Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Trasa pociągu Frankfurt Oder-Berlin 2011/04/14 14:45 #8708

  • dingdong
  • dingdong Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Bardzo potrzebuję pomocy w kwestii dojazdu pociągu na trasie Frankfurt Oder-Berlin.
I proszę o konkretną odpowiedż ludzi mądrych i znających temat.
Mianowicie konkretnie chodzi mi o to jakie przystanki są objęte w tej trasie.
Najbardziej zależy mi na tym czy zatrzymuje się gdzieś w Berlinie tak bym miał jak najbliżej na Kreuzberg lub Schonefeld.
Z góry dziękuję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Trasa pociągu Frankfurt Oder-Berlin 2011/04/14 16:11 #8709

  • polon
  • polon Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 20
  • Otrzymane podziękowania: 0
Sprawdź tutaj : www.bahn.de/p/view/index.shtml

Na pewno ktoś ci jeszcze tutaj pomoże.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Trasa pociągu Frankfurt Oder-Berlin 2011/04/14 18:39 #8715

  • arczi123
  • arczi123 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 14
  • Otrzymane podziękowania: 3
Jesli jedziesz na Schoenefeld, to musisz wysiasc na Ostbanhof i tam wsiasc w Airport Express - jedziekilkanascie minut. Jak co to nie pasi albo nie ma pociagu, to wysiadasz na Ostbanhof, cofasz sie S-bahn 2 stacje na Ostkreuz, tam wchodzisz na wiadukt i jedziesz S-ka (nie pamietam jaki numer) tez jedzie jakos kilkanascie minut. Bilet z FF/O na Schoenefeld kosztuje 9,10 Euro. W automacie wpisujesz miejsce docelowe i bilet wychodzi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Trasa pociągu Frankfurt Oder-Berlin 2011/04/14 19:35 #8716

  • dingdong
  • dingdong Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
xy37 masz rację-Piterson jednak musi się długo zastanowić zanim coś napisze....ale nie o to mi chodzi żeby sobie dogryzać.

Natomiast co do dojazdu to kolega powiedział mi,że jest ten weekend karte czyli jest dużo taniej...szkoda tylko,że na weekendy,Ja planuję wyjazd w tygodniu.
Może jest inna opcja w podobnym systemie? Wiem ze jest też mozliwość na grupen karte ale skąd wziąść dodatkowych kilka osób?
Zastanawiałem się jak jedzie ten pociąg do berlina bo zależy mi na dojeżdzie na Kreuzberg.Który przystanek jest najbliżej Kreuzbergu?
Też tak myślałem żeby dojechać na Ostkreuz bo to jest chyba najlepsza opcja,po najniższej linii oporu :-).Chyba że jeszcze ktoś ma inne propozycje?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O: Trasa pociągu Frankfurt Oder-Berlin 2011/04/17 23:00 #8741

  • laura8703
  • laura8703 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
jeśli dalej Ci to potrzebne to pociągi do Berlina odjeżdżają co pół godziny od 6:30 do 20:30 później co godzinę. Bilet w jedną stronę 9.10 ale możesz też zakupić tygodniowy lub miesięczny. Wysiadasz na ostbahnhof i jedziesz s-bahn obojętnie jaki numer bo wszystkie przejeżdżają przez ostkreuz, na ostkreuz potem w s-bahn chyba 9 na schonefeld. Ewentualnie możesz sobie na stacji wziąć mapkę z trasami u-bahn i s-bahn i tam wszystko jest jasne i czytelne więc bez problemu znajdziesz trasę, która będzie ci odpowiadać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Trasa pociągu Frankfurt Oder-Berlin 2011/04/18 07:46 #8743

  • dingdong
  • dingdong Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
laura8703 wielkie dzięki za pomoc.To miłe,że jest ktoś kto potrafi pomóc.Dziękuję :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1