Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Odp: Da Grasso w Słubicach 2012/11/06 07:46 #14562

  • chickin
  • chickin Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 72
  • Otrzymane podziękowania: 1
pozycja 66 w ulotce. polecam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Da Grasso w Słubicach 2012/11/26 08:32 #14839

  • krzysztofk
  • krzysztofk Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 35
  • Otrzymane podziękowania: 2
byłem dwa razy - pierwszy raz gdy się pojawili - pizza naprawdę świetna .......................
drugi raz (ostatni) około 2 tygodnie temu - totalna porażka !!!! ciasto ciągnące się składników jak na lekarstwo ale jeden ilością się wyróżniał CEBULI naładowali tyle że szynki i bekonu widać nie było - na moją sugestię czy zamawiałem pizze CEBULOWĄ odpowiedziano mi że tak mają narzucone z sieci - tyle ma być !!! więc patrzę w kartę - napisane że szynki i cebuli tyle samo - więc szynki powinienem mięć tyle samo co cebuli - cebulę widziałem a szynkę musiałem znaleźć !!!!
pozdrowienia od klienta (byłego) który na talerzu zostawił "kupkę" cebuli.................

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Da Grasso w Słubicach 2012/12/01 10:47 #14899

  • brotherhood
  • brotherhood Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 26
  • Otrzymane podziękowania: 2
No dobra. Co do obsługi - trafiłem na panią, która nie potrafiła mi wydać z 50 zł. Pizza prawie kosztowałaby mnie 10 zł więcej (gdybym nie zwrócił pani uwagi). Poza tym zamówiłem na wynos, ale czekałem w lokalu. Jakie było moje zdziwienie, kiedy po 10 min. czekania, na stole przede mną wylądowała gorąca pizza! Kiedy zbierałem się do wyjścia, pani (roztrzepana) zasunęła mi tę pizzę sprzed nosa i stwierdziła "To nie dla pana". Zaniosła ją facetowi przy innym stoliku. Na swoją musiałem poczekać jeszcze pół godziny. Wczoraj zamawiałem na telefon, czekałem godzinę. Generalnie pizza bez smaku (brałem u nich 3 różne), brakuje choćby oregano, czy bazylii. Sosy niezbyt dobre, nie poprawiają smaku pizzy. Na tym kończę swoją przygodę z Da Grasso i czekam na otwarcie Pizza Hut w Słubicach, hehe...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Da Grasso w Słubicach 2012/12/02 18:23 #14903

  • Misiaczek123
  • Misiaczek123 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 1
Ja zamawiałam pizze w da grasso już kilka razy i nie narzekam , nigdy nie czekałam dłużej jak pół godziny .
Owszem , raz dostałam pizze spaloną była aż czarna od spodu i po bokach ... Ale to był tylko raz.
A tak po za tym to jest OK.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Da Grasso w Słubicach 2012/12/03 08:12 #14905

  • irek1206
  • irek1206 Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 99
  • Otrzymane podziękowania: 1
Na poczatku pizza byla bardzo dobra,tydzien temu bylismy ze znajomymi i niestety pizza okazala sie zakalcem,pani ktora obsluguje jakas dziwna,roztrzepana,nie slucha,chyba to byl ostatni raz kiedy odwiedzilismy Da Grasso.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Da Grasso w Słubicach 2012/12/03 08:36 #14906

  • dagrasso
  • dagrasso Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 5
  • Otrzymane podziękowania: 0
Tak jak już pisałem wcześniej jeśli z pizzą jest coś nie tak proszę to zgłsić obsłudze a konkretnie P.Łukaszowi , bardzo chciałbym aby osoby które mają jakieś zastrzeżenia zgłaszały to w lokalu, da mi to możliwość bardzo szybkiej reakcji i ewentualnej poprawy. Do tej pory nie są mi znane przypadki opisane na forum a nie mogę zrobić wiele kiedy niemam konkretnego zgłoszenia , wszyscy wiemy ze pisać w internecie może każdy np. konkurencja -którą przy okazji pozdrawiam. Podsumowując bardzo mi zależy aby wszyscy nasi goście byli bardzo zadowoleni ,a nie jestem wstanie wszystkiego sam sprawdzić dlatego zapewniam ze każdy kto ma zastrzeżenia co do obsługi , czy jakości podawanych potraw zostanie przezemnie wysłuchany a ewentualne błędy poprawimy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Da Grasso w Słubicach 2012/12/03 08:53 #14907

  • Wiesław
  • Wiesław Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 87
  • Otrzymane podziękowania: 7
To się nazywa odpowiedź na poziomie, brawo właściciel. Osobiście nie stołuję się w DA grasso. Żona kilka razy zamawiała na dowóz i coś tam podjadłem. Było ok smaczne, ani lepiej ani gorzej niż gdzie indziej.

Uwaga do narzekaczy: Jeśli ciasto jest spalone, za mało dodatków, obsługa niemiła czy cokolwiek innego to jak pisał właściciel, dajcie mu szansę aby się poprawić. Złóż reklamację, potem czekaj na odzew. Z tego co widać, facet wie o co chodzi w prowadzeniu biznesu i raczej nie oleje takiego klienta. Tylko to trzeba zgłosić, a nie mamrotać pod nosem. No chyba, że to faktycznie konkurencja, to nie dogodzisz :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Da Grasso w Słubicach 2012/12/04 21:07 #14921

  • Misiaczek123
  • Misiaczek123 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 19
  • Otrzymane podziękowania: 1
Chciałam tylko napisać że dzisiaj prze godziną 20 zamawiałam pizze , po ponad godzinie zadzwoniłam do da grasso aby to zgłosić usłyszałam tylko "przepraszam pizza jeszcze nie wyjechała proszę poczekać 15 minut " tylko że pizza była za kolejne pół godziny...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3