Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Slubickie apteki.. 2016/01/25 17:44 #23990

  • Alice
  • Alice Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 35
  • Otrzymane podziękowania: 2
Chcialam Was ludzie przestrzec przed kupowaniem w aptekach wszystkiego oprocz lekow na recepte.Jest pewna apteka internetowa,nie podam nazwy bo nie wolno,ale kazdy wie o co chodzi-zamawiasz na stronie tej apteki co chcesz-kosmetyki,leki,syropy itp,skladasz zamowienie,a zakupy odbierasz w jednej z aptek osobiscie.w Slubicach.Jest duzo taniej,ceny jakie maja nasze apteki to rozboj z bialy dzien.Szampon ktory ostatnio chcialam kupic w aptece kosztowal 42 zlote,a na stronie internetowej 32 zlote,wiec polecam takie zakupy przez internet.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Slubickie apteki.. 2016/01/25 19:41 #23991

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
Dodam jeszcze,ze Panie w aptekach nie maja pojecia o tym co sprzedaja,wiec nie radze pytac ich o to,aby doradzily kosmetyk ,lek.Juz lepiej poszukac w internecie,popytac znajomych,farmaceutki nie maja o niczym pojecia.Jesli chodzi o ranking slubickich aptek-najgorsza kolo Lidla,najlepsza kol oHotelu Anka.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Slubickie apteki.. 2016/01/26 16:56 #24000

  • matkapolka2
  • matkapolka2 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 59
  • Otrzymane podziękowania: 5
W tej obok Anki kupuje od zawsze i jest fachowa obsługa, ludzkie ceny, tak swojsko.
Te nowe to jakieś takie dziwne nowe i pod Niemca chyba bardziej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Slubickie apteki.. 2016/01/26 19:39 #24003

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
oczywiscie ze "pod Niemca",szczegolnie wlasnie ta Apteka przed Lidlem...Naprawde nie proscie Pan Farmaceutek o zadne rady,dotyczace szamponow,kosmetykow,bo one nie maja o niczym bladego pojecia.I to dotyczy wszystkich nowych aptek w Slubicach,SMIAC MI SIE CHCE Z WYKLADO JAKI MI KIEDYS TAKA JEDNA UDZIELILA NA TEMAT STOSOWANIA KREMOW Z KWASAmi latem;-))kazdy srednio poinformowany czlowiek wie,ze takich rzeczy nie uzywa sie w upalne lato,moglabym ja na dobra sprawe pozwac za to ze udziela informacji szkodzacych zdrowiu.Tak wiec,lepiej czytac artykuly w internecie i fora,bo tam pisza ludzie z doswiadczeniem i wieksza wiedza niz byle slubickie Panie tachnik farmacji;-))))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Slubickie apteki.. 2016/01/28 10:47 #24015

  • mm
  • mm Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 34
  • Otrzymane podziękowania: 1
Zamawiam ostatnio tylko przez internet,ale jesli zdarza sie cos kupowac u nas,to przy cenie 25zl u nas zwykle 10 zl taniej jest w aptece internetowej. Alice,porownaj ceny w aptece internetowej ze znakiem zodiaku w nazwie,jest jeszcze taniej,choc placisz za wysylke. Jest wygodniej,bo przychodzi paczka do domu. Co do aptekarzy,nie wsadzalabym wszystkich do jednego wora,choc z mlodymi jest roznie,ale np. kolo przychodni sa dziewczyny,ktore sie znaja,bo pracuja z doswiadczonymi farmaceutami.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Slubickie apteki.. 2016/01/28 18:54 #24021

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
Ze znakiem zodiaku w nazwie??moze jakas podpowiedx jeszcze,??;-) jak sobie przypomne jak kiedys przeplacalam,to niedobrze mi sie robi,od pewnego czasu przestalam kupowac dermokosmetyki w aptekach,teraz mam zamiar zamawiac tez leki na alergie.Mlode farmaceutki w Slubicach to porazka,i wiem co mowie,bo znam wszystkie apteki;-)Masz na mysli apteke w przychodni na dole?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Slubickie apteki.. 2016/01/28 20:46 #24025

