 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nagonka na Kościół czerpie z wzorów totalitarnej propagandy


W najnowszym numerze tygodnika „wSieci” Marzena Nykiel pisze o nagonce mediów na środowisko księży.

- „Gazeta Wyborcza”, „Newsweek”, Onet, TVN, Polsat, a nawet TVP prześcigają się w antyklerykalnym przekazie. Tomasz Lis regularnie opluwający księży na łamach „Newsweeka” bez skrępowania wykorzystuje do biczowania Kościoła także jedną z głównych anten TVP – pisze Marzena Nykiel
o publicystycznej debacie na temat Kościoła.

O mechanizmach, jakie wykorzystuje opinia publiczna wobec Kościoła dziennikarka pisze: „Same miałkie zarzuty to według propagandowych wytycznych za mało. Potrzebne są pokazowe procesy i publiczne coming outy. Dramat musi zostać rozegrany w świetle reflektorów, na oczach mas, a potem w nieskończoność powtarzany na telewizyjnych ekranach, by trwale wkodować pożądany przekaz”.

- Wiedzieli o tym doskonale kreacjoniści totalitarnej propagandy, którzy podkreślali, że uderzenie w masy trzeba zacząć od rozłamu Kościoła – dodaje Marzena Nykiel.

Wyliczając przykłady walki ustrojów totalitarnych z Kościołem autorka wskazuje: „Niewiarygodne,
z jaką kalką pojęciową i strategiczną mamy do czynienia dzisiaj. Zmieniają się czasy, zmieniają systemy, a sprawdzona propaganda pozostaje ta sama. Naziści, komuniści oraz współcześni spadkobiercy tych obu zaklinają się, że działają w słusznej sprawie, a jedyną przeszkodą ludzkości jest zgnilizna Kościoła, z którą należy się rozprawić raz na zawsze”.

W jaki sposób media kreują negatywny wizerunek Kościoła i kto za tym stoi

http://www.wsieci.pl...-pnews-461.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wzomożona aktywność sekt na terenie miasta i gminy Słubice!!! 2013/10/17 06:10 #17721

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 536
  • Otrzymane podziękowania: 26
Do "nówka" - troszkę się nie w temat wstrzeliłeś. Przeczytaj dokładniej wcześniejsze posty, o co chodzi - o pedofilach w Kościele można założyć piękny , osobny temat.

Do "atena00" - W tym temacie nie chodzi o atakowanie Kościoła, więc nie musisz go bronić - tematem jest - patrz tytuł.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wzomożona aktywność sekt na terenie miasta i gminy Słubice!!! 2013/10/17 09:47 #17727

  • atena00
  • atena00 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jak najbardziej mój wpis jest rozwinięciem tematu. Propagandyści sekt urządzają polowanie na czarownice! Społeczeństwo ma prawo wiedzieć o co chodzi w antypedofilskiej nagonce na Kościół.
Oni się nie kierują prawością , moralnością czy współczuciem dla krzywdzonych dzieci ich interesuje
tylko ilu ludzi na skutek tej kampanii zwerbują!

Prymitywni,nieoświeceni ludzie.Antypolska,antykatolicka organizacja,której celem jest rozbijanie rodzin,szczęśliwych i kochających się rodzin.Zasiać ziarno niezgody,poróżnić domowników - to podłość !Nazywają to "praca pańska". Nie interesuje ich nasza historia,ale opowieści i bajki semickich plemion pustynnych.Kiedy był Potop Szwedzki,nie wiedzą,ale o potopie biblijnym mogą gadać godzinami (smutne bajania prostaczków....jahwe zabił tysiące ludzi,miliony niewinnych i bezgrzesznych zwierząt - to chyba ludobójstwo i wielkie zło?).Nie uznają naszej narodowej flagi,godła,hymnu,tradycji patriotycznej i religijnej,imienin,urodzin,polskich świąt państwowych i wielu innych rodzinnych i narodowych. Nie zasiądzie przy stole na imieninach swojego bliskiego.Rodzeństwo nie spotka się na rodzinnych urodzinach,chrzcinach,weselu,Wigilii itp. Co to za religia,żeby siostra nie przyszła na urodzinowe przyjęcie swojego rodzonego brata? Organizacja zabrania ! Dziękuję za taką organizację i jej chore pomysły.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez atena00.

