Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Odp: Wzomożona aktywność sekt na terenie miasta i gminy Słubice!!! 2014/08/06 18:05 #19742

  • Robert69
  • Robert69 Avatar
  • Gość
  • Gość

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wzomożona aktywność sekt na terenie miasta i gminy Słubice!!! 2014/08/08 06:34 #19759

  • Robert69
  • Robert69 Avatar
  • Gość
  • Gość

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wzomożona aktywność sekt na terenie miasta i gminy Słubice!!! 2014/08/18 11:18 #19839

  • wladimir
  • wladimir Avatar
  • Gość
  • Gość
Poradnie Zdrowia Psychicznego , tu się werbuje do sekt!



Najczęściej jest tak że jak ktoś nas na forach internetowych chce zdyskredytować wysyła nas do psychiatry. Nie wielu zdaje sobie wtedy sprawę że trafia na werbownika sekty. Poradnie tego typu są doskonałym miejscem do uprawiania tego typu manipulacji na oczekującym pomocy i wsparcia pacjęcie. Ofiarami werbowników najczęściej padają osoby słabe ,chore czy po przejściach.

Miejsce wydaje się być bezpiecznym profesjonalnym punktem pomocy a w rzeczywistości pełni inną funkcję. Autorytet Psychiatry sprawia że bezkrytycznie przyjmujemy diagnozę i zapisywane nam medykamenty popadając w uzależnienie od leków i od tzw. grup wsparcia.



Są to miejsca które nikt nie podejrzewa o tego typu praktyki ,dlatego idealnie się do tego nadają.
Do zawodu Psychiatra , Psycholog jak też do wszelkich innych zawodów trafiają często dewiańci pozbawieni wszelkich zasad i skrupułów moralnych gotowi bezwzględnie wykorzystać nasze słabości! Dlatego należy mieć się na baczności.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez wladimir.

Odp: Wzomożona aktywność sekt na terenie miasta i gminy Słubice!!! 2014/08/20 18:41 #19901

  • Robert69
  • Robert69 Avatar
  • Gość
  • Gość

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wzomożona aktywność sekt na terenie miasta i gminy Słubice!!! 2014/09/04 11:52 #20038

  • slavika
  • slavika Avatar
  • Gość
  • Gość

wladimir napisał: Poradnie Zdrowia Psychicznego , tu się werbuje do sekt!



Najczęściej jest tak że jak ktoś nas na forach internetowych chce zdyskredytować wysyła nas do psychiatry. Nie wielu zdaje sobie wtedy sprawę że trafia na werbownika sekty. Poradnie tego typu są doskonałym miejscem do uprawiania tego typu manipulacji na oczekującym pomocy i wsparcia pacjęcie. Ofiarami werbowników najczęściej padają osoby słabe ,chore czy po przejściach.

Miejsce wydaje się być bezpiecznym profesjonalnym punktem pomocy a w rzeczywistości pełni inną funkcję. Autorytet Psychiatry sprawia że bezkrytycznie przyjmujemy diagnozę i zapisywane nam medykamenty popadając w uzależnienie od leków i od tzw. grup wsparcia.



Są to miejsca które nikt nie podejrzewa o tego typu praktyki ,dlatego idealnie się do tego nadają.
Do zawodu Psychiatra , Psycholog jak też do wszelkich innych zawodów trafiają często dewiańci pozbawieni wszelkich zasad i skrupułów moralnych gotowi bezwzględnie wykorzystać nasze słabości! Dlatego należy mieć się na baczności.


Żle się dzieje w mieście ciekawa jestem czy władze zareagują?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wzomożona aktywność sekt na terenie miasta i gminy Słubice!!! 2014/09/14 11:48 #20096

  • slavika
  • slavika Avatar
  • Gość
  • Gość

slavika napisał:

wladimir napisał: Poradnie Zdrowia Psychicznego , tu się werbuje do sekt!



Najczęściej jest tak że jak ktoś nas na forach internetowych chce zdyskredytować wysyła nas do psychiatry. Nie wielu zdaje sobie wtedy sprawę że trafia na werbownika sekty. Poradnie tego typu są doskonałym miejscem do uprawiania tego typu manipulacji na oczekującym pomocy i wsparcia pacjęcie. Ofiarami werbowników najczęściej padają osoby słabe ,chore czy po przejściach.

Miejsce wydaje się być bezpiecznym profesjonalnym punktem pomocy a w rzeczywistości pełni inną funkcję. Autorytet Psychiatry sprawia że bezkrytycznie przyjmujemy diagnozę i zapisywane nam medykamenty popadając w uzależnienie od leków i od tzw. grup wsparcia.