  • mmmmmm
  • mmmmmm Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 1
Po pierwsze co w Słubicach nie jest pod NIEMCA ? W Słubicach bez Niemców nic by nie było . Po drugie skoro te farmaceutki są takie złe i w ogóle nie mają żadnego doświadczenia i wiedzy to po co chodzicie to tych aptek ? Spróbujcie WSZYSTKIE leki ( nawet te potrzebne w nagłych wypadkach ) zamawiać przez internet i tam prosić o porady ..... przecież internet prawdę Wam powie . Dziwi mnie trochę ta dyskusja .....
Za tę wiadomość podziękował(a): xy37

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Slubickie apteki.. 2016/01/28 21:09 #24026

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
to co mam na recepte,kupuje w aptece,chociaz tez moglabym recepte zrealizowac w aptece internetowej...wiadomo ze sa przypadki ze pilnie cos potrzebuje,i ide do apteki...boli mnie tylko,ze w takich przypadkach musze DUZO przeplacac,i przestrzegam ludzzi aby mniej wazne rzeczy typu dermokosmetyki,witaminy i masci zamawiac przez internet.Zdziwilabys sie" mmmmmm'jak madre rady mozna uzyskac na Forach internetowych i serwisach prowadzonych przez lekarz/farmaceutow...trzeba z nich korzystac,bo panie w naszych aptekach,w wiekszosci majace male doswiadczenie i wiedze,nie sa kompetentne.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Slubickie apteki.. 2016/01/28 21:12 #24027

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
ostatnio madra pani farmaceutka zapisala tabletki na kaszel osobie a astma,ktora w zadnym wypadku nie moze tego leku zazywac...pani farmaceutka byla poinformowana ze jest to osoba z astma...powinna znac sklad leku,prawda?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Slubickie apteki.. 2016/03/23 22:13 #25499

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
pare dni temu bylam swiadkiem,jak baba z apteki /centrum miasta,nowa apteka/na pytanie o sklad kremu,nie wiedzac co powiedziec,bo nie ma pojecia o skladach lekow,odburknela do klientki zeby sobie napisala do producenta czemu jest tak a nie tak;-)))ewidentnie nie zna sie na rzeczy,wiec ponownie ostrzegam przed pytaniem farmaceutek o porady.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Slubickie apteki.. 2016/03/24 10:11 #25500

  • grudzień
  • grudzień Avatar
  • Gość
  • Gość
Coś Ty się tak uparł na te apteki i bredzisz jak potłuczony. Masz jakąś drogerię ?
Raz piszesz, że farmaceutka zapisała Ci leki (od kiedy to farmaceutki zapisują leki ?), drugi raz, że ktoś pytał o skład KREMU, a Ona odburknęła bo nie ma pojęcia o składach LEKÓW.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Slubickie apteki.. 2016/06/28 18:13 #26203

  • Alice
  • Alice Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 35
  • Otrzymane podziękowania: 2
w aptece przy Lidlu szampon Klorane z chinina/bardzo dobry/kosztuje 43 zlote,a w aptece internetowej ktora kazdy zna,kosztuje 21 zlotych,wiec cos tu jest nie halo....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Slubickie apteki.. 2016/07/09 15:38 #26305

  • Hahnoto
  • Hahnoto Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 13
  • Otrzymane podziękowania: 2
Trzeba przyznać, że apteka obok Lidla jest wyjątkowo droga - stwierdzam ze swoich doświadczeń.
Ale nie ma co porównywać sklepów(żadnych) stacjonarnych do internetowych.
Ja również, to co mogę, zamawiam przez internet w mojej ulubionej aptece, a jeśli jestem zmuszona do kupienia na miejscu to odwiedzam aptekę naprzeciwko fontanny :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Slubickie apteki.. 2016/07/09 18:46 #26306

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
niekoniecznie-ten szampon Klorane przy Lidlu kosztuje naprawde 43 zl ale w aptece za Intermarsze na Asnyka kosztuje 25 zlotych,juz wielokrotnie slyszalam/widzialam ze ceny w aptekach sa bardzo rozbiezne,trzeba niestety szukac/pytac,nie dawac sie oszukiwac.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1