Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Słubice raj dla wybranych 2019/12/31 09:25 #35202

  • WinnersCz
  • WinnersCz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Brak tematu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez WinnersCz. Powód: Brak powodu

Słubice raj dla wybranych 2019/12/31 11:54 #35204

  • pwl
  • pwl Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 1

WinnersCz napisał: (...) urodziłem sie tu i powinnienem miec taniej(...)

Super roszczeniowe podejście :)
Poproszę rabat bo się tu urodziłem.

Nie chcesz pracować dla prywaciarza? To gdzie? Pewnie najlepsza byłaby praca w kopalni na państwowej posadzie z 13-tka i 14-tka + deputat węglowy? Sorry nie ma.

Kup na kredyt swoje m i zamiast płacić "prywaciarzowi" to będziesz płacić rate do banku "na swoje".

Wszyscy psioczą na te Słubice - wyprowadzić się można zawsze tam gdzie lepiej. Nikt tu na siłę nikogo nie trzyma.

Nie pozdrawiam :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Nesvorth

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słubice raj dla wybranych 2019/12/31 12:17 #35205

  • Nesvorth
  • Nesvorth Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 1
W 1921r zniesiono szlachtę jako stan społeczny, więc nie oczekuj jakichkolwiek przywilejów z powodu chociażby miejsca urodzenia :laugh:

Co do szacunku, ciężko go otrzymywać twierdząc że coś Ci się należy i już. Zazwyczaj trzeba na niego zapracować. (Chyba, że chodzi o kulturę zachowania między pokoleniami). Nie chcesz pracować u prywatnego przedsiębiorcy to stwórz własny biznes zamiast zrzucać winę na innych i utrzymaj się w mieście na tych samych zasadach co blisko 20tys pozostałych mieszkańców Słubic.
No chyba, że jesteś po prostu leniem z brakiem zapału do podjęcia pracy i liczysz na lepszy socjal, lub litość innych, wtedy po prostu idź na wybory i głosuj za socjalistami.
Jak chcesz się utrzymać z socjalu to wyjedź np. "w Bieszczady" lub Podlasie, narób dzieci zgłoś się do Urzędu Pracy i wymyśl sobie jakąś chorobę dla renty- pełen pakiet dla zasiłków. Dodatkowo może tam zostaniesz jakimś królem wioski, jeśli wspomnisz o swoim pochodzeniu? :laugh:

W miejscowościach, gdzie rozwija się gospodarka i są różne inwestycje ceny nieruchomości zawsze idą w górę.Według mnie to normalne zjawisko- gdzie jest praca i lepsza płaca, koszty utrzymania się rosną.

Rozwiązanie jest proste, albo weź się za robotę, albo wyjedź i nie płacz B)
Pozdrawiam ;)

PS
Do Bieszczad i Podlasia nic nie mam :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Nesvorth.

Słubice raj dla wybranych 2019/12/31 12:55 #35206

  • Jaro252
  • Jaro252 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 25
  • Otrzymane podziękowania: 1
Droga wolna nikt tu za tobą nie będzie płakał !!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słubice raj dla wybranych 2019/12/31 13:06 #35208

  • jurek
  • jurek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 81
  • Otrzymane podziękowania: 4
Facet z jednej strony ma sporo racji, bo specyfika naszego miasta może drażnić. Z drugiej - pokaż mi drugie takie miejsce, gdzie masz polskie (mimo wszystko) ceny, a możliwość zarobków niemieckich.

Dlatego tyle ludzi tu ciągnie, mamy pełno Ukrainy, łepków ze wschodu i centrum Polandii. Nie znam nikogo, kto by miał źle. Kto zarabia i ma dobrze. To wlasnie pracodawcy mają klopot ze znalezieniem pracowników, bo sie ludziomw dupach poprzewracało jak w byle jakiej robocie mieli 1200 euro na łape a w Pl za 3 koła to już nie łaska.

Zgadzam się, że ceny wynajmu mieszkan to kosmos w porównaniu do np. podobnych miast w Polszy ale jak tu ktos napisał popyt, podaż itp. Tu tez można za robić nawet 3x wiecej ale ceny w biedronce czy lewiatanie takie same jak w całej Polsce wiec o co chodzi?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słubice raj dla wybranych 2019/12/31 13:10 #35209

  • jurek
  • jurek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 81
  • Otrzymane podziękowania: 4

WinnersCz napisał: nie lubie być skrobany jak marchewka przez żyda na kazdym kroku czy u dentysty czy gdzie kolwiek usługi sa dostosowane do portfeli niemców


a to akurat prawda, dymają nas na każdym kroku, ale to niestety wynika też z tego co napisałem poniżej,

a w tych bardzo "przyjaznych" cenach lubują się przede wszystkich dentyści, szczyt cenowej hipokryzji to Dentalart tam po schodkach, omijać z daleka, jak nie macie na imię Wolfgang i nie macie ubezpieczenia w DE

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słubice raj dla wybranych 2019/12/31 13:48 #35212

  • WinnersCz
  • WinnersCz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie musze tu pracować i żyje a kredyt to sobie sam wez na pewno opuszczę to "miasto " wolę metropolie niź wiochy bez konkurencyjnych cen jestem z wielkiego miasta :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Słubice raj dla wybranych 2019/12/31 14:20 #35214

  • Nesvorth
  • Nesvorth Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 1

WinnersCz napisał: Nie musze tu pracować i żyje a kredyt to sobie sam wez na pewno opuszczę to "miasto " wolę metropolie niź wiochy bez konkurencyjnych cen jestem z wielkiego miasta :)


Wieśniak ze wsi wyjedzie, ale wieś z wieśniaka już nie.
Jesteś z dużego miasta, a ceny za wynajem w Słubicach Cie oburzają bo 2tys to dużo :laugh: ?
Dużo masz kompleksów do leczenia, oj dużo...

