Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

O:Ocena pracowników w sklepach 2010/10/02 16:09 #6667

  • daren34
  • daren34 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 0
KasMa1988 napisał:

Sluchajcie, nie wiem jak Was ale mnie bardzo denerwuje pewna sytuacja w sklepie Netto. Jak chce sie zaplacic karta to zadaja okazania dowodu osobistego, bo koniecznie chca wiedziec czy jest Twoja :/... Ja rzadko kiedy mam przy sobie dowód jak ide na zakupy, zdarzylo sie nawet tak ze odmowiono mi przyjecia karty, bo nie chcialam okazac dowodu i musiałam całe zakupy zostawić w sklepie (uwazam ze nie mamy obowiazku okazywac swojego dokumentu kasjerowi). Co Wy na to?


Tak zgadzam się z Tobą , że nie musimy okazywać dowodu osobistego kasjerowi , ale jeśli kobieta płaci kartą i na karcie piszę np ADAM KOSCIUSZKO , to jest to podstawą do okazania dowodu że karta jest osoby która dokonuje zakupu, a nie kogoś innego . w Niemczech kiedy płacę kartą zawsze proszą mnie o pokazanie dokumentu potwierdzając moje dane na karcie to chyba nic dziwnego !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Ocena pracowników w sklepach 2010/10/02 16:35 #6668

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
Akurat opinia Pitersona wcale mnie nie dziwi,hehehe.Juz sie przekonałam ze facet jest upierdliwy,czepialski i szukajacy dziury w całym,i pewnie do kazdego o byle gó...no by sie przyczerpił.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Ocena pracowników w sklepach 2010/10/02 16:51 #6669

  • Starsza Pani
  • Starsza Pani Avatar
  • Gość
  • Gość
xy37 napisał:

Akurat opinia Pitersona wcale mnie nie dziwi,hehehe.Juz sie przekonałam ze facet jest upierdliwy,czepialski i szukajacy dziury w całym,i pewnie do kazdego o byle gó...no by sie przyczerpił.



Witaj , jak czytam te śmieszne opinie na tego kasjera to aż mnie szlak trafia , widzę że ty także byłaś miło obsłużona przez tego Pana naprawdę spoko Gościu !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Ocena pracowników w sklepach 2010/10/02 17:00 #6671

  • Starsza Pani
  • Starsza Pani Avatar
  • Gość
  • Gość
To do tych co tak krytykują , Kasjera z Netto jak wam nie wstyd ? sami pewnie nie jesteście ok ! a tu krytyka ? Naprawdę ten Piterson jakiś nie poważny gościu , kasjer zawsze czysty , zadbany wyperfumowany , lubiany przez klientów , no pewnie nie wszystkich ale lubianych . zawsze uśmiechnięty i miło witał i miło pozdrawiał żal mi człowieka że tak się stało i już nie pracuje.

Drogi Kasjerze jak to czytasz to pozdrawiam Ciebie serdecznie Marta , i nie przejmuj się tym co piszą na Twój temat ludzie to świnie muszą sobie czymś czas zając ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Ocena pracowników w sklepach 2010/10/02 17:05 #6672

  • Starsza Pani
  • Starsza Pani Avatar
  • Gość
  • Gość
KasMa1988 napisał:

Mówimy chyba o tym samym kasjerze... Tez mialam podobną akcję, w kwietniu kiedy przyszlo mi do płacenia powiedzial, ze karty nie przyjmują, bo jest żałoba narodowa, gosciu mial tak poważną minę, ze zbaranialam, a czesc ludzi z kolejki zaczela zostawiac zakupy, po czym grubiansko stwierdzil ze zartowal a "ciemnogród" go nie rozumie :woohoo: , czesto slyszalam jak potrafi przeklnac przy ludziach. Przykladowo starsza Pani wyszla z koszykiem posa obreb kasy i chciala zaniesc w miejsce gdzie jest wejscie do sklepu, a ten sie na nia chamsko wydarl, a na koniec podsumował cytuje: "Ludzie to maja najeb... w bani".
Ja przestałam chodzić do netto.



Jak to czytam to powiem szczerze żal mi Ciebie kobieto .... ty nigdy Kurw..........ą nie rzuciłaś ? tam trzeba mieć żelazne nerwy to jest praca a nie zabawa ... po prostu żal mi Ciebie...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Ocena pracowników w sklepach 2010/10/02 17:10 #6673

  • Piterson
  • Piterson Avatar
  • Gość
  • Gość
Ja poznałem się na tym "kasjerze " osobiście, oszukał mnie i to nie raz, dlatego wiem co piszę.
Zgłaszałem te jego przekręty do kierownika, nie mówię już o jego tekstach do klientów, które słyszałem stojąc przy kasie.
Dla mnie ten "kasjer" to zwykły cham i oszust, i niestety ale miałem też okazję poznać go bliżej, i wiem co to za "człowiek".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Ocena pracowników w sklepach 2010/10/02 19:10 #6675

