Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

BĘDĄ ZARZUTY DLA KOMITETU BODZIACKIEGO, wielki wstyd obecnego burmistrza 2010/12/03 16:58 #7338

  • Piotr Łuczyński
  • Piotr Łuczyński Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
W dniu dzisiejszym bazarowicze zatrzymali kobietę, która roznosiła ulotki szkalujące Tomasza Ciszewicza.
Policja ustala kto zlecił jej kolportaż i za ile. Ustala także kto jest autorem ulotek.
Jedno nie ulega wątpliwości jest to

WIELKI WSTYD DLA KOMITETU PANA BODZIACKIEGO,

że ucieka się tylko do rozpowszechniania OBELG, POMÓWIEŃ, PREPAROWANIA RÓŻNYCH BZDUR, WYDAWANIA KŁAMLIWYCH GAZETEK.

I JESZCZE JEDNO JAK TERAZ CZUJĄ SIĘ WSZYSCY POMOCNICY TEGO PANA GDY WYDAŁO SIĘ JAKIMI METODAMI DZIAŁA?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:BĘDĄ ZARZUTY DLA KOMITETU BODZIACKIEGO, wielki wstyd obecnego burmistrza 2010/12/03 17:14 #7342

  • kikold
  • kikold Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 18
  • Otrzymane podziękowania: 0
Właśnie tak działacie zmienić, spreparować oczernić anonimowo (chociaż nie do końca), przykro patrzeć słuchać i czytać.

kikold

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:BĘDĄ ZARZUTY DLA KOMITETU BODZIACKIEGO, wielki wstyd obecnego burmistrza 2010/12/03 17:39 #7345

  • jurand
  • jurand Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 102
  • Otrzymane podziękowania: 3
Piotr Łuczyński napisał:

W dniu dzisiejszym bazarowicze zatrzymali kobietę, która roznosiła ulotki szkalujące Tomasza Ciszewicza.
Policja ustala kto zlecił jej kolportaż i za ile. Ustala także kto jest autorem ulotek.
Jedno nie ulega wątpliwości jest to

WIELKI WSTYD DLA KOMITETU PANA BODZIACKIEGO,

że ucieka się tylko do rozpowszechniania OBELG, POMÓWIEŃ, PREPAROWANIA RÓŻNYCH BZDUR, WYDAWANIA KŁAMLIWYCH GAZETEK.

I JESZCZE JEDNO JAK TERAZ CZUJĄ SIĘ WSZYSCY POMOCNICY TEGO PANA GDY WYDAŁO SIĘ JAKIMI METODAMI DZIAŁA?



Z zeznań kobiety wynikało jasno, że została zastraszona i zmuszona do rozdania tych ulotek. Szkoda tylko, że oberwie się w tym wszystkim jej najbardziej. ciekawe Czy komitet Bodziackiego zrobi coś z tym fantem, czy poświęci kobitkę w imię sił wyższych??!! Przekłamanie musi przestac działać, musi zejśc ze stołka ten którego imienia nie wolno wymawiac!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:BĘDĄ ZARZUTY DLA KOMITETU BODZIACKIEGO, wielki wstyd obecnego burmistrza 2010/12/03 18:34 #7349

  • bogi79
  • bogi79 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 18
  • Otrzymane podziękowania: 0
hehehehe Takie są wasze odpowiedzi na prokuratorskie rewelacje.

nisko upadacie towarzyszu ciszewicz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:BĘDĄ ZARZUTY DLA KOMITETU BODZIACKIEGO, wielki wstyd obecnego burmistrza 2010/12/03 18:35 #7350

  • wolanin
  • wolanin Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 39
  • Otrzymane podziękowania: 1
Piotr Łuczyński napisał:

W dniu dzisiejszym bazarowicze zatrzymali kobietę, która roznosiła ulotki szkalujące Tomasza Ciszewicza.
Policja ustala kto zlecił jej kolportaż i za ile. Ustala także kto jest autorem ulotek.
Jedno nie ulega wątpliwości jest to

WIELKI WSTYD DLA KOMITETU PANA BODZIACKIEGO,

że ucieka się tylko do rozpowszechniania OBELG, POMÓWIEŃ, PREPAROWANIA RÓŻNYCH BZDUR, WYDAWANIA KŁAMLIWYCH GAZETEK.

