Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Ocena pracowników w sklepach 2010/10/24 08:16 #6819

  • Piterson
  • Piterson Avatar
  • Gość
  • Gość
daren34 napisał:

Żalże takich ludzi się w Polsce nie szanuje, dobrych , miłych , i pracowitych .

Darek z żoną Słubiczanie


Panie Darku z żoną, szacunek owszem, ale do ludzi którzy odnoszą się z szacunkiem do drugiej osoby, a nie do takiej która nie ma szacunku do klienta, który już odszedł od kasy.

Jaką państwo mają pewność , czy po odejściu od kasy, następna osoba nie usłyszała czegoś niewłaściwego na państwa temat.
Ten pan dość CZĘSTO komentował zachowania klientów, i to bardzo mocno.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Piterson.

O:Ocena pracowników w sklepach 2010/10/25 21:40 #6821

  • nerra
  • nerra Avatar
  • Gość
  • Gość
A ja mam coś pozytywnego:
Panie z apteki Kosmy i Damiana. Po prostu rewelacyjne są. Zawsze uśmiechnięte, zawsze miłe, pomocne i aż się wychodzi z apteki z uśmiechem! Więcej takich Sprzedawczyń i Sprzedawców!
:cheer:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Ocena pracowników w sklepach 2010/10/26 13:46 #6822

  • ewelcia895
  • ewelcia895 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
Zgadzam sie. Tamte panie zawsze są usmiechniete.:) Plus dla nich.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Ocena pracowników w sklepach 2010/10/27 16:39 #6823

  • kingusia2010
  • kingusia2010 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
tak tak zawsze uśmiechnięte i miłe.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kingusia2010. Powód: niechce robic problemów pracownikom sklepów

O:Ocena pracowników w sklepach 2010/10/30 14:15 #6831

  • Góral
  • Góral Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 65
  • Otrzymane podziękowania: 0
Piotr i Paweł. Uwaga na kasjerkę panią Basię, nie do końca jest uczciwa, do gazety lubuskiej powinna dodawać kupony które ma przy kasie, zdarzyło się jej nie dać raz, pomyślałem że przez pomyłkę ale zdarzyło się to po raz drugi. Życzę wielkiej wygranej tej pani.

Klient.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Ocena pracowników w sklepach 2010/12/29 15:17 #7479

  • Starsza Pani
  • Starsza Pani Avatar
  • Gość
  • Gość
Byłam na zakupach przed świętami w Netto, bo wiadomo, każdy liczy się dziś w groszem , w jednym jest drożej w drugim jest taniej ... kupiłam kilka produktów w Netto i szlak mnie trafił prawie przy kasie , nie dość tego że stałam prawie 30 minut przy kasie to jeszcze obsługa nie miła , zawsze otwarta jest jedna kasa , czy tam nie ma pracowników , ? co robi kierownik sklepu , czy nie może przyjąć kogoś do pracy? mało tego Pani która siedziała na kasie , burczała do klientów sama nie wiedziała o co chodzi to papier się skończył , a to kody nie wchodziły na kasę itp... Boże kto zatrudnia takie osoby ???
Chodzi mi o panią chyba Ewa mała przy kości , i w przetłuszczonych włosach z odpryskliwym nie miłych uśmiechem ..

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Ocena pracowników w sklepach 2010/12/29 15:35 #7480

  • madziaer
  • madziaer Avatar
  • Gość
  • Gość
Ja mam chyba szczęście.... kupuję w NETTO od kiedy rozpoczęło swoją działalność i nie narzekam. Nigdy nie zdarzyło mi się, żeby ktoś z obsługi był nieprzyjemny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Ocena pracowników w sklepach 2010/12/29 17:43 #7484

  • kaja10
  • kaja10 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 78
  • Otrzymane podziękowania: 1
Ja często chodzę do NETTO i faktycznie kasa zawsze czynna tylko jedna więc kolejki długie, co do kasjerek to są ok nie narzekam. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Ocena pracowników w sklepach 2011/01/09 21:29 #7554

  • kamciauk28
  • kamciauk28 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 18
  • Otrzymane podziękowania: 0
odkąd w netto przestał pracować ten pan od razu milej robi się zakupy.Kasjerki są bardzo miłe,czego nie można powiedzieć o kasjerce z Piotra i Pawła.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Ocena pracowników w sklepach 2011/01/10 15:36 #7561