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
ja tego kasjera nie bronie,bo nie mam w tym zadnego celu-nie znam go osobiscie,ale obsługiwana byłam zawsze miło.Natomiast Piterson-cieszę się że nie znam ciebie osobiście,bo z ciebie to dopiero musi być menda.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Ocena pracowników w sklepach 2010/10/02 21:18 #6676

  • Piterson
  • Piterson Avatar
  • Gość
  • Gość
xy 37 łatwo oceniasz ludzi których nie znasz, życzę Tobie żeby i Ciebie tak oceniali, chociaż z tego jak pisujesz, i jaki masz szacunek do innych osób, już niejeden zaocznie Ciebie ocenił.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Ocena pracowników w sklepach 2010/10/03 14:14 #6677

  • ziutka8
  • ziutka8 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 20
  • Otrzymane podziękowania: 0
Szanowni państwo- jak to zwykle bywa, znowu zaczęło się najeżdżanie na każdego z własnym zdaniem. Moje doswiadczenie jest takie, a nie inne z tym panem- wyprowadziło mnie z równowagi, bo nie uznałam tego za śmieszny żart. Rozumiem, że dla innych był normalnym, zwykłym kasjerem. Być może był to jego sposób na odreagowanie ciężkiej pracy, ale ja go nie pojmowałam ( przynajmniej na trzeźwo). To moja opinia- dziękuję :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Ocena pracowników w sklepach 2010/10/03 17:25 #6678

  • Starsza Pani
  • Starsza Pani Avatar
  • Gość
  • Gość
Piterson napisał:

Ja poznałem się na tym "kasjerze " osobiście, oszukał mnie i to nie raz, dlatego wiem co piszę.
Zgłaszałem te jego przekręty do kierownika, nie mówię już o jego tekstach do klientów, które słyszałem stojąc przy kasie.
Dla mnie ten "kasjer" to zwykły cham i oszust, i niestety ale miałem też okazję poznać go bliżej, i wiem co to za "człowiek".[/quo


Nie rozumiem , już Ciebie Peterson...... wcześniej pisałeś że od pół roku nie robisz zakupów w Netto , bo cię kasjer oszukał , a teraz piszeż że nie raz cię oszukał robiąc zakupy człowieku , mam pewność i zrozumienie dla kogoś takiego jak ty.. może jednak pomyliłeś sklepy, wież tyle ich jest że może Netto , pomyliło ci się z Lidlem , lub Biedronką . po prostu twoje teksty są takie płytkie jak ty . mino wszystkiego życzę cię szacunku dla ludzi ....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Ocena pracowników w sklepach 2010/10/04 13:33 #6681

  • Piterson
  • Piterson Avatar
  • Gość
  • Gość
"Starsza Pani", dopóki nie zobaczyłem że oszukuje, to chodziłem do sklepu NETTO, czy to aż tak ciężko zrozumieć, że po wykryciu że jesteśmy oszukiwani, przestaliśmy tam chodzić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Ocena pracowników w sklepach 2010/10/18 12:07 #6763

  • bebe
  • bebe Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 14
  • Otrzymane podziękowania: 0
A wracając do tematu...Zdarzyło mi się słyszeć w dawnych delikatesach ( na rogu przy ul. Dąbrówki ) rozmowy damskiego personelu, nieprzebierającego w słowach. Panie, a raczej młode dziewczyny, rzucały mięsem nie zważając na obecność klientów. Doprawdy żenujące!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Ocena pracowników w sklepach 2010/10/18 14:53 #6765

  • agata_27
  • agata_27 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 54
  • Otrzymane podziękowania: 0
Bebe
Nie oczerniaj, bo każdy może się zapomnieć. Zamiast oczerniać MŁODE dziewczyny po prostu tam nie chodź. Ja tam lubię chodzić .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Ocena pracowników w sklepach 2010/10/19 14:05 #6789

  • bebe
  • bebe Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 14
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie oczerniam tylko stwierdzam fakt. Najwidoczniej jestem staroświecka, bo generalnie razi mnie gdy słyszę jak kobieta przeklina, a w miejscu pracy uważam to za niedopuszczalne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:Ocena pracowników w sklepach 2010/10/23 15:26 #6818

  • daren34
  • daren34 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jak dla mnie i mojej żony , był to Pan który zawsze był miły i uśmiechnięty, zawsze delikatnie zapytał jak tam zdrówko itp, ale jak widzę nikt nam nie dogodzi , my klienci uważamy się za święte krowy , bez obrazy nikogo , ale taka jest kolej rzeczy, jak można iść do sklepu i być nie miłym i nie uszanować czyjeś pracy , z tego co się orientuję to my jesteśmy bardzo tolerancyjni , i tacy katolicy , śmiać mi się po prostu chce jak czytam to wszystko co Petrson i te inne osoby wypisują to mdli mnie po prostu, wy pewnie jesteście święci nigdy nikomu nic nie powiedzieliście nie miłego , naprawdę jak dla mnie jest i był to kasjer aż miło było popatrzeć zawsze miły uśmiechnięty a kultura osobista. Żalże takich ludzi się w Polsce nie szanuje, dobrych , miłych , i pracowitych .

Darek z żoną Słubiczanie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.