I JESZCZE JEDNO JAK TERAZ CZUJĄ SIĘ WSZYSCY POMOCNICY TEGO PANA GDY WYDAŁO SIĘ JAKIMI METODAMI DZIAŁA?

Panie Piotrze, a skąd wiedza, że za tym stoi sztab kontrkandydata? A może to jest prowokacja? Policja rzekomo jeszcze ustala kto za tym stoi, a Pan w swojej wszechwiedzy już obwieszcza światu werdykt? I przypadkowo akurat kilka godzin przed ciszą wyborczą? Dlaczego oczernia Pan Ryszard Bodziackiego i jego sztab? Za takie coś może Pan zostać pociągnięty do odpowiedzialności. Tak mocno podkreślał Pan, że działacie kulturalnie, zgodnie z prawem i szanując przeciwnika, a teraz widać nerwy Panu puściły i szkaluje Pan rywali, zanim cokolwiek ustalono. Oj, nieładnie!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:BĘDĄ ZARZUTY DLA KOMITETU BODZIACKIEGO, wielki wstyd obecnego burmistrza 2010/12/03 18:36 #7351

  • bogi79
  • bogi79 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 18
  • Otrzymane podziękowania: 0
pamiętajcie o wyrokach sądu w trybie wyborczym !!!!! jak macie tyle jaj to idźcie do sądu!!!

wątpię żebyście mieli

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:BĘDĄ ZARZUTY DLA KOMITETU BODZIACKIEGO, wielki wstyd obecnego burmistrza 2010/12/03 18:44 #7352

  • wolanin
  • wolanin Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 39
  • Otrzymane podziękowania: 1
jurand napisał:

Z zeznań kobiety wynikało jasno, że została zastraszona i zmuszona do rozdania tych ulotek. Szkoda tylko, że oberwie się w tym wszystkim jej najbardziej. ciekawe Czy komitet Bodziackiego zrobi coś z tym fantem, czy poświęci kobitkę w imię sił wyższych??!! Przekłamanie musi przestac działać, musi zejśc ze stołka ten którego imienia nie wolno wymawiac!


A Ty skąd znasz wyniki śledztwa? Pracujesz w policji? A może ukradłeś protokół zeznań albo sam za tym stoisz? To mi wygląda na grubą prowokację, coś się niby dzisiaj stało, policja niby wyjaśnia, ale wszyscy klakierzy ze sztabu pana C. już wiedzą. DLA MNIE TO GRUBA ŚCIEMA

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:BĘDĄ ZARZUTY DLA KOMITETU BODZIACKIEGO, wielki wstyd obecnego burmistrza 2010/12/03 22:45 #7356

  • gabacia
  • gabacia Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Coś wam się chłopcy pokręciło, albo nie macie pewnych informacji. Po pierwsze ta pani jest z Golic, po drugie ulotki jakie nosiła ewidentnie oczerniały Pana Tomka i niejakiego Pana Czacharę i opisywały co będzie jak powyższy wygra wybory. Została ona podpisana imiennie, przez Pana Czacharę i stąd ten problem, bo on to pierwszy raz na oczy widział. Pani ta roznosiła te ulotki na małym bazarze i tam ta informacja dotarła do zainteresowanych. A skąd to wiem, bo w chwili kiedy mój mąż rozmawiał z chłopakami od Pana Tomka (już na dużym bazarze) roznoszącymi ulotki ze sprostowaniem odnośnie artykułu, sama zainteresowana Pani wręczyła im te sławne ulotki. Wszyscy ładnie się zapakowali i pojechali na komisariat. Po 2 godzinach przyjechali ponownie panowie od Pana Tomka i wyraźnie powiedzieli, że oni sami, Pan Czachara, jak i ta Pani zostali przesłuchani, a ich zeznania spisane. Policja z całą pewnością będzie prowadzone tej sprawie postępowanie. Więc wygląda to tak, a nie inaczej, a czy jest to sprawka obecnego burmistrza tego nie wiem, ale ni wydaje mi się, że Pan Tomek wie czym grozi podpisywanie się nie swoim nazwiskiem. Czyli co kolejna perełka? Troszkę już się nazbierało. Pozdrowienia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:BĘDĄ ZARZUTY DLA KOMITETU BODZIACKIEGO, wielki wstyd obecnego burmistrza 2010/12/03 23:33 #7360