Są to miejsca które nikt nie podejrzewa o tego typu praktyki ,dlatego idealnie się do tego nadają.
Do zawodu Psychiatra , Psycholog jak też do wszelkich innych zawodów trafiają często dewiańci pozbawieni wszelkich zasad i skrupułów moralnych gotowi bezwzględnie wykorzystać nasze słabości! Dlatego należy mieć się na baczności.


Żle się dzieje w mieście ciekawa jestem czy władze zareagują?


ROZPOZNAĆ SEKTĘ
Jak rozpoznać, że jesteśmy zagrożeni psychomanipulacją, że jesteśmy werbowani do sekty?
Jest to bardzo trudne, gdyż najczęściej osoba werbowana nie jest świadoma, że kontakt został
zainscenizowany. Zwykle też nie ma pojęcia o charakterze manipulacji, której jest
przedmiotem.
Serdeczny podstęp
Każda osoba nieuporządkowana wewnętrznie może być łatwym łupem. Techniki i metody
stosowane przez sekty są zazwyczaj połączeniem serdeczności i podstępu. Wychodząc od
postawy życzliwości, przechodzi się w rodzaj kontroli umysłu poprzez stosowanie
zniewalających technik modyfikujących zachowania. Można rozpoznać, że jesteśmy poddani
takim zabiegom, na przykład dostrzegając nadmierną życzliwość i zainteresowanie naszą
osobą. Kiedy czujemy się bombardowani miłością, powinna zapalić się nam w głowie
czerwona lampka. Jednak prawie nigdy się nie zapala. Podejrzane są też oferty bezpłatnego
posiłku; sekty stosują również techniki flirtu czy prostytucję jako metodę werbowania. Ale
skuteczne jest także tak banalne zachowanie jak pochlebstwo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wzomożona aktywność sekt na terenie miasta i gminy Słubice!!! 2014/09/19 09:47 #20144

  • Robert69
  • Robert69 Avatar
  • Gość
  • Gość

slavika napisał:

slavika napisał:

wladimir napisał: Poradnie Zdrowia Psychicznego , tu się werbuje do sekt!



Najczęściej jest tak że jak ktoś nas na forach internetowych chce zdyskredytować wysyła nas do psychiatry. Nie wielu zdaje sobie wtedy sprawę że trafia na werbownika sekty. Poradnie tego typu są doskonałym miejscem do uprawiania tego typu manipulacji na oczekującym pomocy i wsparcia pacjęcie. Ofiarami werbowników najczęściej padają osoby słabe ,chore czy po przejściach.

Miejsce wydaje się być bezpiecznym profesjonalnym punktem pomocy a w rzeczywistości pełni inną funkcję. Autorytet Psychiatry sprawia że bezkrytycznie przyjmujemy diagnozę i zapisywane nam medykamenty popadając w uzależnienie od leków i od tzw. grup wsparcia.



Są to miejsca które nikt nie podejrzewa o tego typu praktyki ,dlatego idealnie się do tego nadają.
Do zawodu Psychiatra , Psycholog jak też do wszelkich innych zawodów trafiają często dewiańci pozbawieni wszelkich zasad i skrupułów moralnych gotowi bezwzględnie wykorzystać nasze słabości! Dlatego należy mieć się na baczności.


Żle się dzieje w mieście ciekawa jestem czy władze zareagują?


ROZPOZNAĆ SEKTĘ
Jak rozpoznać, że jesteśmy zagrożeni psychomanipulacją, że jesteśmy werbowani do sekty?
Jest to bardzo trudne, gdyż najczęściej osoba werbowana nie jest świadoma, że kontakt został
zainscenizowany. Zwykle też nie ma pojęcia o charakterze manipulacji, której jest
przedmiotem.
Serdeczny podstęp
Każda osoba nieuporządkowana wewnętrznie może być łatwym łupem. Techniki i metody
stosowane przez sekty są zazwyczaj połączeniem serdeczności i podstępu. Wychodząc od
postawy życzliwości, przechodzi się w rodzaj kontroli umysłu poprzez stosowanie
zniewalających technik modyfikujących zachowania. Można rozpoznać, że jesteśmy poddani
takim zabiegom, na przykład dostrzegając nadmierną życzliwość i zainteresowanie naszą
osobą. Kiedy czujemy się bombardowani miłością, powinna zapalić się nam w głowie
czerwona lampka. Jednak prawie nigdy się nie zapala. Podejrzane są też oferty bezpłatnego
posiłku; sekty stosują również techniki flirtu czy prostytucję jako metodę werbowania. Ale
skuteczne jest także tak banalne zachowanie jak pochlebstwo.


