Stolarz z doświadczeniem

Kontakt rekrutacja@zoriaelite.pl
668865013
Dodane 2024-08-30

Opis

Stolarze z Doświadczeniem - Budowa Konstrukcji Drewnianych

Miejsce pracy: Słubice

Opis stanowiska: Poszukujemy energicznych, wykwalifikowanych Stolarzy, którzy dołączą do naszego zespołu i będą odpowiedzialni za budowę nowoczesnych konstrukcji drewnianych, takich jak sauny ogrodowe. Jeśli masz doświadczenie w pracy z drewnem, biegle obsługujesz maszyny stolarskie i jesteś pasjonatem tworzenia solidnych, estetycznych konstrukcji, to ta oferta jest dla Ciebie! Poszukujemy osób, które potrafią samodzielnie organizować swoją pracę, a jednocześnie efektywnie współpracować w dynamicznym zespole.

Twój zakres obowiązków:

  • Budowa i montaż konstrukcji drewnianych, w szczególności saun ogrodowych.
  • Obsługa maszyn stolarskich oraz narzędzi ręcznych wykorzystywanych w precyzyjnej obróbce drewna.
  • Wykonywanie prac stolarskich zgodnie z projektami i specyfikacjami technicznymi, z dbałością o każdy detal.
  • Dbanie o wysoką jakość wykonania i przestrzeganie najwyższych standardów bezpieczeństwa.
  • Wdrażanie kreatywnych rozwiązań, które wyróżnią nasze produkty na rynku.
  • Samodzielne planowanie i organizowanie pracy oraz zarządzanie czasem w sposób umożliwiający realizację zadań zgodnie z harmonogramem.

Nasze wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy jako stolarz, z naciskiem na budowę konstrukcji drewnianych.
  • Biegła obsługa maszyn stolarskich, takich jak piły, frezarki, szlifierki, strugarki i inne.
  • Znajomość różnych technik stolarskich oraz umiejętność pracy z różnymi rodzajami drewna.
  • Kreatywność i zdolność do tworzenia niestandardowych, innowacyjnych rozwiązań.
  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań.
  • Dokładność, precyzja i dbałość o szczegóły, które wpływają na jakość finalnego produktu.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, liderze w produkcji konstrukcji drewnianych.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, dostosowane do Twojego doświadczenia i umiejętności.
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego oraz udziału w szkoleniach i podnoszenia kwalifikacji.
  • Przyjazną, inspirującą atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów.
  • Nowoczesne narzędzia pracy oraz dostęp do najlepszych materiałów stolarskich, które ułatwią realizację Twoich projektów.
  • Udział w realizacji ciekawych i innowacyjnych projektów, które wyróżniają naszą firmę na rynku.

Warunki zatrudnienia:

  • Godziny pracy: 7:00 - 15:00
  • Dni pracy: Poniedziałek - Piątek
  • Tryb wypłaty: Miesięczna
  • System wynagrodzeń: Stała podstawa wynagrodzenia
  • Wynagrodzenie od: 7 584 zł brutto

Zapraszamy do współpracy!

Jak aplikować: Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@zoriaelite.pl.
W temacie wiadomości prosimy wpisać stanowisko, na które aplikujesz.

rekrutacja@zoriaelite.pl

668865013