  • mara
  • mara Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 2
ach uczepiliscie sie sklepu netto i piotra i pawla....ale w 100 procentach was rozumiem,ale przyjemnosci z tym kasjerem nie mialam wiec nie moge wyrazic swojego zdania,a na zakupy tam nie chodze bo syf i nic wiecej.Nie wiem czy wiecie ale wlasciciel piotra i pawla jest wlascicielem netto wiec chyba cos w tym jest ze taki nielad i w ogole cyrki jak cholera,mam kolezanke ktora pracuje w piotrze i pawle i jak opowiedziala mi co i jak to az sie przezegnalam ....Mnie np drazni ten rudy ochroniarz z rossmana , ja pierdziele ten to przegania juz chyba kazdego,lata za toba,lampi sie jak sroka w ser tak jak bys mial zaraz cos ukrasc,czesto mam ochote mu cos powiedziec no ale chyba nie wypada...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Ocena pracowników w sklepach 2011/01/10 16:23 #7562

  • padadeszcz
  • padadeszcz Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ja nie spotkałem się z żadną do tej pory z nieuprzejmą obsługą w żadnym z w/w sklepach.
Jedyne co mnie razi to pan ochroniarz w Rossmanie, trochę irytujący, ale da się zakupy zrobić.

Hm, skoro tam panienki w PiP'ie pracują, to chyba zgodziły się na takie warunki, prawda?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Ocena pracowników w sklepach 2011/01/10 17:35 #7563

  • Lea
  • Lea Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 41
  • Otrzymane podziękowania: 3
mara napisał:

ach uczepiliscie sie sklepu netto i piotra i pawla....ale w 100 procentach was rozumiem,ale przyjemnosci z tym kasjerem nie mialam wiec nie moge wyrazic swojego zdania,a na zakupy tam nie chodze bo syf i nic wiecej.Nie wiem czy wiecie ale wlasciciel piotra i pawla jest wlascicielem netto wiec chyba cos w tym jest ze taki nielad i w ogole cyrki jak cholera,mam kolezanke ktora pracuje w piotrze i pawle i jak opowiedziala mi co i jak to az sie przezegnalam ....Mnie np drazni ten rudy ochroniarz z rossmana , ja pierdziele ten to przegania juz chyba kazdego,lata za toba,lampi sie jak sroka w ser tak jak bys mial zaraz cos ukrasc,czesto mam ochote mu cos powiedziec no ale chyba nie wypada...


A dlaczego nie wypada, skoro to jest dla Ciebie krępujące? To w ogóle dziwny zwyczaj - czy ktoś widział we Frankfurcie w sklepach jakichś ochroniarzy, którzy pilnują klientów, jaby byli złodziejami? Może i to robią, ale nigdy w sposób rzucający się w oczy lub mogący sprawić, by klient się źle poczuł.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Ocena pracowników w sklepach 2011/01/11 19:43 #7580

  • mara
  • mara Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 2
no chyba nastepnym razem tak zrobie...;-) zreszta nie tylko ja tak odczuwam,pracuje w sklepie odziezowym i duzo klientek sie na niego skarzy....przykre

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez mara.

Odp: Ocena pracowników w sklepach 2013/09/03 17:58 #17301

  • anias34
  • anias34 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 2
Ten brzydki rudzielec z Rossmanna, jest tak zenujacy,że brak słów.Głupio mądry,niby dowcipny luzak-a tak naprawde kawał fałszywca.Taka jedna znajoma ostatnio posądził i kradzież wacików,hehehe nie wiem dokładnie,ale w kazdym razie czegos bardzo taniego.Za mna w sklepie tez łazi i patrzy na ręce,nie mozna sie skupić na zakupach.Nikt nie jest tak głupi,zeby kraść we własnym miescie.Ta znajoma doprowadził do takich nerwów,ze godzina później jeszcze sie telepała z newrów.Powinni go zwolnić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ocena pracowników w sklepach 2013/09/05 11:04 #17320

  • nówka
  • nówka Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 29
  • Otrzymane podziękowania: 3
zgadza sie ten rudy małpiszon to kawał gnoja kiedyś pracował na hartwigu, poszedłem tam odwiedzić brata w pracy a ten debil zaczął mnie szarpać popychać i zamknął mi brame przed nosem od tamtej pory mam na niego takiego nerwa że jak tylko nadaży sie okazja to wybije mu te rude zęby

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.