Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Ostrzeżenie

Podane ogłoszenie nie jest dostępne

!!! PILNE!!! Operator maszyn - Fürstenwalde

Kontakt ZAC Personalservice GmbH
Luckauer Straße 7
D-15232 Frankfurt (Oder)
Telefon: +49 335 61 01 89 33
www.zac-personalservice.de
Dodane 2024-10-18

Opis

Poszukujemy operatora maszyn (m/k) do naszego zespołu

Obowiązki:

  • Obsługa i nadzór nad maszynami produkcyjnymi
  • Wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych i naprawczych
  • Zapewnienie płynności procesów produkcyjnych
  • Kontrola jakości wyrobów
  • Prowadzenie dokumentacji procesów produkcyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku operatora maszyn będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności techniczne i zdolności manualne
  • Odpowiedzialność, rzetelność i umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • dobra znajomosc jezyka nieieckiego
Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki
  • umowe na stale w pelnym wymiarze godzin
  • opieke polskojezycznych dysponentow

Kontakt:
frankfurt@zac-personalservice.de
+49 335 61 01 89 33
+49 176 47349364

ZAC Personalservice GmbH Jesteśmy dynamiczną oraz innowacyjną firmą z niezwykle zaangażowanymi właścicielami, którzy posiadają ponad 10 letnie doświadczenie w branży personalnej. Aktualnie poszukujemy pracowników z dużą dawka zaangażowania i pozytywnego nastawienia.

Rozbudziliśmy Twoja ciekawość?
Oczekujemy w takim razie na Twój telefon pod numerem: +49 335 61 01 89 33
Email: frankfurt@zac-personalservice.de

W przypadku pytań jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:30