Kliknij przycisk i otwórz MENU >>

Lider projektów

Kontakt Kontakt: rekrutacja@zoriaelite.pl
Telefon: 668 865 013
Dodane 2024-09-02

Opis

Lider Projektów - Produkcja Saun Ogrodowych

Miejsce pracy: Słubice

Opis stanowiska: Poszukujemy zorganizowanego, samodzielnego, energetycznego i wielozadaniowego Lidera Projektów, który dołączy do naszego zespołu. Idealny kandydat to osoba, której zależy na rozwoju i wypracowaniu stabilnej, wysokiej pozycji w firmie. Jeśli potrafisz planować, koordynować działania i efektywnie zarządzać zespołem, ta praca jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i koordynacja procesów produkcyjnych i innych
  • Nadzorowanie pracy zespołu produkcyjnego oraz współpraca z innymi działami w firmie.
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych i wdrażanie nowych rozwiązań.
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych.
  • Współpraca z klientami oraz dostawcami w celu zapewnienia płynnej realizacji projektów.
  • Monitorowanie postępów w realizacji projektów, dbanie o terminowość i jakość.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami lub pracy na stanowisku koordynatora.
  • Zaawansowana znajomość narzędzi do zarządzania projektami, min. takich jak MS Project, Excel, oraz systemów ERP.
  • Umiejętności menedżerskie w zarządzaniu zasobami ludzkimi.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu oraz zdolność do podejmowania decyzji.
  • Chęć do nauki i rozwijania swoich umiejętności w zarządzaniu projektami.
  • Znajomość języka angielskiego (wymagana), znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie produkującej sauny ogrodowe.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, umiejętności i poziomu zaawansowania.
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz awansu.
  • Mentoring i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.
  • Udział w realizacji ciekawych i innowacyjnych projektów, które mają realny wpływ na rynek budowlany.

Warunki zatrudnienia:

  • Godziny pracy: 7:00 - 15:00
  • Dni pracy: Poniedziałek - Piątek
  • Tryb wypłaty: Miesięczna
  • System wynagrodzeń: Stała podstawa wynagrodzenia

Zapraszamy do współpracy!

Jak aplikować: Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@zoriaelite.pl.
W temacie wiadomości prosimy wpisać stanowisko, na które aplikujesz.