Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Pobite dziewczyny. 2013/08/20 02:09 #17146

  • madziadoziemi
  • madziadoziemi Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
Słyszeliście jak zabawia się dzisiejsza młodzież, do czego doszło minionej soboty? Strach wyjść na miasto, czy wracać do domu po imprezie...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Pobite dziewczyny. 2013/08/20 07:13 #17149

  • marteczka
  • marteczka Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • hello :)
  • Posty: 33
  • Otrzymane podziękowania: 1
z twojej wypowiedzi nic nie wynika...

w ostatnia sobote to pamietam jak w parku w centrum miasta jacys madrzy ludzie strzelali sobie fajerwerkami...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Pobite dziewczyny. 2013/08/20 07:51 #17150

  • Forman
  • Forman Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 58
  • Otrzymane podziękowania: 4
Madrzy ludzie... jakies buraki,sie darly do rana a dziewczyny piszczaly z radosci, nikt nie krzyczal pomocy, wiec raczej wszyscy na tej imprezie w parku wszyscy dobrze sie bawili o godz. 3:50 policja przejezdzala obok i tez nie interweniowala wiec raczej sie tam nic zlego nie dzialo.
A ze innym przeszkadzali...
Mlodzi slubiczanie tacy sa ze kultura i zasady wspolzycia spolecznego sa im obce.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Pobite dziewczyny. 2013/08/20 08:34 #17153

  • Góral
  • Góral Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 65
  • Otrzymane podziękowania: 0
To prawda, buraki a nie młodzież, drą się na ławkach pod oknami wieczorami i po nocach a nie pomyślą że ludzie mają też małe dzieci które potrzebują snu, ja rozumiem że młodzież chce się wyszumieć ale oni nie są sami!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Pobite dziewczyny. 2013/08/20 09:38 #17154

  • temek
  • temek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 118
  • Otrzymane podziękowania: 2
moze wystarczy zadzwonic na policje, ze w centrum jest zaklocana cisza nocna? mysle, ze kilka telefonow i w koncu zainterweniuja...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Pobite dziewczyny. 2013/08/20 09:56 #17155

  • jurek
  • jurek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 81
  • Otrzymane podziękowania: 4
paru oszołomów się wydzierało i od razu pobicie, dajcie spokój, a policja to moglaby sie ruszyc, bo jezdzą suką wkoło i nic nie robią :blink:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Pobite dziewczyny. 2013/08/20 11:21 #17157

  • madziadoziemi
  • madziadoziemi Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 10
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nic sie nie stalo? Dwie dziewczyny wrcajac do domu zostaly pobite, jedna dostala kopa w twarz, jej kolezanka zadzownila po meza i zaraz po tym zostala tak uderzona, ze stracila przytomnosc. Obie lezaly na ziemi, gdy facet przybiegl dostal butelka w leb, rowniez stracil przytomnosc, ale nad nim juz nie bylo litosci i napastnicy zaczeli go jeszcze kopac i po nim skakac 30 minut trzeba bylo czekac na karetke, a wszystko gdzie obok placu bohaterow. W kolo biedronki, ktora znajduje sie kolo dwupasmowki powyrywane sa parapety...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Pobite dziewczyny. 2013/08/20 11:27 #17158

  • pysiu83
  • pysiu83 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • GG: 482429
  • Posty: 56
  • Otrzymane podziękowania: 3
Słyszałem o tym . Szkoda że to takie cwaniaki - kozaki w grupie i po pijaku a w razie czego pewnie się okazuje że same piz*y . A my jakoś tyle razy piliśmy i wracaliśmy i nie możemy trafić takich kozaków... ehhh no szkoda no , Bozia rączki dała im ale to jakieś cio*y żeby od razu butelką , tym bardziej atakować dziewczyny... Szkoda słów i nerwów na debili .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Pobite dziewczyny. 2013/08/21 07:06 #17168