Co roku jednak około 40.000 osób zostaje wykluczonych z organizacji Jehowy. Dlaczego? W wielu wypadkach z powodu takich właśnie niemoralnych postępków. Jak to możliwe? Otóż świadkowie tłumaczą się ze wszyscy jesteśmy niedoskonali". Kiedy dany członek zboru popełni wykrocznie zwłaszcza drażliwe społecznie, wyklucza się go ze zboru prędzej niż sąd publiczny skaże go jako winnego. Wtedy nikt się do niego nie przyznaje, i mówi się ze nie ma on nic wspólnego z Organizacją. Tym samym stosuje się zasadę, jeżeli chwycą cię za rękę to mów ,że to nie twoja ręka i ta właśnie zasada przekłada się na metody. Znana jest osoba odbywająca karę dożywocia, która została przygarnięta do zboru i była członkiem organizacji przez krótki czas. Chciałbym jeszcze przytoczyć pewną osobę która była członkiem organizacji przez okres 43 lat. William H. Bowen przez ostatnie 20 lat posługiwał jako starszy w jednym ze zborów w USA. Jak mówi:" moja religia stała się przesycona pedofilami od góry do dołu. W czasie mojego czterdziestokilkuletniego członkostwa nie znalazłem jeszcze ani jednego zboru Świadków Jehowy nie mającego problemu z molestowaniem dzieci." Olbrzymia ilość przestępstw o charakterze seksualnym, jest przez komitety sadownicze po prostu świadomie ukrywana. Tylko po to by prawda nie wyszła na jaw, i nie doszło do skandalu który by wpływał negatywnie na o opinie świadkach. Z relacji członków którzy postanowili opuścić organizacje, można wywnioskować że relacje wśród braci i sióstr nie są tak serdeczne jak by można sądzić choćby przeglądając ich publikacje, gdzie mówi o miłości do ludzi. Wielu z braci miało możliwość na własnej skórze doświadczyć tzw. miłości braterskiej. Stosowana metoda zaniżania wartości człowieka, ma dyscyplinować i sprzyjać większej aktywności w służbie polowej. Każdy wykonuje powierzone obowiązki, ile by nie poświęcał czasu i zaangażowania, zawsze będzie zawsze mało. Nie zapominajmy ze każdy członek podlega szeroko rozumianemu nadzorowi, gdzie musi wypełniać obowiązki i składać z tego sprawozdania. Na zakończenie po prawej zamieściłem pochodzącą z literatury ŚJ, karykaturę ośmieszającą Papieża a tym samym katolików. W taki właśnie sposób próbują krzewić swoja wiarę, niszcząc wszystko i wszystkich, wedle reguły mówiącej iż cel uświęca środki. Są jak wilki w owczej skórze, z pozoru twierdzą że kierują się miłością i wiarą w Boga, jednak prawda widziana od wewnątrz sekty jest zupełnie inna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wzomożona aktywność sekt na terenie miasta i gminy Słubice!!! 2014/10/16 09:03 #20363

  • ppingwin
  • ppingwin Avatar
  • Gość
  • Gość
Dlaczego władze nie ścigają tych zboczeńców?!

Najbardziej drastyczną ,,praktyką religijną,, jest tzw. Sąd u Jehowitów. W praktyce wygląda to tak :stawiają człowieka przed dewiacyjną grupą złożoną często z recydywistów o dużym stopniu demoralizacji.
Ludzie Ci wykrzykują rozmaite oszczerstwa i groźby pod adresem człowieka nad którym się znęcają.
Grożą śmiercią pobiciem wmawiają że ma do spłacenia dług. Często ,,sądzony ,, widzi ich pierwszy raz na oczy nie wie o co chodzi jest zdezorientowany i przerażony.
Co ciekawe Jehowi organizują tego typu samosądy ludziom spoza ich sekty. Wystarczy nieopatrznie znaleźć
się w firmie kierowanej przez Jehowitę a już można paść ofiarą gwałtu. Tego typu gwałty mają za zadanie zniszczyć psychikę człowieka i uczynić go bezwolnym narzędziem w rękach sekty.
Jak też służą zastraszeniu biorących udział w tym procederze.

Państwo i rząd muszą w końcu spojrzeć prawdzie w oczy. Nie można dłużej udawać że problem nie istnieje. Nie można kwazi mafii nazywać związkiem wyznaniowym. Państwo nie może dłużej dawać ochrony prawnej związkowi wyznaniowemu który łamie prawa człowieka na ogromną skalę!
Wzywam wszystkich ludzi dobrej woli do działania!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez ppingwin.

