Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: czynsz 600 zł, to norma czy dużo za dużo??? 2013/09/20 07:55 #17453

  • ru-dy
  • ru-dy Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 33
  • Otrzymane podziękowania: 1
a no jeszcze tylko jedno dodam od siebie, rozumiem że cena mieszkań jest lekko wyższa, takie prawa rynku jak kolega zauważył. Ale np. cena ogrzewania to porażka, dlaczego ciepła woda w Słubicach ma kosztować więcej niż w Gorzowie? Pozatym już też kiedyś mieszkałem w Słubicach, ale się wyniosłem do Gorzowa bo moja kobieta straciła pracę i nie mogliśmy chwilowo nic znaleźć na miejscu, a w Gorzowie się coś znalazło prawie od razu. Teraz znowu powoli planuję wracać do Słubic.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez ru-dy.

Odp: czynsz 600 zł, to norma czy dużo za dużo??? 2013/09/20 09:00 #17455

  • bonkesku
  • bonkesku Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 53
  • Otrzymane podziękowania: 2

jurek napisał: a ty rozumiesz co jest podaż, popyt i gospodarka rynkowe czy jeszcze w gimnazjum siedzisz?
jak są chętni płacić takie pieniędze, to sie takie pieniądze woła, nie czepiaj sie ludzi

a jak ci za dużo to się wyprowadź do tego szczecina skoro tam tak fajnie i super perspektywy, tylko tam zarobisz 1500 pracujac w jakims sklepie albo zakladzie, a w niemczech zarobisz tyle samo ale w euro i mozna sobie wynajmowac chatke, proste


znalazł się ekonomista, znasz kilka pojęć i myślisz ze kim jesteś? rzuć jeszcze innymi słowami i pokaż jaki to ty oczytany jesteś :laugh:
może od razu zaraz do podstawówki co?
nie każdy ma możliwość pracy w Niemczech z różnych powodów, ci co pracują to pracują ale są tacy którzy nie, chcą tu mieszkać i muszą płacić krocie za wynajem, tu widzę mało z tego rozumiesz bo widzisz tu tylko popyt i usprawiedliwiasz to cenami.. mojego zdania nie zmienisz, tym bardziej swoimi "madrosciami" wiec daj sobie spokój, tyle w temacie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez bonkesku.

Odp: czynsz 600 zł, to norma czy dużo za dużo??? 2014/08/15 09:29 #19816

  • pio
  • pio Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 111
  • Otrzymane podziękowania: 3
za ile metrów

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2