Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Parkowanie na miejscu dla inwalidy -- powinno byc zakazane 2011/11/16 13:32 #10797

  • Jaś Niepan
  • Jaś Niepan Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 41
  • Otrzymane podziękowania: 0
Basu napisał:

niedawno na jednej ze stron byl artykul nt. przyjklejania karnych kutów na szybę. tutaj mozecie o tym troche poczytać tnij.org/n8r6


czyli wychodzi na to, że możemy spokojnie realizować akcję Kutak. :D

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Parkowanie na miejscu dla inwalidy -- powinno byc zakazane 2011/11/16 16:24 #10802

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
EKSTRA!!!

Basu napisał:
niedawno na jednej ze stron byl artykul nt. przyjklejania karnych kutów na szybę. tutaj mozecie o tym troche poczytać tnij.org/n8r6[/quote]
Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Parkowanie na miejscu dla inwalidy -- powinno byc zakazane 2011/11/16 23:31 #10811

  • pysiu83
  • pysiu83 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • GG: 482429
  • Posty: 56
  • Otrzymane podziękowania: 3
Przecież mówiłem :) paczka idzie , jak dojdzie to podzielę się wrażeniami jak wygląda i przeprowadzę test , a później to już tylko szukać chętnych do akcji :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Parkowanie na miejscu dla inwalidy -- powinno byc zakazane 2011/11/17 11:21 #10815

  • Całyczas Miłomi
  • Całyczas Miłomi Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 368
  • Otrzymane podziękowania: 15
koniecznie!!! czekam na relację- powodzenia!
Głupota nie zwalnia od myślenia.

-Stanisław...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: O:Parkowanie na miejscu dla inwalidy -- powinno byc zakazane 2011/12/06 19:16 #10974

  • natanil
  • natanil Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dziś zrobiłem sobie mały spacer po naszym pięknym mieście i szukałem miejsc parkingowych dla inwalidów przed urzędami. Takich miejsc z trudem znaleźć przed budynkiem urzędu miasta, komendzie powiatowej policji, budynkiem starostwa powiatowego, jedynie zauważane są parkingi przed urzędem pracy. Zamiast wydawać grubą kasę na windy, podjazdy może dołożyć parę złotych na oznakowanie białą farbą takiego miejsca a za resztę postawić znak drogowy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez natanil.

Odp: O:Parkowanie na miejscu dla inwalidy -- powinno byc zakazane 2012/06/14 22:09 #12869

  • sonix
  • sonix Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 43
  • Otrzymane podziękowania: 5
pysiu83 miałeś się podzielić uwagami jak poszło z tymi nalepkami ???????????????????
Podrzuć jakieś info jak poszło i czy poszło jakoś w temacie

pysiu83 napisał: Przecież mówiłem :) paczka idzie , jak dojdzie to podzielę się wrażeniami jak wygląda i przeprowadzę test , a później to już tylko szukać chętnych do akcji :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Parkowanie na miejscu dla inwalidy -- powinno byc zakazane 2012/06/15 08:59 #12870

  • Rob
  • Rob Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 186
  • Otrzymane podziękowania: 17
Popieram, bydlakowi, który parkuje na miejscu dla niepełnosprawnych nalepiać te karteczki na szybę na wysokości oczu, aby sobie potem skrobał do usranej smierci. Jesli nie ma szacunku dla innych, to inni tez nie muszą mieć szacunku dla bydlaka.
Mnie do szału doprawdza, jak widzę takiego chama, który swoja furą podjeżdza pod samo wejście do sklepu, np. Lidl, Biedronka i inne. Jest pełno miejsc parkingowych, ale on musi podjechac pod same drzwi, no bo przecież nie będzie szedł na pieszo 20 metrów. Też wtedy mam ochotę mu cos nakleić, ale nie mam tych karteczek.
:evil:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Parkowanie na miejscu dla inwalidy -- powinno byc zakazane 2012/06/15 10:27 #12871

