Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Mechanik w Słubicach 2008/07/04 08:42 #529

  • michal
  • michal Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam,

Gdzie w Słubicach znajdę dobrego mechanika. Chodzi raczej o proste sprawy tj. wymiana paska rozrządu, wymiana oleju, wymiana reszty pasków i filtrów. Jestem początkującym mobilkiem i chciałbym się nieco dowiedzieć na temat slubickich mechaników. Widziałem, że na Wojska Polskiego - kawałek za dawnym Komesem - wybudowali nowy warsztat. Ktoś korzystał z ich usług?

Z góry dzięki,
Szerokości,
Michał

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Mechanik w Słubicach 2008/07/04 11:43 #532

  • PRAKTYK
  • PRAKTYK Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
UNIKAJ WARSZTATOW PRZY WOJ POLSKIEGO. DROGO I DLUGIE TERMINY. JAKOSC TEZ POD PSEM.
PROSTE NAPRAWY ZROBISZ U GRZESKA WALCZAKA NA UL DRZYMALY. NIEDROGO I TERMINOWO. JAKOSC ZA TO TAKA SOBIE.
DOBRZE NAPRAWISZ U CZESKA NA WITOSA ALE TERMINY I CENA. UNIKAJ DEU!!!, J-TECH!!! I BODZIA!!!.
DOBRY PRZEGLAD ZROBISZ W SAMOCHODOWCE U PANA FRANKA I NA OKREGOWCE.
CZESCI KUPISZ U GOSCIA NA JEDNOKIERUKNOWEJ (OBOK STAREGO KOMISARIATU).
BLACHE NAPRAWISZ U WOJSY NA KOPERNIKA. MOZNA SIE DOGADAC.
TANKUJ NA SHELU, MYJ NA KOSCIUSZKI. BEDZIESZ ZADOWOLONY.
POZDRAWIAM

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Mechanik w Słubicach 2008/07/04 14:59 #533

  • michal
  • michal Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Kolego!

Lepiej nie mogłeś mi tego przedstawić, wielkie dzięki !! Mam nadzieję, że i innym to się przyda!

Pozdro.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Mechanik w Słubicach 2008/07/05 13:29 #535

  • Beata
  • Beata Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Potwierdzam!!! Unikam Daewoo. Kiedys to BYŁ zakład ale teraz szkoda czasu i nerwów.
J-tech jest nieterminowy i drogi. O Bodziu nie wiem.
Wiem, że używane części można kupić w Marexie na Witosa ale ostrzegam przed Jasiniakiem!!!
Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Mechanik w Słubicach 2008/07/05 14:02 #536

  • Wojtek
  • Wojtek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Beata napisała:

Wiem, że używane części można kupić w Marexie na Witosa ale ostrzegam przed Jasiniakiem!!!
Pozdrawiam


Co jak co, w Marexie, nie radze kupować. Właściciel, niejaki Pan Sławuta, lubi ceny z kosmosu. Np. potrzebowałem wyświetlacz komputera i klamke do Opla Omegi B. Pan S. chciał, za wyświetlacz 350zł. Pan Jasiniak tylko 200zł. Za klamke Pan S. chciał 50zł. Pan Jasiniak 30zł.

Także jak używane części to tylko u Jasiniaka, Marex omijać z daleka...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Mechanik w Słubicach 2008/07/05 14:27 #537

  • Miejscowy
  • Miejscowy Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
W ogóle w Słubicach to raczej nie opłaca się cześci kupywać, kiedyś szukałem pompki paliwa to ceny od 300-400 zł
w necie znalazłem za 100 zł :)

Co do mechaników to polecam warsztat na przeciwko motozbytu :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Mechanik w Słubicach 2008/07/07 07:53 #539

  • ktuś
  • ktuś Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
W necie nie wiesz co kupujesz, nie masz reklamacji. Ja jednak wolę używki kupować na miejscu. Widzę od kogo i co kupuję. Mogę potargować i takie tam.
Nie polecam warsztatu obok polmozbytu. Polecam Pana Witka na Drzymały jako dobrego elektryka. To w warsztacie Marka Walczaka. Samego Walczaka nie polecam.
Kiedyś dobrze robili u Wilusia ale ceny zalezały od humoru właściciela.
Ja mercem jeżdżę tylko do Renka w garażach przy Strzeleckiej. Renek jest OK.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Mechanik w Słubicach 2008/07/09 13:23 #548

  • robak
  • robak Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja korzystalem z usług Wulkanizacji \"wulmar\" jest to wlasnie kawalek za starym komesem. Jestem zadowolony bylem u nich juz nie raz wymieniaja oleje plyny klocki maja odpowiednie ceny, bylem az zdziwiony. Polecalem ich znajomym i wszyscy zadowoleni.moj znajomy byl u nich raz o 3 w nocy pomogli mu z opona szybko i bez problemu. sa czynni na tel w razie awarii.Takze nie zgadam sie z tym co napisal kolega ze bo ja jestem bardzo zadowolony i polecam ich !!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Mechanik w Słubicach 2008/07/21 21:21 #593

  • kolo
  • kolo Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Kolesie drodzy z pytania wg mnie wynika jedno znacznie, że zainteresowany poprostu kupił motor. Napisał więc że jest nowym mobikiem ( czytaj mobajkiem ), dodatkowo fakt bycia biker'em potwierdził życzeniem szerokości. :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Mechanik w Słubicach 2008/07/22 21:09 #602

  • woch22
  • woch22 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Panowie niema co ukrywac obydwaj panowie z Witosa to wciskaja nam czesci z \"total szade\" i kroją jakby to były prawie lub nowe zamienniki!!! i te sciemy ze częsci juz jadą kurierem z magazynów;) ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Mechanik w Słubicach 2008/07/22 23:57 #607

  • temek
  • temek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 118
  • Otrzymane podziękowania: 2
a co z nowym warsztatem na wojska polskiego? jakies opinie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Mechanik w Słubicach 2008/07/23 01:32 #616

  • auto kupiec
  • auto kupiec Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ktuś napisał:

W necie nie wiesz co kupujesz, nie masz reklamacji. Ja jednak wolę używki kupować na miejscu. Widzę od kogo i co kupuję. Mogę potargować i takie tam.
Nie polecam warsztatu obok polmozbytu. Polecam Pana Witka na Drzymały jako dobrego elektryka. To w warsztacie Marka Walczaka. Samego Walczaka nie polecam.
Kiedyś dobrze robili u Wilusia ale ceny zalezały od humoru właściciela.
Ja mercem jeżdżę tylko do Renka w garażach przy Strzeleckiej. Renek jest OK.


gratuluję rozeznania w zakresie handlu i dokonywania transakcji w internecie. masz tam taką samą gwarancję jak wszędzie i przed zakupem możesz się wyraźnie dowiedzieć (zadzwonić, napisać email) jak z nią wygląda. podam przykład, w internecie z hurtowni autoryzowanej (nie jakieś zamienniki) kupilem oryginalną szybę przednią za równe 200zł, w slubicach w promocyjnej cenie oferowali mi nową za 450zł, lub używaną za 300 - żenada...
możesz sobie policzyć ile zaoszczędziłem

i oczywiście normalnie na zakupiony towar w necie dostalem gwarancję, fakturę itd.

obojętnie czy część jest używana czy nowa, każdy hadlujący ma obowiązek dać ci z towarem dowód sprzedaży (paragon, fakture)

polecam ci zmiane nastawienia na zakupy w necie, naprawde mozesz sporo zaoszczedzic

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Mechanik w Słubicach 2008/07/23 01:36 #617

  • mirek
  • mirek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
auto kupiec napisał:

ktuś napisał:

W necie nie wiesz co kupujesz, nie masz reklamacji. Ja jednak wolę używki kupować na miejscu. Widzę od kogo i co kupuję. Mogę potargować i takie tam.
Nie polecam warsztatu obok polmozbytu. Polecam Pana Witka na Drzymały jako dobrego elektryka. To w warsztacie Marka Walczaka. Samego Walczaka nie polecam.
Kiedyś dobrze robili u Wilusia ale ceny zalezały od humoru właściciela.
Ja mercem jeżdżę tylko do Renka w garażach przy Strzeleckiej. Renek jest OK.


gratuluję rozeznania w zakresie handlu i dokonywania transakcji w internecie. masz tam taką samą gwarancję jak wszędzie i przed zakupem możesz się wyraźnie dowiedzieć (zadzwonić, napisać email) jak z nią wygląda. podam przykład, w internecie z hurtowni autoryzowanej (nie jakieś zamienniki) kupilem oryginalną szybę przednią za równe 200zł, w slubicach w promocyjnej cenie oferowali mi nową za 450zł, lub używaną za 300 - żenada...
możesz sobie policzyć ile zaoszczędziłem

i oczywiście normalnie na zakupiony towar w necie dostalem gwarancję, fakturę itd.

obojętnie czy część jest używana czy nowa, każdy hadlujący ma obowiązek dać ci z towarem dowód sprzedaży (paragon, fakture)

polecam ci zmiane nastawienia na zakupy w necie, naprawde mozesz sporo zaoszczedzic


Nic dodać, nic ująć !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Mechanik w Słubicach 2008/07/23 20:58 #628

  • Dorota
  • Dorota Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
witam ja polecam Sebastiana ma mały warsztat na Narutowicza, to jest koło starostwa. Młody ,doświadczony i robi chyba wszystko motory też. Ceny ok:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Mechanik w Słubicach 2008/07/24 13:16 #642

  • błażej
  • błażej Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Serwisował ktoś auto w selonie renault?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.