Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Co byście zmienili w Słubicach ? 2008/04/28 19:04 #253

  • martka
  • martka Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Tak jak w temacie, co byście zmienili w Słubicach ? Co wam się nie podoba, co warto było by zmienić ? Czekam na Wasze opinie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Co byście zmienili w Słubicach ? 2008/04/28 19:04 #254

  • Martin
  • Martin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
kurcze, zwykle lubię się czepiać, ale jakoś nic nie przychodzi mi na myśl do czego mogę się doczepić.... chociaż jest jedna sprawa, a mianowicie chodzi o wyjazd z miasta w kierunku Zielonej Góry.... na weekend ciężko tam przejechać, pełno tirów, a zero policji... jak to jest ... ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Co byście zmienili w Słubicach ? 2008/04/28 19:05 #255

  • beata
  • beata Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Też mnie to drażni zwłaszcza wtedy gdy jadę na uczelnię do ZG. Przecież jest tyle parkingów... Policja w Słubicach powinna się zabrać za te ciężarówki.

Pozdrawiam,
Beata

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Co byście zmienili w Słubicach ? 2008/04/28 19:05 #256

  • gocha22
  • gocha22 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
mnie natomiast drazni ten zajazd niedaleko Auto pomocy szkwarek. stoi taka ruina i nie bardzo to wyglada... tym bardziej, ze to praktycznie przy wiezdzie do słubic... co do kolejek tirów to sie nie bede wypowiadala, bo moje spacery nie obejmuja tamtego rejonu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Co byście zmienili w Słubicach ? 2008/04/28 19:06 #257

  • slubiczanin
  • slubiczanin Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
a ja kocham to miasto takim jakie jest

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Co byście zmienili w Słubicach ? 2008/04/28 19:06 #258

  • zibi
  • zibi Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
dokładnie..... miasto piekne tym bardziej jak jest ładna pogoda, taka jak dzisiaj

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Co byście zmienili w Słubicach ? 2008/04/28 19:06 #259

  • Maniek
  • Maniek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Najwiekszą potrzebą dla Słubiczan jest zrobienie czegoś co pozwoli im na zmniejszenie nudy i bezczynności po szkole i ciezkiej pracy. Mam tu na myśli miedzyinnymi wybudowanie hali sportowej. Plany i obietnice juz nie raz były ale nic z tego nie wyszło do dziś i pewnie nie wyjdzie do czasu, aż społeczeństwo słubickie nie wyprze nacisku na nasze władze, które i przed niedawnymi wyborami wyrażnie to obiecywły. Nawet wioski w naszym rejonie maja nowe hale, wiec myśle, że i my powiniśmy miec. Inną ważną potrzebą dla Słubic jest otworzenie normalnych baletów. W witku jest spoko:) ale niestety może byc otwarty tylko do 2 i nie każdy słubiczanin ma tam wejście, o alabamie nawet nie wspomne. To by było na tyle. Pozdro:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Co byście zmienili w Słubicach ? 2008/04/28 19:06 #260

  • Adrianna
  • Adrianna Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
To fakt, nawet w Górzycy powstały korty, boiska do gry itp. Tylko dlaczego wszystko co fajne powstaje w okolicach Słubic, a nie w Słubicach ? Kiedyś gdzieś coś tutaj słyszałam, że będzie wymiana młodzieży i Polscy ( z górzycy ) będą jeździć do Niemiec na skocznie, a Niemcy, będą przyjeżdżali do nas na świeżutkie korty i boiska... heh...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Co byście zmienili w Słubicach ? 2008/04/28 19:07 #261

  • bobas
  • bobas Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Ja bym chcial zeby słubice i świecko sie polaczyły do tego jeszcze dorzucic kunowice i mamy ładne całkiem przyzwoitych rozmarów miasto

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Co byście zmienili w Słubicach ? 2008/04/28 19:07 #262

  • marley
  • marley Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
ludzie duzo chcą ale niestety to nie mu rzadzimy tylko burmistrz i jego ekipa...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Co byście zmienili w Słubicach ? 2008/04/28 19:07 #263

  • basu
  • basu Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
zrobic kryty basen !! i to szybko !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Co byście zmienili w Słubicach ? 2008/04/28 19:08 #264

  • Marzena
  • Marzena Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Więcej atrakcji ! Wczoraj do południa pojechałam zobaczyc na Nowy Lubusz co tam się dzieje i w sumie też nic szczególnego. Ale moim zdaniem dobra okazja żeby spędzić czas z rodziną. Polecam pojechać na rowerku lub spacerkiem

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Co byście zmienili w Słubicach ? 2008/04/28 19:08 #265

  • Arczas
  • Arczas Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Witam. Według mnie priorytetowym celem w Słubicach jest budowa hali widowiskowo-sportowej. Słubice mogłoby dużo zyskac na tej budowie z tego względu, ze mamy piekny ośrodek sportu, a wliczając jeszcze do tego hale mógłby powstać świetny kompleks do bazy treningowej dla wszystkich sportowców. Jak zauważyliście do Słubic na obozy przyjeżdzają tylko lekkoatleci i piłkarze... Myśle, że po wybudowaniu hali większa ilośc sportowców odwiedzałaby Słubice. Co do basenu to z tym jest różnie...Niestety utrzymanie basenu to duże koszty finansowe (opłacenie ratowników, zakup śr chemicznych, woda itd), ale przydałby się w Słubicach jak najbardziej... Ewentualnie żeby dużo nie inwestowac można byłoby zmodernizowac nasz basen odkryty. Co do dyskoteki to rzeczywiście brakuje w Słubicach tego. Myslałem, że Witek będzie dyskoteką z prawdziwego zdarzenia, ale to jest taki duży pub... Myśle, że dyskoteka (takie jakby chociaż we Frankfurcie) tez przydałaby się w Słubicach. Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Co byście zmienili w Słubicach ? 2008/04/28 19:08 #266

  • asiulek
  • asiulek Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
witam..chcialam spytac jaka impreza jedno- trzydniowa najbardziej spodobalaby sie naszym mieszkancom? taka oczywiscie, ktora moglaby sie pojawiac kazdego roku..stajac sie czym charakterystycznym tylko dla naszego miasta

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp.:Co byście zmienili w Słubicach ? 2008/04/28 19:09 #267

  • alicjalewandowska9
  • alicjalewandowska9 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
mostek przy ul. Rzepińskiej i Nocznickiego zaszeroki chodnik za wąski zakręt

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3