Odp: Wzomożona aktywność sekt na terenie miasta i gminy Słubice!!! 2014/10/17 07:30 #20370

  • Office
  • Office Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 127
  • Otrzymane podziękowania: 11
Jehowy to penerstwo w czystej postaci.Totalnie zidiociali towarzysze naszego państwa bez swojego zdania.Kiedyś trafiłam na taką jedną to tak jej dałam do słuchu ,że aż się kurzyło za nią.Tam jest pedofilia jak nigdzie indziej.Policja powinna się bardziej zainteresować tymi motłochami bo z religią nie ma to nic wspólnego. Pedofilia i kryminał pod osłonką religijności.Wiem bo miałam ciotke w tym ich śmierdzącym zborze i próbowała mnie idiotka w to wciągnąć Dziwi mnie że ludzie dają sobie tak mózg wyprać ,trzeba być totalnie znieczulonym i obojętnym na takie wpływy. To są debile i nie boję się nazwać rzeczy po imieniu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wzomożona aktywność sekt na terenie miasta i gminy Słubice!!! 2014/10/21 20:34 #20409

  • pawel123
  • pawel123 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 1
W życiu nie czytałam takich bzdur, to akt nienawiści fanatyków religijnych w tym wypadku zapewne jakiegoś Katolika, śmieszne jest to, że jak dotychczas głośno jest głównie o zdemoralizowanych księżach( pedofilia, nadużycia finansowe itp). którzy w dodatku wykorzystują naiwność swoich wiernych. Znam wielu Świadków i to co czytam mija się z prawdą!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wzomożona aktywność sekt na terenie miasta i gminy Słubice!!! 2014/10/22 05:59 #20410

  • Office
  • Office Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 127
  • Otrzymane podziękowania: 11
Akurat nie jestem wierzącą.Nie należę do żadnej z sekt ani do kościelnej ani do jehowej ani do żadnego innego wyznania. Wyznaje zasadę że najlepiej wierzyć w siebie. A jeśli chodzi o to co piszesz to twoje zdanie i albo jeszcze nie wciągnęło Cię do końca choć bardzo byś chciał albo jesteś na początkowym etapie (braku wtajemniczenia) gdzie jesteś pierw omamiany.Czyli jeszcze masz czas.Poza tym bez odbioru bo nie chce mi się wchodzić głębiej w tę dyskusję.Wiem swoje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wzomożona aktywność sekt na terenie miasta i gminy Słubice!!! 2014/10/22 10:51 #20416

  • ppingwin
  • ppingwin Avatar
  • Gość
  • Gość

Office napisał: Jehowy to penerstwo w czystej postaci.Totalnie zidiociali towarzysze naszego państwa bez swojego zdania.Kiedyś trafiłam na taką jedną to tak jej dałam do słuchu ,że aż się kurzyło za nią.Tam jest pedofilia jak nigdzie indziej.Policja powinna się bardziej zainteresować tymi motłochami bo z religią nie ma to nic wspólnego. Pedofilia i kryminał pod osłonką religijności.Wiem bo miałam ciotke w tym ich śmierdzącym zborze i próbowała mnie idiotka w to wciągnąć Dziwi mnie że ludzie dają sobie tak mózg wyprać ,trzeba być totalnie znieczulonym i obojętnym na takie wpływy. To są debile i nie boję się nazwać rzeczy po imieniu.


wyborcza.pl/duzyformat/1,140813,16695760..._gnojem_na_polu.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wzomożona aktywność sekt na terenie miasta i gminy Słubice!!! 2014/10/22 12:41 #20419

  • Office
  • Office Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 127
  • Otrzymane podziękowania: 11
Jak dla mnie jehowcy to odpady społeczne i syf.Czekam kiedy mi znów jakaś padaczka do drzwi zastuka.Wtedy ja jej zastukam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wzomożona aktywność sekt na terenie miasta i gminy Słubice!!! 2014/10/23 13:22 #20442

  • dreamhost
  • dreamhost Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 141
  • Otrzymane podziękowania: 14

Office napisał: Jak dla mnie jehowcy to odpady społeczne i syf.Czekam kiedy mi znów jakaś padaczka do drzwi zastuka.Wtedy ja jej zastukam.


Każda religia jest złem opartym na głupocie i zabobonie. Aczkolwiek zgadzam się co do Jehowych. Są wyjątkowo natrętni, jak muchy przy śmietniku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Wzomożona aktywność sekt na terenie miasta i gminy Słubice!!! 2014/10/23 13:31 #20443

  • Office
  • Office Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 127
  • Otrzymane podziękowania: 11
Ty mówisz o ich natręctwie.Ja mam na myśli ich przekonanie o ich racjach. Miałam nie zły ubaw jak udawałam że jestem żywo zainteresowana ich przekonaniami. Ale nie ma sensu sie na ten temat rozpisywać

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.