  • pysiu83
  • pysiu83 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • GG: 482429
  • Posty: 56
  • Otrzymane podziękowania: 3
Naklejki mam już dosyć długo ale chwilowo brak czasu , od rana do wieczora w robocie ale naklejki dają rade , testowałem na jednej szybie , jest moc . Jak już ogarnę się z robotą to ruszę w miasto , naklejki mam w samochodzie . Jeśli ktoś chce kilka naklejek i ma czas do walki :) to z chęcią podzielę się naklejkami :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Parkowanie na miejscu dla inwalidy -- powinno byc zakazane 2012/06/15 10:33 #12872

  • sonix
  • sonix Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 43
  • Otrzymane podziękowania: 5
gdzie odebrac można te nalepki ? czy twój nr GG jest aktualny??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Parkowanie na miejscu dla inwalidy -- powinno byc zakazane 2012/06/15 10:36 #12873

  • pysiu83
  • pysiu83 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • GG: 482429
  • Posty: 56
  • Otrzymane podziękowania: 3
Tak , gg aktualne :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Parkowanie na miejscu dla inwalidy -- powinno byc zakazane 2012/06/16 06:57 #12879

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 536
  • Otrzymane podziękowania: 26
No popieram w rozciągłości !!! Jak służby nie dają rady, to gwarancją jest takie rozwiązanie - pozaustrojowe. Na pewno szybko by się skończyło chamskie parkowanie. Tylko,żeby nie wpaść w szał nalepiania, bo wtedy trzeba będzie urządzać polowanie na nalepiaczy :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Parkowanie na miejscu dla inwalidy -- powinno byc zakazane 2012/06/16 12:08 #12882

  • zajączek
  • zajączek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • kawopij
  • Posty: 94
  • Otrzymane podziękowania: 1
pysiu, a mogłabym tak kilka zabrać do Zielonej Góry? odezwę się jeszcze na gadu...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Parkowanie na miejscu dla inwalidy -- powinno byc zakazane 2012/07/08 13:58 #13088

  • pio
  • pio Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 111
  • Otrzymane podziękowania: 3
ZA PARKOWANIE NA TAKICH MIEJSCACH POWINNA BYC KARA 1000ZL BEZ TLUMACZENIA

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Parkowanie na miejscu dla inwalidy -- powinno byc zakazane 2012/08/02 08:23 #13329

  • Sierszulski
  • Sierszulski Avatar
  • Gość
  • Gość
Sprawa jest bardzo poważna i ilość aut nielegalnie parkujących w miejscach dla osób niepełnosprawnych rośnie a zwrócenie kierowcy uwagi = chamskie odzywki Ludziska musimy coś zrobić bo już przekracza granice kodeksu honorowego kierowcy na władze jak zawsze nie możemy liczyć!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Sierszulski.

Odp: Parkowanie na miejscu dla inwalidy -- powinno byc zakazane 2012/08/02 20:45 #13336

  • qqłka
  • qqłka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 170
  • Otrzymane podziękowania: 4
Najpierw to trzeba zrobić miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych z prawdziwego zdarzenia.
Sam jestem niepełnosprawny i specjalnie nie dokucza mi, że ktoś nieuprawniony zajmie "moje" miejsce parkingowe, bo przeważnie ono i tak dla niepełnosprawnych, szczególnie tych na wózkach się nie nadaje. Nie wystarczy zrobić kopertę i postawić znak, ale trzeba jeszcze umożliwić łatwe, a przede wszystkim bezpieczne wsiadanie i wysiadanie z samochodu.
Praktycznie żadne miejsce parkingowe w Słubicach nie spełnia wymogów formalnych, wszystkie, które znam są za wąskie, jedynie te pod Lidlem są w miarę szerokie a i sam parking jest tam całkowicie płaski.
Ale już szczytem głupoty jest miejsce dla niepełnosprawnych przy Poczcie na Placu Przyjaźni. No niby fanie że jest, ale ze względu że jest tam droga jednokierunkowa, to sposób parkowania na tej zatoczce powoduje, że niepełnosprawny kierowca wysiada wprost na ulicę, często pod koła jadącego samochodu, z wózkiem czy o kulach to na prawdę nie dużo trzeba żeby doszło tam to jakiegoś wypadku.
Tam powinno być zdaje się około 3,5 metra szerokości tej zatoczki a na 100% tyle nie ma.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez qqłka.