  • jurand
  • jurand Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 102
  • Otrzymane podziękowania: 3
OJ WOLCIU WOLCIU...GDYBYŚ WIEDZIAŁ KIM JA JESTEM, SKĄD TO WIEM..CO WIEM..CO MOGĘ WIEDZIEĆ, SKĄD JAK....OJ GDYBYŚ TYLKO WIEDZIAŁ, DOBRZE ŻE JA NIKOMU TŁUMACZYŚ SIE TU NA FORUM NIE MUSZE...BO I PO CO...SWOJE ROBIE, INFORMACJE DOCIERAJĄ PRAWDA ZAWSZE WYPŁYWA NICZYM OLIWA SPRAWIEDLIWA....

DOBRANOC WSZYSTKIM MYŚLĘ ŻE TA KAMPANIA WIELE NAS WSZYSTKICH NAUCZYŁA. dZIĘKUJĘ ZA ANONIMOWĄ WSPÓŁPRACĘ. NIECH WYGRA LEPSZY!












NIECH WYGRA TOMASZ CISZEWICZ

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:BĘDĄ ZARZUTY DLA KOMITETU BODZIACKIEGO, wielki wstyd obecnego burmistrza 2010/12/04 22:10 #7364

  • Piterson
  • Piterson Avatar
  • Gość
  • Gość
jurand, czyżbyś był jednym z tych co to księżyc ukradli ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:BĘDĄ ZARZUTY DLA KOMITETU BODZIACKIEGO, wielki wstyd obecnego burmistrza 2010/12/05 21:52 #7369

  • diogra
  • diogra Avatar
  • Gość
  • Gość
jurand to ty jesteś ten "trzeci" blizniak?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:BĘDĄ ZARZUTY DLA KOMITETU BODZIACKIEGO, wielki wstyd obecnego burmistrza 2010/12/05 23:02 #7370

  • gwiazdeczka
  • gwiazdeczka Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 3
Ale o co chodzi?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:BĘDĄ ZARZUTY DLA KOMITETU BODZIACKIEGO, wielki wstyd obecnego burmistrza 2010/12/06 07:31 #7371

  • StacyjkowoWitaWas
  • StacyjkowoWitaWas Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Już jest po wszystkim wygrał Tomasz Ciszewicz
Władcy lubią tylko tych, którzy są im...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:BĘDĄ ZARZUTY DLA KOMITETU BODZIACKIEGO, wielki wstyd obecnego burmistrza 2010/12/06 14:34 #7373

  • ewelcia895
  • ewelcia895 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja nie wiem niektórzy ludzie są tacy tempi ze szkoda gadac. Moim zdaniem zmiany sie przydadza, chociaz pan Bodziacki napewno lepiej jest wdrozony w sprawy w Słubic i mogł już zoostać. A te zagrywki swiadcza tylko o tym ze pan Bodizacki sie bał przegranej i wszelkimi sposobami chcial wygrac ale niestety sie nie udalo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:BĘDĄ ZARZUTY DLA KOMITETU BODZIACKIEGO, wielki wstyd obecnego burmistrza 2010/12/08 11:21 #7375

  • gwiazdeczka
  • gwiazdeczka Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 3
Lepiej wdrożony nie znaczy ,że jest bardziej odpowiedni na to stanowisko. Myślę,że pan Ciszewicz będzie bardziej dostepnym burmistrzem i takim dla ludzi,a nie dla stanowiska. Życzę powodzenia!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2