Praca na magazynie

Kontakt pecatygmbh@gmail.com
Dodane 2024-09-16
Autor

Opis

Poszukujemy dynamicznych i sumiennych osób do pracy na magazynie!

Stanowisko: Pracownik Magazynu

Lokalizacja: Frankfurt nad Odrą

Godziny pracy: 8-16:30

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie i kontrola dostaw towarów
  • Kompletowanie zamówień zgodnie z listami
  • Pakowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki
  • Obsługa urządzeń magazynowych (np. skanery)
  • Praca zgodnie z zasadami BHP i obowiązującymi procedurami firmy
  • Wymagania:
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie, lecz nie jest to konieczne
  • Oferujemy przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie kolegów z zespołu Jeśli jesteś osobą energiczną, chętną do pracy i poszukującą stabilnego zatrudnienia, to ta oferta jest dla Ciebie! Aby aplikować, prosimy o przesłanie CV na adres email:pecatygmbh@gmail.com