Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Instalator/Monter konstrukcji stalowych/Telekomunikacja

Kontakt info@mugler-polska.pl
Dodane 2024-09-27

Opis

Twój zakres obowiązków

Dla naszej niemieckiej firmy MUGLER SE, wiodącego dostawcy usług telekomunikacyjnych, poszukujemy do realizacji projektów na terenie Niemiec:

Technika serwisu - Instalatora

W zależności od Twojego doświadczenia masz możliwość do dołączenia do projektów:

  • przeglądów stacji bazowych,
  • naprawy i usuwania awarii stacji bazowych,
  • implementacji oraz modernizacji stacji bazowych.

Do Twoich obowiązków będzie należało między innymi nadzór, modernizacja, przeglądy stacji bazowych telefonii komórkowej.

Nasze wymagania

  • umiejętność samodzielnego działania pod presją czasu,
  • mobilność i elastyczność, gotowość do wyjazdów służbowych,
  • wykształcenie zasadnicze lub średnie techniczne kierunkowe z obszaru telekomunikacji,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego wymagana,
  • doświadczenie w instalacjach systemów telefonii komórkowej (instalacja anten, kabli antenowych, złącz, uziemień, szaf),
  • mile widziane doświadczenie w projektach SWAP sieci GSM/UMTS/LTE/5G,
  • mile widziane doświadczenie w projektach przeglądów, utrzymania i eksploatacji stacji bazowych,
  • mile widziana znajomość urządzeń Huawei, Ericsson, Nokia,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • uprawnienia SEP do 1 kV mile widziane.

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • współpracę z doświadczonym i profesjonalnym zespołem,
  • wysokie wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy,
  • atrakcyjny system premiowania,
  • nowoczesne narzędzia pracy,
  • szeroką ofertę szkoleniową,
  • długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z niemiecką firmą Mugler SE (Oberlungwitz).

Z niecierpliwością czekamy na twoją aplikację w języku niemieckim bądź angielskim wraz z informacją o oczekiwanym wynagrodzeniu.

Klauzula RODO:

Wyrażasz zgodę na przetwarzanie twoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).