Odp: Wzomożona aktywność sekt na terenie miasta i gminy Słubice!!! 2013/12/05 11:31 #18097

  • fionaa
  • fionaa Avatar
  • Gość
  • Gość
Temat bardzo ciekawy dziękuję ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wzomożona aktywność sekt na terenie miasta i gminy Słubice!!! 2014/01/03 18:03 #18277

  • fionaa
  • fionaa Avatar
  • Gość
  • Gość

irka napisał: Macie sąd w Słubicach, nie ma się czego obawiać na terenia miasta i gminy Słubice. Na to Pan Minister Sprawiedliwości zainwestował pieniądze w słubicki wymiar sprawiedliwości, żeby mieszkańcy tego powiatu mogli czuć się bezpiecznie a w razie jakiejkolwiek krzywdy czy zagrożenia, sprawnie i profesjonalnie uzyskać odpowiednią pomoc i sprawiedliwość. Ja nie wiem, że wy mieszkańcy Słubic macie wogóle jakieś obawy i zagrożone poczucie bezpieczeństwa, mając w tak malutkiej mieścinie taki okazały sąd z tyloma zatrudnionymi tam profesjonalistami w swoim fachu.


Żdziwiła mnie Twoja wypowiedz bo brzmi jak deklaracja. Chciałabym wiedzieć w czyim imieniu się wypowiadasz ,rzeczniczką czyich interesów jesteś bo to że w sądzie dochodzi się swoich praw to oczywiste jest.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wzomożona aktywność sekt na terenie miasta i gminy Słubice!!! 2014/01/24 08:45 #18445

  • fiona
  • fiona Avatar
  • Gość
  • Gość
Z tego co wiem tzw. ,,mafia ,, ok.150-200 osób działa w Słubicach od lat. Całe klany, bezwzględni ,przebiegli, faszyści! szczycą się tym że mogą robić co im się podoba i nic im nie można zrobić. Zastraszają ludzi , rzadko ale zdarza się że pobiją człowieka jeśli są pewni że osoba tego nie zgłosi na Policję.. Mają swoich ludzi w kluczowych urzędach w mieście i zajmują się głównie intrygami. Wstydzę się że taka banda może mieć coś do powiedzenia w moim mieście!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wzomożona aktywność sekt na terenie miasta i gminy Słubice!!! 2014/01/24 10:03 #18447

  • Twoja trauma
  • Twoja trauma Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 33
  • Otrzymane podziękowania: 2
Fiona czy możesz podać więcej konkretów, zainteresowało mnie to co piszesz. O jakie konkretnie osoby lub urzędników chodzi ?? :ohmy:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wzomożona aktywność sekt na terenie miasta i gminy Słubice!!! 2014/01/24 10:23 #18448

  • fiona
  • fiona Avatar
  • Gość
  • Gość

Twoja trauma napisał: Fiona czy możesz podać więcej konkretów, zainteresowało mnie to co piszesz. O jakie konkretnie osoby lub urzędników chodzi ?? :ohmy:


Wszystkie namiary przesłałam odpowiednim służbom. :)
O wszystkim będzie można przeczytać w gazecie lubuskiej ale kiedy nie wiem.
To jest problem społeczny , bo każdy kto ma kontakt z tą grupą ma problemy , jest szantażowany.
Ich interesują ciepłe posadki gdzie się da , natomiast metody jakimi się posługują w osiąganiu tych celów są niezgodne z prawem.:) drastyczne!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez fiona.