Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Szkło na drogach i chodnikach ze szkodą dla rowerzystów i innych osób 2016/07/29 14:00 #26448

  • gmagda5
  • gmagda5 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Chciałam poruszyć temat ,
piękne cele Koalicji na rzecz czystości Słubic ,
--reagowania na sytuacje, w których ktoś niszczy nasz wysiłek na rzecz dobra wspólnego;

W Słubicach działa jakaś koalicja na rzecz wyrządzania szkody rowerzystą korzystających z chodników i ścieżek rowerowych i ludzi jeżdżących samochodami po drogach Słubickich .
Na chodnikach i drogach jest rozsypywane szkło , widać że jest to świadome działanie pewnych osób .

Co ciekawe że Panie i Panowie widzący te szkła wo gule ich nie zamiatają ani nie sprzątaj ,
Co ciekawe po wyjeżdżającej śmieciarce z danej ulicy np: dzisiaj na osiedlu Leśnym w pobliżu Hotelu Horda okropnie niebezpieczne szkło zostało na ulicy , jeszcze w środę wieczorem tego nie było , a już o godzinie 6,30 rano w piątek jest tego dużo ,
Następny przykład Panowie koszący trawę nie sprzątają po koszeniu trawy na ścieżce rowerowej na osiedlu Leśnym , zostawiają szkła na chodniku na ul. Rzepińskiej .
Koszono trawę na chodniku rowerowym zjazd na Słubicką strefę .
Jeżdżę do pracy rowerem i dwa tygodnie temu sama osobiście zamiotłam szkło z Rzepińskiej i ze Strefy , dzisiaj nie miałam zmiotki i szufelki więc szkło koło Hotelu Horda zostało na drodze .

Nasuwa mi się myśl że ktoś zleca pozostawiania szkła , ktoś sobie nabija kabzę na wymianie dętek i opon .
Co wy o tym sądzicie ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Szkło na drogach i chodnikach ze szkodą dla rowerzystów i innych osób 2016/07/30 11:36 #26452

  • jkn51
  • jkn51 Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 237
  • Otrzymane podziękowania: 30
Nie sądzę , że szkło na chodnikach to czyjeś celowe działanie. Sam dużo jeżdżę rowerem i często spotykam rozbite szkło po drodze. To zwykły brak kultury powoduje śmiecenie przez amatorów napojów pakowanych w szkło.

ps. Proszę nie pisać ; " rowerzystą " w zdaniu " wyrządzanie szkody rowerzystom " oraz proszę nie pisać " wo gule " lecz ' w ogóle " , bo jak się to czyta to zęby bolą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez jkn51.

Odp: Szkło na drogach i chodnikach ze szkodą dla rowerzystów i innych osób 2016/07/30 16:13 #26454

  • FemShep
  • FemShep Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 66
  • Otrzymane podziękowania: 4

gmagda5 napisał: Jeżdżę do pracy rowerem i dwa tygodnie temu sama osobiście zamiotłam szkło z Rzepińskiej i ze Strefy , dzisiaj nie miałam zmiotki i szufelki więc szkło koło Hotelu Horda zostało na drodze .


Ja krytykować ortografii nie będę, za to chciałam pochwalić postawę obywatelską.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Szkło na drogach i chodnikach ze szkodą dla rowerzystów i innych osób 2016/07/30 16:29 #26456

  • gmagda5
  • gmagda5 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Nigdy nie byłam prymuską z ortografii , od tego się nie umiera , a na zęby dobry jest dentysta ,

Co do szkła , obserwuję ten problem już od sześciu lat , z obserwacji wnioskuję że jest to celowe działanie , tak brak kultury i złośliwość też jest tego przyczyną .

Celowe działanie łatwo jest rozpoznawalne gdyż szkło jest rozkładane w miejscach newralgicznych dla jazdy pojazdów i rowerów , oraz sposób rozłożenia szkła jest charakterystyczny i rozpoznawalny dla celowego działania .

będę dalej monitorowała te zjawisko i postaram się robić zdjęcia tych miejsc , do tej pory nie nosiłam przy sobie telefonu i aparatu .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Szkło na drogach i chodnikach ze szkodą dla rowerzystów i innych osób 2016/08/01 05:43 #26463

  • aammt
  • aammt Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
"do tej pory nie nosiłam przy sobie telefonu i aparatu " - za to ze zmiotką jeździsz :laugh: a może ty na niej latasz nad tymi ścieżkami :laugh: :laugh: :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Szkło na drogach i chodnikach ze szkodą dla rowerzystów i innych osób 2016/08/01 06:57 #26464

  • gmagda5
  • gmagda5 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Pewnie źe latam , dobra jestem w tym lataniu ha ha ha .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1