Praca dla studentów budowy maszyn/mechatroniki

Kontakt Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje CV, a niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.
Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów
E-mail ase@cp-personal.com
Tel. kom. 571 394 529
Dodane 2024-06-12

Opis

Miejsce pracy Enschede (Holandia)

Studiujesz budowę maszyn/mechatronikę lub pokrewne kierunki techniczne i chciał(a)byś zdobyć zagraniczne doświadczenie i jednocześnie odłożyć pieniądze? Mamy dla Ciebie idealną ofertę!

Zakres obowiązków:
  • Składanie konstrukcji maszyn zgodnie z rysunkiem technicznym
  • Uczestniczenie we wszystkich fazach budowy maszyn - począwszy od projektu po montaż i uruchomienie
  • Prace pomocnicze
  • Możliwość doszkolenia w poszczególnych zakresach np. elektroniki
Wymagania:
  • Studiujesz budowę maszyn/mechatronikę lub na pokrewnym kierunku
  • Masz zdolności techniczne
  • Znasz język angielski na poziomie min. B1/B2
  • Umiesz pracować samodzielnie, jak i w zespole
  • Jesteś dokładny/a, sumienny/a i odpowiedzialny/a
  • Masz prawo jazdy kat. B
  • Mile widziany własny samochód
Oferujemy:
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie
  • Różnorodny zakres obowiązków
  • Możliwość poszerzenia swojej wiedzy i uczestniczenia w szkoleniach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 15 € brutto/h - studenci są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne - wyższe wyngradzonie netto!
  • Zatrudnienie na maksymalnie 3 miesiące w okresie wakacyjnym (czerwiec -wrzesień)
  • Komfortowe zakwaterowanie oraz organizacja transportu do pracy (odpłatnie)
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora