Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

O:2 bezdomne kobiety 2009/11/09 17:50 #4517

  • Mi.
  • Mi. Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
chodzi mi raczej o to, ze moze kiedys ktos wzbudzi jej zaufanie i może jesli faktycznie przeszla piekło to zgodzi sie chociaz na jakiegos psychologa...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:2 bezdomne kobiety 2009/11/27 10:29 #4873

  • zet
  • zet Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
zgadzam sie z tym ale nie wiem ktora to ta angielka chyba naprawde nie wyglada na bezdomną...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:2 bezdomne kobiety 2009/11/27 13:10 #4878

  • Asia
  • Asia Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Uważam,żę dobrze się stało że problem tych kobiet został podniesiony.Myślę, że instytucje, które powołane są do rozwiązywania tego rodzaju problemy, a przede wszystkim pracownicy tych instytucji dostrzegali problem i szybko reagowali, a więc opieka społeczna, centum pomocy rodzinie i wiele innych, które na swoją działalnośc dostają dotacje. Z relacji wielu ludzi wiem, ze jak mają pójść do Opieki to pod ziemie by się zapadli,żeby uniknąć nieprzyjemnego zachowania pracowników tej instytucji.

Sądzę,że każdego z nas może czekać ten problem. Popatrzmy się na ludzi mających depresję, nie leczona w czasie może spowodować to co widzimy u tych kobiet. Czy człowiek potrzebujący pomocy musi się tak poniżać, chyba nie. Samorządy,które odpowiedzialne są za tego rodzaju zadanie niech wreszcie zaczną rozliczać tych ludzi, którym powierzono to zadanie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:2 bezdomne kobiety 2009/11/27 21:25 #4908

  • Anka
  • Anka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ta angielka jest strasznie nieufna,nie mozna nawet z nia porozmawiac boi sie wszystkiego,moze znajdzie sie ktos w słubicach kto jej pomoze bo szkdoda tej kobiciny:(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

O:2 bezdomne kobiety 2009/11/28 11:58 #4921

  • mrozowska
  • mrozowska Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ta pani angielka przychodzila kiedys do mojego miejsca pracy by sie zagrzac i skorzystac z toalety, czasami dostawala od nas cieply posilek-zawsze prosila o szklanke goracej wody- dosc szybko nam zaufala-chyba- bo przychodzila codziennie. ktoregos razu wyslalisym kolege ktory troche zna angielski by z nia porozmawial i dowiedzial sie czegos o niej, na poczatku nie chciala z nim rozmawiac, ale po kilku probach wkoncu lekko sie przelamala i zaczela mowic. dowiedzielismy sie ze przybyla tu do nas wraz z siostra ktora krotce umarla i ona zostala sama, mowi ze ma rodzine gdzies tam w angli ale nie chce tam wracac. nigdy nie przeszkadzala nam w pracy a gdy przyszla pora zamykania to wychodzila. ktoregos roku zlozylismy sie i zrobilisym jej paczke na swieta BN, to sie polpakala. gdy zauwazyla ze nic zlego nie chcemy jej zrobic to juz calkiem sie "rozsiadla" i czula jak u siebie. po jakims czasie stala sie juz dosc nieznosna i od tamtej pory juz nie przychodzi. minely juz prawie 2 lata a nie przychodzi i nawet nie korzysta z toalety.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: 2 bezdomne kobiety 2012/12/22 21:09 #15116

  • monika337
  • monika337 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 7
  • Otrzymane podziękowania: 0
do naszego zakładu pracy tez kiedyś przychodziła. Goscilismy ja gorąca woda i toaleta, ale faktycznie po czasie zaczeła być uciązliwa. Rozkładała sie na krzesłach i stolikach, ściagała buty i spała. Klientom to chyba nie przeszkadzało ale mi tak.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: 2 bezdomne kobiety 2012/12/23 03:43 #15118

  • Nikt
  • Nikt Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 0
A do mnie pani Angielka zawsze krzyczy (po angielsku) jakieś teksty o Bogu albo ekologii, raz do kolegi krzyczała że futra są złe bo zabija się zwierzęta i pokazywała na jego ortalionową kurtkę....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: 2 bezdomne kobiety 2012/12/23 13:22 #15119

  • STEFIX
  • STEFIX Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 54
  • Otrzymane podziękowania: 3
Ta baba angielka jest rombnieta, kilka razy widzialem jak cos krzyczała na ludzi, zaczepiała ich.
Powinni ją zamknac w wariatkowie, nie wiadomo co jej do łba strzeli, jest czesto agresywna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: 2 bezdomne kobiety 2012/12/23 20:17 #15122

  • Piterson
  • Piterson Avatar
  • Gość
  • Gość

STEFIX napisał: Ta baba angielka jest rombnieta, kilka razy widzialem jak cos krzyczała na ludzi, zaczepiała ich.
Powinni ją zamknac w wariatkowie, nie wiadomo co jej do łba strzeli, jest czesto agresywna.


Chyba tylko do Ciebie, ja widzę że to jest kobieta bardzo spokojna, nikomu nie wchodząca w drogę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: 2 bezdomne kobiety 2012/12/24 10:45 #15126

  • Wiesław
  • Wiesław Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 87
  • Otrzymane podziękowania: 7
Potwierdzam. Wczoraj byłem na zakupach w galerii, była agresywna wobec kilku przechodzących osób. Coś do nich krzyczała i podchodziła. Miała bardzo dziwny, dziki wzrok. Omijać szerokim łukiem, bo wg mnie jest niezrównoważona.

STEFIX napisał: Ta baba angielka jest rombnieta, kilka razy widzialem jak cos krzyczała na ludzi, zaczepiała ich.
Powinni ją zamknac w wariatkowie, nie wiadomo co jej do łba strzeli, jest czesto agresywna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: 2 bezdomne kobiety 2012/12/24 15:18 #15129

  • Piterson
  • Piterson Avatar
  • Gość
  • Gość
przyjechała Straż Miejska i ją zabrała, czy jak to się skoczyło, przyglądałeś się bezbronnej kobiecie i miałeś ubaw, przyznaj się.

Pochwal się wszystkim co w tym kierunku zrobiłeś.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: 2 bezdomne kobiety 2013/06/11 17:26 #16578

  • Martek
  • Martek Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 58
  • Otrzymane podziękowania: 3

Miała bardzo dziwny, dziki wzrok.

Pani o ciemniejszej karnacji i krótko ściętych włosach, którą często można spotkać na poczcie? Dzisiaj burcząc coś pod nosem w obcym języku zerwała się z ławki podążając za mną i koleżanką. Nie ukrywam, przestraszyłyśmy się tego zachowania. Widziałam kiedyś ten temat tutaj, więc z ciekawości wyszukałam go, aby poczytać opinie innych...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: 2 bezdomne kobiety 2013/06/11 21:49 #16580

  • MonikaMG1
  • MonikaMG1 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 0
Któregoś dnia, spacerując po mieście zostałam zwyzywana od najgorszych przez Panią "Angielkę" , chociaż na nią nie spojrzałam, także z tą jej uprzejmością i nie rzucaniem się w oczy- to bym nie przesadzała.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2