Trafisz na przystanek czy Cie podwieźć :laugh: ?
Za tę wiadomość podziękował(a): charlotta

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Słubice raj dla wybranych 2019/12/31 14:53 #35215

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 691
  • Otrzymane podziękowania: 70
Użytkownik "WinnersCz" niestety usunął swoją wypowiedź (pierwszy post). Aby cała rozmowa w tym wątku oraz kontekst wypowiedzi pozostałych internautów nie pozostały bez żadnego odniesienia, wklejamy poniżej pierwotną treść posta, tak aby można było zrozumieć sens całej dyskusji.

Treść i pisownia zachowane w oryginale.

Mieszkam w Słubicach rok przyjechałem tu dlatego ze urodziłem się w Słubicach i chciałem poznać swoją rodzine i miasto . Dziś stwierdzam ze z pewnością nie jest to miasto dla młodych ludzi zauważyłem ze własnie tu młodzi ludzie szybciej odchodzą marnują sie a z "lepszą młodzieżą " -pochodzącą od " szlachetnych po komunistycznych dorobkiewiczach " nie da sie porozumieć gdyz sa wychowani na materialnych zdobywców widzę próźnie zamiast szacunku i radosci , nie chce pracować dla żadnego prywatnego przedsiebiorcy bo unikam cwaniaków i ich cwancyków i nie chcę wynajmować mieszkania za 2 tysiace urodziłem sie tu i powinnienem miec taniej nie jestem niemcem i nie lubie być skrobany jak marchewka przez żyda na kazdym kroku czy u dentysty czy gdzie kolwiek usługi sa dostosowane do portfeli niemców nawet żłobki dla dzieci , wsadzcie sobie te pieniądze w d... e dziękuje powodzenia i nie pozdrawiam :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Słubice raj dla wybranych 2020/01/02 09:25 #35218

  • WinnersCz
  • WinnersCz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nesvorth widze nadajesz sie na polityka lubisz odwracać kota ogonem kim Ty jestes? pewnie bogaczem co nie stac go za wywóz odpadow i wywala pod siebie cwaniaczek jeden nie chce taniej tylko dla siebie ale dla innych dla SŁUBICZAN a nie Zydow czy innych obcych w tym miescie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Słubice raj dla wybranych 2020/01/02 09:46 #35219

  • WinnersCz
  • WinnersCz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
I nie mow nic o gospodarce bo pewnie sam żresz przepłacone jedzenie modyfikowane gdybym mial takie myslenie jak Ty zamknął bym Cie na dozywocie a paragraf na to bym znalazł lub wyssał z palca

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Słubice raj dla wybranych 2020/01/02 09:51 #35220

  • WinnersCz
  • WinnersCz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Wyganiasz mnie do Niemiec do pracy ? A kto was tu przysłał ? Wracać do swoich domow wygnańcy W Warszawie lub Łodzi się nie powodzi ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Słubice raj dla wybranych 2020/01/02 09:59 #35221

  • WinnersCz
  • WinnersCz Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
Strychy sobie wykupili ha ha a my nie mamy gdzie prania wieszac zimą z lokali mieszkania porobione gospodarka widze kwitnie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Słubice raj dla wybranych 2020/01/02 10:04 #35222

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 691
  • Otrzymane podziękowania: 70
@WinnerCz

Mamy prośbę - ogarnij się trochę, bo najpierw czyścisz swój pierwszy wątek, który zapoczątkował całą dyskusję, prosisz aby usunąć konto, a teraz jednak dalej bierzesz udział w dyskusji. O co chodzi? :dry:

Kilka zasad netykiety, które prosimy, abyś wziął pod uwagę:
  • - nie piszemy posta pod postem, zawrzyj to w jednej wypowiedzi

  • - jeśli odnosisz się do kogoś postaw znak "@" przed jego ksywką

  • - nie obrażamy uważających inaczej i nie używamy argumentów "ad personam"

  • - jeśli odnosisz się do którejś z wcześniejszej wypowiedzi, to użyj funkcji "cytuj"

Z góry dziękujemy i zapraszamy do kulturalnej dyskusji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Redakcja Słubice24.pl.

Odp: Słubice raj dla wybranych 2020/01/02 15:43 #35223

  • Nesvorth
  • Nesvorth Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 1
Taki ze mnie bogacz, że musiałem wziąć kredyt i kupić mieszkanie. Nie marudzę bo wiem, że to lepsze wyjście niż wynajmowanie. Nie planuję być bezdomnym, więc gdzieś mieszkać i płacić trzeba, plus zostawię coś po sobie dla dzieci.

Miałem nadzieję, że trafiłeś na przystanek, bo takich nierobów tu nie potrzeba. Jak widać to też cie przerosło

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2