Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Drzewa usychają!!! 2024/05/13 10:29 #37266

  • Zibowski
  • Zibowski Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 35
  • Otrzymane podziękowania: 5
Posadzono ostatnio sporo drzewek. Przy wieżowcach na Reja, na osiedlu przy Daszyńskiego. Solidnie opalikowane. Ale ten sam błąd od lat w Słubicach. Nikt po posadzeniu nie podlewa. Chociaż był moment gdy drzewka sadzono w workami wilgotnościowymi to teraz od tego odstąpiono. Dziś na Daszyńskego zwróciłem  uwagę na usychające drzewka  przejeżdżającej  straży miejskiej. Usłyszałem że mam zadzwonić i zgłosić tę sprawę. Powiedziałem że zgłaszam tu i teraz i podziękowałem za rozmowę. A na marginesie nowa Pani Burmistrz mogłaby  wezwać na dywanik osobę odpowiedzialną za taki stan rzeczy. Bo jest to ewidentne marnowanie pieniędzy podatników.
Aktualizacja z 12,30  - ciągnik z PUK z niedużą cysterną wyjechał na miasto i podlewa. Ale dla niektórych drzew i krzewów [berberysy przy wieżowcu na Reja]  niestety za późno.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Zibowski.

Drzewa usychają!!! 2024/05/16 19:15 #37271

  • SMJJ
  • SMJJ Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 22
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie jestem specjalnym wielbicielem drzew i wiekszość bym powycinał bo tylko przeszkadzają, ale jak się je już posadziło to rzeczywiście należy o nie dbać, chyba że ich zadaniem jest uschnąć. Jesli nie - to  znaleźć odpowiedzialną nieodpowiedzialną osobę i kota takiej pogonic.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez SMJJ.
  • Strona:
  • 1