  • Forman
  • Forman Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 58
  • Otrzymane podziękowania: 4
Madziadoziemi,a to fajnego ma meza ta twoja kolezanka skoro sama ja puszcza na imprezy noca do parku. A jesli chodzi o dzwonienie na policje to dzwonilem i Pan dyzurny powiedzial mi ze 2 samych policjantow do parku gdzie jest 40 osob nie wejdzie, bo to niebezpieczne :-)
Teraz tak fachowo, rozumiem ze przewaga sil i srodkow, wsparcie, posilki, ubezpieczenie, wszystko OK, pytanie czemu tylko nikt tego wzmocnienia do parku nie wyslal ? Ach tego wyjacego alarmu tez nie mogli wylaczyc, bo nie mieli kontaktu do osoby odpowiedzialnej.
Pytanie to poco sa ? Skoro nie moga i nie maja mozliwosci ! Przypomna ze w gdyni za brak zabezpieczenia kibicow polecial odpowiedzialny funkcjonariusz, wiec zwracam sie do komendanta wojewodzkiego, bo wiem ze czyta to forum :-) moze czas na zmiany w slubicach ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Pobite dziewczyny. 2013/08/21 11:20 #17169

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Ja ostatnio widziałem akcję policjantów. Idę chodnikiem a po chwili mija mnie rowerzysta, a tu z za rogu wjeżdża radiowóz na sygnałach i chapnęli na dmuchanko rowerzystę. To była świetna akcja ze strony policji!!! :)))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Pobite dziewczyny. 2013/08/21 12:20 #17171

  • Forman
  • Forman Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 58
  • Otrzymane podziękowania: 4
Coz ale byla przewaga sil i srodkow, czyli 2 policjantow i radiowoz na jednego. . . a nie 2 biednych mundurowych i 40 chuliganow. . . :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Pobite dziewczyny. 2013/08/27 16:03 #17200

  • wujekJ
  • wujekJ Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
powiedzcie co z ta sprawa dalej. schwytano sprawców? czy taki wystepek jest scigany z urzedu?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Pobite dziewczyny. 2013/08/28 00:08 #17205

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość
Takie incydenty tylko psują policyjne statystyki, więc siedź cicho i nie drąż tematu.
Na papierze Słubice z roku na rok są coraz bezpieczniejszym miastem a nasza policja ma olbrzymią skuteczność. Więc nie burzmy tego "wspaniałego" imidżu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Pobite dziewczyny. 2013/08/28 00:16 #17206

  • slubfurt79
  • slubfurt79 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 63
  • Otrzymane podziękowania: 2
Mieszkalem w Slubicach ponad 20 lat znam miasto i ludzi, malo prawdopodobne by ci bandyci byli rdzennymi mieszkancami naszego miasta. "Pogranicze, granica" przyciaga rozne elemeny z calego kraju (i nie tylko!), niestety nie zawsze te najlepsze...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Pobite dziewczyny. 2013/08/28 08:15 #17217

  • Forman
  • Forman Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 58
  • Otrzymane podziękowania: 4
Jak sam piszesz, mieszkales, z jakiegos powodu juz nie mieszkasz, wiec proponuje sie nie wypowiadac na temat slubiczan, zreszta wystarczy poczytac to forum zeby dojsc do odpowiednich wnioskow i wyrobic sobie opinie o slubiczanach.
Osoby przyjezdne zazwyczaj zainteresowane sa zarobieniem pieniedzy i poprawieniem swojej sytuacji i nie maja czasu siedziec w parku i raczyc sie tanim winem, a tym bardziej napadac na slubiczanki. To domena tych najbardziej leniwych ze slubic, ktorzy swoim zachowaniem W BRD w przeszlosci wyrobili innym polakom taka zla opinie,
Mieszkasz teraz najprawdopodobniej w niemczech wiec jesli umiesz, to zapytaj znajomych niemcow jaka maja opinie o slubicach i okolicach ( polacy z innych czesci kraju mieszkajacy np. w Berlinie o dziwo tez taka maja ). Ale coz kazda sroczka swoj ogonek chwali, choc by byl osr..ny.
Ale widze ze ogolnie malo wiesz mimo ze tu mieszkales, bo nawiazujac do innego tematu to ja znam co najmniej 3 szroty w okolicy ffo.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2