Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Plac zabaw przy ul. Konstytucji 3 Maja - petycja 2016/06/13 05:12 #26023

  • metallioa
  • metallioa Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 123
  • Otrzymane podziękowania: 5
Miło nam poinformować o inicjatywie społecznej mieszkańców ulic Konstytucji 3 Maja, Staszica, Jagiełły, Kanałowej, Mieszka I i Kazimierza Jagiellończyka na tzw ''Moskwie''. Plac zabaw, który się tam znajduje jest w opłakanym stanie, większość z urządzeń może stwarzać zagrożenie dla zdrowia i życia dzieci. Na tak dużym osiedlu ,gdzie mieszka tak wiele dzieci w różnym wieku powinno funkcjonować chociaż jedno miejsce, które umożliwiałoby miłe i bezpieczne spędzanie czasu poprzez zabawę i ruch. Mieszkańcom zależy na wyrównaniu terenu, osadzeniu ławek na optymalnej wysokości oraz na dużym i funkcjonalnym placu zabaw. Z tego tez powodu rodzice osiedla szykują petycją do Pana burmistrza Tomasza Ciszewicza. Podpisy pod nią zbierane będą do końca czerwca Podpisujemy się: pełnym imieniem i nazwiskiem, następnie adres zamieszkania oraz podpis. Osoby zainteresowane z wyżej wymienionych ulic mogą zgłaszać się na priv na facebooku do Marcina Pałki, Natalii Michalskiej oraz Michała Czerwińskiego.

Źródło: Nowe Słubice - Facebook
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez metallioa.

Plac zabaw przy ul. Konstytucji 3 Maja - petycja 2016/06/13 10:50 #26025

  • Paprotnik
  • Paprotnik Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 27
  • Otrzymane podziękowania: 1
Bardzo fajna inicjatywa. Ja bym poszedł z narodowym duchem inicjatorów i plac dla dzieci zaprojektowałbym w innym stylu jak nudne kolorowe place zabaw z piaskownicą, huśtawkami i domkami. Zamiast piaskownicy, pole minowe na niby, zamiast huśtawki drewniana armato-haubica, domki zastąpiłbym małymi betonowymi bunkierkami. Tylko taka "narodowa" nauka poprzez zabawę pozwoli na wychowanie "prawdziwych patriotów" na przyszłość.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Plac zabaw przy ul. Konstytucji 3 Maja - petycja 2016/06/13 18:51 #26028

  • Pirlo
  • Pirlo Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 258
  • Otrzymane podziękowania: 37
Drogi Paprotniku-po co ten sarkazm? Czyżby stygmatyzacja za poglądy antyimigranckie? Inicjatywę tych młodych ludzi należy docenić-poświęcają swój czas, angażują się i dostrzegają problemy lokalnej społeczności.Incjatywa remontu placu zabaw dla dzieci jest niewąptliwie szczytna i miejmy nadzieję, ż przyniesie dobre owoce....A jeśli nie chcesz pomóc, to nie musisz petycji podpisywać-nic na siłę :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Plac zabaw przy ul. Konstytucji 3 Maja - petycja 2016/06/13 19:41 #26030

  • Paprotnik
  • Paprotnik Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 27
  • Otrzymane podziękowania: 1
@Pirlo, nie rozśmieszaj mnie. Poświęcają swój czas na co, na pisanie petycji ? Niech wezmą i zbiorą tą grupę osiłków, która umie tylko drzeć ryja, zrobią zbiórkę pieniędzy, zakasają rękawy i zrobią ten plac zabaw. To będzie coś.
Ta grupa już pracuje i to tanim kosztem nad uzyskaniem poklasku w przyszłych wyborach.
Tyle w tym temacie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Plac zabaw przy ul. Konstytucji 3 Maja - petycja 2016/06/13 20:06 #26031

  • Pirlo
  • Pirlo Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 258
  • Otrzymane podziękowania: 37
Paprotniku-Ja na zdjęciach widzę trójke młodych chłopaków i dziewczynę.Gdzie Ty dostrzegłeś "osiłków" to nie wiem.....Po za tym, NIE ich rolą jest odbudowywanie własnymi rękoma tego placu zabaw, gdyż za jego stan odpowiedzialne są władze Gminy ....młodzi wychodzą z inicjatywą zbierania podpisów pod petycją, po to żeby ktoś w końcu w tej Gminie ruszył tyłkiem i coś z tematem zrobił ( bo od kilku lat podobno nic przy tym placu nie było robione i sobie niszczał w najlepsze).Myślę, że Twoja krzywdząca opinia wynika po prostu z jakichś uprzedzeń politycznych.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Pirlo.

