Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Chamskie wywalanie śmieci !! 2016/03/12 17:18 #25419

  • Łenkes
  • Łenkes  Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 45
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam jako mieszkaniec bloku przy ul.Staszica 18-19 chciałem podzielić swoją uwagę w związku z chamskim notorycznym wywalaniem śmieci na nasz parking przy bloku albo na wyrzucanie butelek po alkoholu do okolicznych ogródków jak i wokół bloku .

AKTUALIZACJA 19.07.17 :
No i dziś kilkanaście minut przed 23 udało się namierzyć sprawcę Chamskiego Wywalania Śmieci celowo poszedłem zobaczyć w podwórko sąsiadów blok przed nami czyli Staszica 20-21 gdzie sprawca wjechał autem i coś wywalił info się potwierdziło niestety z powodów iż na dworze jest już ciemno ciężko zrobić było fot panu dokonującemu czyn nie możliwy niestety okazało się ,że jest to jedne z mieszkańców mieszkających na naszej ulicy pan z bloku 11-12 dokładnie z klatki 11 panie Dariuszu proszę się wstydzić myślał pan ,że nikt pod osłoną wieczora nie zobaczy tego czynu ? Niestety pech chciał ,że mam okno na oścież otwarte i było widać i słychać pana busa tak wyjrzałem przez okno i widziałem jak leciały zgniecione butelki potem wjechał pan swoim busem bardziej w podwórko i resztę tam wyrzucił po czym odjechał ja jeszcze celowo patrzyłem pod światło lamp ulicznych czy to serio pan i się okazało ,że tak . Nie wiem pan wstydu nie ma na własnej ulicy śmiecić ? Taka piękna odremontowane bloki i wgl a tu takie coś ? Co nie chce się tyłka ruszyć aby podejść do odpowiedniego śmietnika i te śmieci wywalić tylko po drodze jadąc do domu podrzucać je .Zapowiadam panu iż zostanie powiadomiona Straż Miejska i może pan się wypierać dowodu nie ma bo było za ciemno ale mam nadzieję ,że sam fakt iż ja widziałem starczy a jak nie to się zawsze coś znajdzie .Także drogi panie trochę pomyślunku i warto iść wywalić te śmieci do pojemników a nie zaśmiecać naturę i ulicę ,jestem bardzo ale to bardzo zdziwiony ,że tak porządny gość może zrobić takie coś ...

Chcieliśmy z sąsiadami utrzymać to w tajemnicy bo myśleliśmy ,że to jednorazowe wybryki ale po kilku razach dość już myśleliśmy ,że jest spokój a tu proszę dziś znów ktoś bezczelnie wyrzucił śmieci na podjazd parkingowy zdarza się ,że wywalają śmieci między samochody albo jak aut nie ma na stanowiska parkingowe zdarza się to w nocy a i nawet potrafi w dzień .Opowiem co mnie spotkało w zeszłym miesiącu wyjeżdżamy z tatą na zakupy i miejsce jest czyste wracamy po niespełna godzinie i już śmieci leżą ręce opadają nie wiadomo czy ktoś robi to z lenistwa czy specjalnie ale zwracam się do tej osoby o nie robienie tego bo będzie wiązało się z odpowiedzialnością .Podsyłam zdjęcia bo to co potem zobaczyłem to już wiem ,że ktoś robi to celowo na 1 zdjęciu ok godz 13:30 worek leżał normalnie później wychodzę do auta ok 17:45 a tu proszę śmieci porozwalane :angry:




Łenkes
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Łenkes . Powód: Aktualność

Odp: Chamskie wywalanie śmieci !! 2016/03/12 18:27 #25420

  • Wzrokowiec
  • Wzrokowiec Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 1
Przydało by się wystosować odpowiednią ekspertyzę, zebrać materiał dowodowy, sprawdzić z jakiego sklepu pochodzą te produkty , zgłosić się do kierownictwa sklepu i poprosić o przedstawienie paragonów by móc w dalszej ekspertyzie sprawdzić i sprecyzować godzinę zakupionych zakupów by później móc ją skonfrontować z nagraniem z monitoringu i ustalić sprawcę. Niestety jest to pomysł bez sensu
Za tę wiadomość podziękował(a): Łenkes

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Chamskie wywalanie śmieci !! 2016/03/12 18:30 #25421

  • Łenkes
  • Łenkes  Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 45
  • Otrzymane podziękowania: 0
:D
Łenkes

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Chamskie wywalanie śmieci !! 2016/03/12 21:56 #25422

  • sonix
  • sonix Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 43
  • Otrzymane podziękowania: 5
Niestety nie jesteś osamotniony "sąsiedzie" w niedalekłej odległości takie same śmieci pojawiają się pod budynkiem 11 STASZICA NIESTETY
Za tę wiadomość podziękował(a): Łenkes

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Chamskie wywalanie śmieci !! 2017/03/24 19:55 #28435

  • Łenkes
  • Łenkes  Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 45
  • Otrzymane podziękowania: 0
No i niestety dłuższy czas był spokój tam się raz na jakiś czas zdarzało ,że ktoś te śmieci wywala a teraz to już wiem ,że robi to ktoś specjalnie i nie to ,że na cały parking tylko już na moje miejsce parkingowe notorycznie codziennie bądź raz na dwa dni te śmieci zostają wywalone są podejrzenia co do niektórych osób ale udowodnić niestety nie mogę ale apeluję do osoby ,która toczy złośliwą wojnę pamiętaj wywalasz nam śmieci pod samochód albo na miejsce parkingowe te śmieci będą do ciebie wracać i wiedz ,że na dniach idę do Straży Miejskiej zgłosić i zostanie zamontowana kamera na podczerwień i w końcu dowiemy się kim jesteś może jak zapłacisz raz drugi i trzeci surową karę to się nauczysz co ci przeszkadza to miejsce ? obok sąsiedzi mają wykupione i im nie rzucasz tylko nam wywołałeś/aś wojnę więc ja ją zakończę ,licz się z poważnymi konsekwencjami jak cię złapie na gorącym uczynku . :)
Łenkes

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1