Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

O:Aral 2011/02/13 20:03 #8142

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
dingdong napisał:

Ja powiem tak.
Wszyscy Ci mądrzy co są wyżej.Mądrzy bo nie muszą zapieprzać za marne 1400 plnów.Gdyby byli ludżmi to przymknęliby oko.Ludzie mają rodziny na utrzymaniu.
A ci co pracują na stacjach nikogo nie okradają.Ich szefowie wożą się furami jak taczka z gównem a człowiek liczy każdy grosz,zeby do 10 starczało.To Państwo Nas okrada!!!
Nie dość że marne wypłaty to jeszcze szukają dziury w całym!!!


dingdong !
Mam dla Ciebie sposób na pracę powyżej 4-5 tyś/m-c
Teraz, szybko musisz wystartować na kierunek politologia na Uniwersytecie Zielonogórskim.
Przyjmują każdego chętnego, byle jaka matura. Poziom studiów jak w 2 klasie "ogólniaka" na lekcjach WOS-u i historii.
Za 4 lata do nowych wyborów samorządowych, będziesz już prawie magistrem.
W trakcie wyborów musisz postawić na odpowiedniego kandydata na burmistrza.
Jak dobrze wyczujesz nastroje w Słubicach to w 75-80 % trafisz na tego co wygra.
Potem trzeba poroznosić trochę ulotek- paszkwili, opluć drugiego kandydata na spotkaniu, porozlepiać plakaty.
Po wyborach czekasz spokojnie 2-3 miesiące na pracę w urzędzie.
W końcu jesteś specjalistą po studiach, należy Ci się !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kaczka.

O:Aral 2011/02/13 21:18 #8144

  • obserwator10
  • obserwator10 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Wydaje mi się, że każdy w momencie przyjęcia do pracy akceptuje warunki płacy albo nie. Oczywiście, że możemy dyskutować, czy pensja 1400 PLN jest wysoka czy niska, ale nikogo nie upoważnia to do kombinowania. Można zawsze próbować zmienić pracę, a nie samemu wymierzać sprawiedliwość.

Może w takim wypadku wszyscy, którzy są niezadowoleni ze swojej pensji niech biorą sprawy "zarobków firmy i pracowników we własne ręce"?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Aral 2011/02/14 11:31 #8153

  • dingdong
  • dingdong Avatar
  • Gość
  • Gość
KACZKA!!
To dobre co napisałeś!!
Zaje...bisty temat .Tylko,że komu by się chciało po drodze pluć,roznosić ulotki i jeszcze wchodzić komuś w zad.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez dingdong.

O:Aral 2011/02/14 12:02 #8157

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
dingdong napisał:

KACZKA!!
To dobre co napisałeś!!
Zaje...bisty temat .Tylko,że komu by się chciało po drodze pluć,roznosić ulotki i jeszcze wchodzić komuś w du..pe.


Na dzień dzisiejszy w Polsce masz do wyboru trzy wyjścia na dobrze płatna pracę.
Nie masz "szkół" ale jesteś bardzo dobrym fachowcem, znasz się na robocie, pracodawca sam Cię znajdzie.
Kończysz bardzo dobrą uczelnię, zmieniasz miejsce zamieszkania i kariera zawodowa przed Tobą stoi otworem.
Trzecie wyjście, kończysz byle co, wchodzisz w dupę komu trzeba. Potem zmywasz gówno z siebie, ubierasz garnitur, spryskujesz się markową wodą toaletową i już możesz wyjść na miasto. Będzie Ci się wydawało, że już nic nie czuć, ale musisz wiedzieć, że są tacy, którzy będą czuć od Ciebie to gówno cały czas.

Życzę Ci wybrania tych dwóch pierwszych dróg rozwoju zawodowego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Aral 2011/02/14 17:35 #8165

  • dingdong
  • dingdong Avatar
  • Gość
  • Gość
KACZKA POWTARZASZ SIĘ!
Już dawno mam obraną drogę i wyobraż sobie nie musiałem wchodzić w żaden z trzech przedstawionych przez ciebie wariantów.Przy czym nie mam czego żałować a temat dotyczy stacji CPN.NIE STUDIÓW.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Aral 2011/02/14 19:10 #8166

  • madonna
  • madonna Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
Widzę, że się troche rozpisaliście. Szkoda tylko, że nie na temat.
Sprawa dotyczy ARALA.
Ja sama miałam okazje tam pracować. NIESTETY. To co tam się dzieje to da określić się jednym slowem - kołchoz. Roboty tyle, że czau na przysłowiowe pierdnięcie nier ma. Wszystko w biegu. Najgorsze jest jednak kierownictwo.
ON: mściwy, zawistny, niekontaktowy, śmierdzący (dosłownie) typ. Zero szacunku do drugiego czlowieka. Typowy cham.
Ona: brak swojego zdania, zrobi wszystko co ON powie. Typowe bezmózgowie. Wiecznie zastraszona. Człowiek od czarnej roboty.
W tej firmie na porządku dziennym było podrzucanie pieniędzy do kasy (żeby udowodnić, że kradniesz), oszustwa w wewnetrznych konkursach, celowe skłucanie ludzi.
Wiem. to podchodzi pod mobing. Ale gadka byla krótka - jak ci się nie podoba to wyjazd. Mnie także potraktowali jak złodziejke. Zostałam zmuszona do podpisania wypowiedzenia przy całej zalodze. Kierownictwo zgodnie mowiło, że lece za przekręty.
Ciesze się, że mnie tam już nie ma. A tym, którzy muszą tam pracowaćto współczuje.. Naprawde nie oceniajcie ich. Lepiej zapytajcie ich samych o zdanie. Ja z niektórymi mam kontakt i wiem, że teraz jest jeszcze gorzej niż za moich czasów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Aral 2011/02/14 20:56 #8171