Plac zabaw przy ul. Konstytucji 3 Maja - petycja 2016/06/13 20:22 #26032

  • Paprotnik
  • Paprotnik Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 27
  • Otrzymane podziękowania: 1
Po pierwsze, nawet jak na zdjęciu będzie Sierotka Marysia i siedmiu krasnoludków to i tak wszyscy wiedzą, kto za nimi stoi. Po drugie, ja mam plac zabaw zrobiony za własne pieniądze na swoim terenie. Dlaczego chcesz fundować wspólnotom inwestycje za miejskie ( w tym moje pieniądze) ? Jeśli ten teren jest miejski, to miasto powinno go sprzedać wspólnocie.
Po trzecie, tak jak napisałem poprzednio, musieli się strasznie spocić pisząc te petycje. Czekamy na następne :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Plac zabaw przy ul. Konstytucji 3 Maja - petycja 2016/06/13 20:30 #26033

  • Pirlo
  • Pirlo Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 258
  • Otrzymane podziękowania: 37
A kto niby za nimi stoi? Po drugie-Gmina o ile się orientuje tego terenu wspólnocie nie sprzedała, a skoro nie, to jest obowiązana o niego należycie dbać ( i o to się tutaj rozchodzi).Po trzecie-krytykować zawsze najłatwiej. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Plac zabaw przy ul. Konstytucji 3 Maja - petycja 2016/06/13 20:49 #26034

  • Paprotnik
  • Paprotnik Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 27
  • Otrzymane podziękowania: 1
Stoi za nimi cała lewica ;) Jeśli to teren miasta to faktycznie powinni zlikwidować zagrażające bezpieczeństwu dzieci urządzenia. Kto powiedział, że musi tam być plac zabaw na miejskim gruncie i my wszyscy musimy za to zapłacić ?
Strasznie się napracowali ! Napisali petycję, pstryknęli fotkę i skrobnęli o tym w necie..... ;)
W poprzednich wyborach, do rady miasta wszedł (można powiedzieć, że się wśliznął) gość na psim g........ Widzę, że podążacie podobną drogą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Paprotnik.

Plac zabaw przy ul. Konstytucji 3 Maja - petycja 2016/06/13 20:56 #26035

  • Pirlo
  • Pirlo Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 258
  • Otrzymane podziękowania: 37
Cała lewica?? A skąd taki wniosek? Coś mi się zdaje, że bohaterzy tych fotografii byliby dosyć mocno zaskoczeni taką tezą :laugh:
"Strasznie się napracowali ! Napisali petycję, pstryknęli fotkę i skrobnęli o tym w necie"-widomo, lepiej nic nie robić i krytykować w intenecie :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Plac zabaw przy ul. Konstytucji 3 Maja - petycja 2016/06/13 20:59 #26036

  • Paprotnik
  • Paprotnik Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 27
  • Otrzymane podziękowania: 1

Pirlo napisał: Cała lewica?? A skąd taki wniosek? Coś mi się zdaje, że bohaterzy tych fotografii byliby dosyć mocno zaskoczeni taką tezą :laugh:
"Strasznie się napracowali ! Napisali petycję, pstryknęli fotkę i skrobnęli o tym w necie"-widomo, lepiej nic nie robić i krytykować w intenecie :)


Też myślę, że byliby zaskoczeni taką tezą. Skąd wiesz, że nic nie robię ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Plac zabaw przy ul. Konstytucji 3 Maja - petycja 2016/06/13 21:02 #26037

  • Pirlo
  • Pirlo Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 258
  • Otrzymane podziękowania: 37
To co zrobiłeś w temacie tego placu zabaw ( ufam, że więcej od nich) ? :) Masz okazję sie pochwalić :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Plac zabaw przy ul. Konstytucji 3 Maja - petycja 2016/06/14 08:24 #26038

  • Paprotnik
  • Paprotnik Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 27
  • Otrzymane podziękowania: 1
Muszę Cię zasmucić. Nie zrobiłem nic w sprawie tego placu zabaw. Powiem więcej, nie zrobiłem nic w sprawie nawet jednego placu zabaw w mieście, powiecie, województwie i Polsce. Taka ze mnie aspołeczna "antyplacowozabawowa" jednostka :P Pozwolicie mi prawicowcy w związku z tym mieszkać w Wielkiej Polsce ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Plac zabaw przy ul. Konstytucji 3 Maja - petycja 2016/06/14 10:23 #26039

  • Pirlo
  • Pirlo Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 258
  • Otrzymane podziękowania: 37
Ależ oczywiście, nikt Panu nie broni przecież :) :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Plac zabaw przy ul. Konstytucji 3 Maja - petycja 2016/06/14 15:39 #26040

  • victory79
  • victory79 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 84
  • Otrzymane podziękowania: 6
Paprotnik widać że jesteś inwalidą intelektualnym, a zgrywasz inteligenta. Kazdą inicjatywę należy wspierać jezeli jest słuszna. Jeżeli tobie się coś nie podoba nie musisz przykładać do tego ręki ale po co negujesz i siejesz jakieś niezrozumiałe uprzedzenia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Plac zabaw przy ul. Konstytucji 3 Maja - petycja 2016/06/15 10:34 #26042

  • kozerozka
  • kozerozka Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Paprotnik taki czasem lewicowy, czasem taki prawicowy, ogólnie jak wiatr zawieje!

Inicjatywa jest słuszna i należy ja wspierac

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2