Elektryk/Montażysta - Instalacje Elektryczne

Kontakt rekrutacja@zoriaelite.pl
668865013
Dodane 2024-08-30

Opis

Elektryk/Montażysta - Instalacje Elektryczne w Saunach Ogrodowych

Miejsce pracy: Słubice

Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonych i samodzielnych Elektryków/Montażystów, którzy dołączą do naszego zespołu i będą odpowiedzialni za montaż instalacji elektrycznych w saunach ogrodowych. Jeśli masz doświadczenie w montażu systemów elektrycznych, posiadasz uprawnienia energetyczne oraz potrafisz pracować z nowoczesnymi systemami LED i audio, to ta praca jest dla Ciebie! Szukamy osób, które potrafią samodzielnie organizować swoją pracę i efektywnie współpracować w zespole.

Zakres obowiązków:

  • Montaż instalacji elektrycznych w saunach ogrodowych zgodnie z projektami i specyfikacjami technicznymi.
  • Instalacja i konfiguracja systemów LED, systemów audio oraz nagłośnienia w saunach ogrodowych.
  • Dbanie o bezpieczeństwo oraz zgodność instalacji z obowiązującymi normami i przepisami.
  • Współpraca z zespołem projektowym i produkcyjnym w celu zapewnienia zgodności montażu z założeniami projektu.
  • Rozwiązywanie problemów technicznych oraz przeprowadzanie testów funkcjonalnych instalacji.

Wymagania:

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w montażu instalacji elektrycznych.
  • Uprawnienia energetyczne do 1kV.
  • Doświadczenie w montażu i konfiguracji systemów LED, systemów audio oraz nagłośnienia.
  • Znajomość przepisów i norm dotyczących instalacji elektrycznych.
  • Samodzielność, odpowiedzialność i umiejętność organizacji pracy.
  • Dokładność i dbałość o szczegóły.
  • Gotowość do pracy w terenie, w różnych warunkach atmosferycznych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie specjalizującej się w produkcji i montażu saun ogrodowych.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole.
  • Nowoczesne narzędzia pracy oraz dostęp do najlepszych materiałów montażowych.
  • Udział w realizacji ciekawych projektów, które mają realny wpływ na rynek budowlany.

Warunki zatrudnienia:

  • Godziny pracy: 7:00 - 15:00
  • Dni pracy: Poniedziałek - Piątek
  • Tryb wypłaty: Miesięczna
  • System wynagrodzeń: Stała podstawa wynagrodzenia
  • Wynagrodzenie od: 7 584 zł brutto

Zapraszamy do współpracy!

Jak aplikować: Prosimy o przesłanie CV wraz z opisem doświadczenia na adres: rekrutacja@zoriaelite.pl.
W temacie wiadomości prosimy wpisać stanowisko, na które aplikujesz.