  • mc2
  • mc2 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
Patrzę i przyglądam się.
Ja mam wrażenie, że tutaj wypowiadają się przede wszystkim byli pracownicy nie bardzo lubiący uczciwą, ciężką i legalną pracę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Aral 2011/02/15 10:33 #8176

  • platfus
  • platfus Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 0
JA MAM WRAŻENIE ŻE ONI SAMI WIEDZĄ JAK BYŁO NAPRAWDĘ. JEŻELI WSZYSCY ROBILI TAK SAMO TO CZEMU CZĘŚĆ ZOSTAŁA? W SŁUBICACH NIC SIĘ NIE UKRYJE WIĘC NIE MÓWCIE ŚWIADKU MIMO WOLI (KAZIU) I URADEL-ku(ELU) O UCZCIWOŚCI BO KTO PRACOWAŁ I DALEJ PRACUJE NA ARALU DOSKONALE WIE SKĄD I W JAKI SPOSÓB WZIĘLIŚCIE POMYSŁ NA WASZĄ MYJKĘ. NIESTETY NIE BYŁ TO WASZ POMYSŁ NA INTERES :( PONOĆ NAWET BIZNES PLAN NIE BYŁ NAPISANY PRZEZ WAS. OJ NIE ŁADNIE. POPATRZCIE NAJPIERW NA SIEBIE A NASTĘPNIE OCENIAJCIE INNYCH...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez platfus.

O:Aral 2011/02/15 21:40 #8185

  • lu petitek
  • lu petitek Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
kiedyś to była fajna stacja :(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Aral 2011/02/20 10:55 #8223

  • madonna
  • madonna Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
haha, to ja już rozumie, kazimierz wziął się za biznes
czyżby na aralu ZA MAŁO MIAŁ NA FISZCE :laugh:
jak zobaczyłam namiot na transportowej to myślalam, ze będzie festyn w słubicach, a to eko coś tam
w zasadzie to sprytne bo jak interes splajtuje to zwija namiot i nara, chociaż znając życie to zwijać będzie agnieszka bo boss będzie miał ważniejsze zajęcie, tyle świństw w tym c zasie można zrobić

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Aral 2011/03/19 13:47 #8495

  • marczan
  • marczan Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 11
  • Otrzymane podziękowania: 0
Pan jurand pracował za mniejsze pieniadze i rabał pracodawców!taki jest jego tok myślenia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Aral 2011/03/20 09:55 #8502

  • jurand
  • jurand Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 102
  • Otrzymane podziękowania: 3
ajpierw naskoczył pan na "yona" teraz na mnie. Panie Marczan, co za brednie Pan wypisuje? Czy Pan kogoś tutaj szuka? Z kim nas Pan myli? o co chodzi??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Aral 2013/01/09 19:01 #15281

  • dundee
  • dundee Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie mam i nie mialem nic wspólnego z tą firmą, lecz dzisiaj będąc zwykłym klientem rozczarowałem się obsługą. Pani obsługująca mnie przy ladzie przypomniała mi czasy PRL-u. Zaprezentowała wyjątkowo płytką wiedzę na temat produktów oferowanych na stanowisku sprzedaży, ponad to swoimi odpychającymi odzywkami zupełnie zniechęciła mnie do sfinalizowania zakupów. Oczywiście wyszedłem i postanowiłem sobie, że moja osoba już tam więcej się nie pojawi. Moim zdaniem, ta Pani powinna raczej wnukami się zająć, bo swoim wizerunkiem skutecznie odstrasza klientów, a i nie potrzebnie zajmuje miejsca pracy młodym ludziom, którzy myślę znacznie lepiej sprawdzą się na jej miejscu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Aral 2013/01/09 20:40 #15282

  • Tajemniczy Typ
  • Tajemniczy Typ Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 0
tak Cie potraktowali bo nie płaciłes w euro. dla niemców to oni są naprawde mili, zwłaszcza ta starsza pani. fakt, ze płacą w euro ale paragan dostaja w złotówkach. taki trik :P , wszyscy zadowoleni
jak byla inna kierowniczka to bylo inaczej, ludzie wiedzieli po co tam sa, no ale teraz to luz, nie trzeba nic wiedziec i robic bo kierowniczka przyjaciółka wszystko wybaczy (nie za darmo) :sick:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2