Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Włamania i kradzieże do piwnic na terenie miasta!!! 2018/02/10 14:09 #32035

  • Łenkes
  • Łenkes  Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 45
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam jak każdy wie od jakiegoś czasu na terenie miasta dochodzi do włamań i kradzieży dzis odkryłem, że mi włamali się do piwnic od kilku dni ktos się krecił po klatce sąsiedzi myśleli, że to sąsiad który pali w centralnym w piwnicy wczoraj były chałasy stwierdziliśmy że sąsiad drzewo rąbie niestety tym razem nie był to on skradziono m.in pokrowiec Jaxona z wędkami również tej firmy i nie tylko, również skradziono piłę elektryczną firmy Graphite i nie wiem co jeszcze bo nie pamiętam wszystkich rzeczy jakie są straty na ok ponad 2-3 tys zł sprawa trafila na policje. Jakby ktoś słyszał że ma ktoś do sprzedania zielony pokrowiec Jaxona i piłę elektryczną Graphite proszony jest o info na policję bądź do redakcji Slubice24.pl. Mam podejrzenie kto to może być są to znani złodzieje na Małej Moskwie . Możliwe że mogą wrócić po inne rzeczy gdy zrobili oględziny piwnicy i jej zawartości. Ostrzegam mieszkanców aby reagowali na każde podejrzane stuki i wgl w swoich klatkach
Łenkes
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Łenkes .

Odp: Włamania i kradzieże do piwnic na terenie miasta!!! 2018/02/10 16:45 #32036

  • janosik2018
  • janosik2018 Avatar
  • Gość
  • Gość
Bardzo mi przykro. Też od niedawna mieszkam na Małej Moskwie i słyszałem o włamaniach w okolicy.
Opisz prosze osoby które podejrzewasz tak żeby wiedzieć na kogo szczegolnie uważać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Włamania i kradzieże do piwnic na terenie miasta!!! 2018/02/10 16:52 #32037

  • Łenkes
  • Łenkes  Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 45
  • Otrzymane podziękowania: 0
Łazi takich dwóch kolesi jeden młody drugi po 30-ce i ten właśnie drugi to z wilczurem łazi zwią go Viper (Vajper) on właśnie i jego koleżka okradają na Moskwie piwnice już im kilka razy udowodnili zajmują się też kradzieżami w supermarketach policja zbiera na nich materiał ,najczęściej widywani są w okolicy placu zabaw na Konstytucji 3 Maja bądź między Jagiełły 5-6, 7-8 a Staszica 18-19 dziś ich moja siostra widziała jak się kręcili koło mojego bloku kolega widział ich chwile później jak kręcili się koło innego bloku i rozdzielili myślę ,że dziś w nocy znów coś buchną .
Łenkes

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Włamania i kradzieże do piwnic na terenie miasta!!! 2018/02/10 18:26 #32040

  • Łenkes
  • Łenkes  Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 45
  • Otrzymane podziękowania: 0
3 wędki wróciły oddał je pan który nieświadomie je zakupił niestety reszta tych droższysz dalej w handlu .Złodziejami są z pseudonimów Vajper i jego kompan każdy ich pewnie zna więc proszę uważać !!
Sporo mieszkańców mówi ,że zrobi im samosąd inni zaś że jak złapią na gorącym uczynku to erka na oiom ich zabierze a inni mieszkańcy postanowili czuwać na każdy hałas będą reagować ja myślę że ta dwójka złodzei albo zaatakuje dziś w nocy inne piwnice bądź będą chcieli aby ucichło i wtedy zaatakują jeśli ich nie zamkną :P Zachęcam wspólnoty ,które nie mają do klatek domofonów o inwestowanie w takie rozwiązanie dla bezpieczeństwa jak będzie zamknięte a coś zginie wiadomo ,że to swój po tej akcji nasza wspólnota rozważa zamontowanie takiego urządzenia być może jak się uda pozyskać środki dodatkowo główne drzwi metalowe od piwnicy na zamek ,ja również w tym roku inwestuje w lepsze zabezpieczenie piwnicy właśnie nowe metalowe antywłamaniowe drzwi .Pozdrawiam
Łenkes

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Łenkes .

Odp: Włamania i kradzieże do piwnic na terenie miasta!!! 2018/02/10 23:43 #32041

  • Łenkes
  • Łenkes  Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 45
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie minęło dużo czasu od włamania gdyż zapadła ciemność znów uderzyli tym razem ze zwiększoną siłą na ul Jagiełły okradziono piwnice plus tego z pod garażu ukradli prawdopodobnie samochód nie wiadomo czy nie ma tu mowy o zorganizowanej grupie przestępczej nie wiadomo czy policja łączy te wszystkie sprawy niebawem się dowiemy ale dziś po 21 świdkowie widzieli jak jeden ze złodziei niósł prawdopodobnie moje wędki do innego złodzieja powiadomiłem policję szybko zjawili się na miejscu ale nikt nie otworzył drzwi przechadzając się po tyłach bloku z kolegami w okolicach tzw smródki znaleźliśmy jedną z moich wędek gdy udaliśmy się do funkcjonariuszy wędkę wywalił w krzaki jakiś koleś z nikąd pojawiło się ich trzech informujemy policje o tym incydencie oni nic po chwili szukamy wędki wspólnie udaje ją się znaleźć kawałek dalej w krzakach zastanawia mnie to dlaczego policjanci nie zatrzymali osobnika który ukrył tą wędkę gdy mówiliśmy im że ten koleś jest podejrzany no ale cóż zabezpieczono znalezisko i śledztwo trwa .Także kochani musimy być bardzo czujni gdyż mamy doczynienia nie ze zwykłymi złodziejami piwnic !!
Łenkes

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Włamania i kradzieże do piwnic na terenie miasta!!! 2018/02/14 06:07 #32107

  • are34s
  • are34s Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
ale dlaczego tak się dzieje tutaj , a nie gdzie indziej
____________________________
Polski Lekarz Londyn

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez are34s.

Odp: Włamania i kradzieże do piwnic na terenie miasta!!! 2018/02/14 11:53 #32110

  • Łenkes
  • Łenkes  Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 45
  • Otrzymane podziękowania: 0
Bo się robić leserom nie chce
Łenkes

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Włamania i kradzieże do piwnic na terenie miasta!!! 2018/02/15 18:42 #32121

  • Łenkes
  • Łenkes  Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 45
  • Otrzymane podziękowania: 0
Zwracam Honor dla pana Sz... Za pomówienie na temat kradzieży i Przepraszam ale mimo to i tak mam żal za pewną rzecz. I cieszy mnie fakt, że policja doprowadziła do tego że złodziej się przyznał do wszystkich zarzucanych mu czynów i mam nadzieję że Sąd zdecyduje o tym aby podtrzymać wyrok Prokuratury :)
Łenkes

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1