Pracownik zespołu sprzątającego w magazynie (m/w/d)

Kontakt Kontakt w języku polskim: (+49) 33 701 299 330
Ceva Logistics
An der Anhalter Bahn 6
14979 Großbeeren

Dodane 2024-07-03

Opis

CEVA Logistics oferuje globalne rozwiązania w łańcuchu logistycznym łączące ludzi, produkty i usługodawców na całym świecie. Z siedzibą w 170 krajach zatrudniamy
w ponad 1300 lokalizacjach ok. 110 tys. pracowników - pomaga nam to w osiągnięciu celu, który sobie założyliśmy: chcemy znaleźć się w pierwszej piątce globalnych dostawców logistyki kontraktowej.

Wierzymy, że nasi pracownicy są kluczem do sukcesu. Naszym celem jest motywowanie i wzmacnianie wielostronnego międzynarodowego zespołu, aby tworzyć wartość dla klientów poprzez stosowane przez nas rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, lotniczej, oceanicznej, lądowej, kolejowej oraz logistyki pojazdów gotowych. Dlatego też CEVA Logistics oferuje dynamiczne i wyjątkowe środowisko pracy sprzyjające rozwojowi osobistemu, innowacjom i ciągłemu doskonaleniu swoich umiejętności.

DARE TO GROW! Stań się częścią zespołu CEVA Logistics, w którym docenia się wyobraźnię, odwagę oraz chęć dawania dobrego przykładu. Jesteśmy teamem, który dąży do doskonałości we wszystkich dziedzinach. Dołącz do naszej podróży i kształtuj z nami przyszłość logistyki globalnej. Przeżyj razem z nami moment, w którym zostaniemy światowymi liderami w dziedzinie logistyki. Wciąż się rozwijamy - jesteś gotowa/-y rozwijać się razem z nami?

Do naszego oddziału GB2 w Großbeeren niedaleko Berlina poszukujemy w najbliższym czasie pracownika/pracownicy do zespołu sprzątającego

ZADANIA:

  • Ręczne i maszynowe sprzątanie wszystkich obszarów magazynu (w tym stacje Shift Leader-ów i miejsca pracy przełożonych) oraz konserwacja maszyn czyszczących.
  • Czyszczenie i dezynfekcja naszych dystrybutorów wody oraz uzupełnianie materiałów eksploatacyjnych w biurze, pomieszczeniach socjalnych i halach. Dbanie o czystość gaśnic i punktów pierwszej pomocy.
  • Czyszczenie naszych wewnętrznych i zewnętrznych miejsc, w których można spędzić przerwę oraz kontenera ochrony, a także w zależności od warunków pogodowych zamiatanie, odśnieżanie i posypywanie dróg chroniąc przed poślizgnięciem.
  • Sprawdzanie i czyszczenie lodówek i mikrofalówek w pomieszczeniach socjalnych.
  • Utrzymywanie czystości na terenie firmy, w obszarze ramp załadunkowych
    i miejscach usuwania odpadów.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w zakresie sprzątania i/lub w pracy w magazynie.
  • Znajomość języka niemieckiego lub polskiego - mile widziana znajomość innych języków obcych, jak np. j. angielskiego.
  • Twój profil dopełniają ponadprzeciętny zmysł do czystości i higieny, wytrzymałość fizyczna oraz dokładność.

NASZA OFERTA:

  • Praca w pełnym wymiarze: 37,5 h/tyg. zmiana poranna (wolne niedziele i święta)
  • Opieka osoby, która Cię przyuczy do wykonywanych zadań
  • Pomoc w złożeniu wniosku o pozwolenie o pracę
  • Pracodawca przyjazny rodzinom - wsparcie dla grup dojazdowych
  • Dobre połączenie środkami komunikacji publicznej (np. Potsdamer Platz w Berlinie do Großbeeren pociągiem RE3 w 19 min.).
  • Autokary zorganizowane przez naszych pracowników (z Polski i z Frankfurtu nad Odrą)
  • Odzież robocza (włącznie z obuwiem)

Aplikacje prosze skladać pod adresem:

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:

Jako organizacja globalna oraz część grupy CMA CGM, różnorodność ma kluczowe znaczenie dla naszego sukcesu; tylko odzwierciedlając kulturę, języki i lokalną wiedzę o naszych klientach, możemy odnieść sukces. Zatrudniając ludzi z różnym doświadczeniem i umiejętnościami, poszerzamy wiedzę oraz zwiększamy naszą kreatywność i innowacyjność.

Uwaga: Procesy rekrutacyjne w CEVA Logistics obejmują komunikację z kandydatami za pośrednictwem oficjalnych mediów społecznościowych, takich jak LinkedIn lub za pośrednictwem adresu e-mail firmy o następującym schemacie: imię.nazwisko@cevalogistics.com. Zalecamy, nie odpowiadać na propozycje biznesowe i/lub oferty pracy pochodzące od niezaufanych nadawców.