Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Podejrzane typy w okolicach przedszkola na ul.Kopernika i SP w Kunowicach! 2014/12/28 02:26 #21155

  • lidia
  • lidia Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Godzinami potrafi wystawać pod szkołą w Kunowicach typ spod ciemnej gwiazdy w samochodzie! Szczególnie w słoneczne dni.
Dlaczego nie reaguje dyrekcja?! Nie widzi? A może woli nie widzieć?! Boją się go przegonić?
I oto chodzi temu typowi aby zastraszać! Policja też niczego nie widzi?!
To jest celowe zastraszanie ludzi! NIKT NIE UPRAWNIONY NIE MA PRAWA PRZEBYWAĆ W OBRĘBIE SZKOŁY !!! TAM SĄ DZIECI!!!
Podobna sytuacja ma miejsce pod przedszkolem na ul. Kopernika tam też nic nie widzą widocznie też zastraszeni! Tak działa miejscowy półświatek.
Szkoły w Słubicach są obserwowane przez podejrzanych ludzi należy przeprowadzić śledztwo pod kontem związków słubickiej oświaty ze światem przestępczym bo to gołym okiem widać że oświata jest kontrolowana przez półświatek.
RODZICE WASZE DZIECI NIE SĄ BEZPIECZNE!
www.infor.pl/prawo/prawo-karne/swiadek/3...dka-anonimowego.html

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez lidia.

Odp: Podejrzane typy w okolicach przedszkola na ul.Kopernika i SP w Kunowicach! 2014/12/29 07:46 #21158

  • Office
  • Office Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 127
  • Otrzymane podziękowania: 11
Kobieto masz manie prześladowczą czy co? Co chwila wypisujesz coś o prześladowaniu,zastraszaniu,wrzucasz coś o anonimowych świadkach. Jak widzisz że Cie ktoś obserwuje czy martwi Cię, że pod szkołą przesiadują jakieś typy podejrzane to dzwoń na policję .Póki co to wnioskuje ,że to Ty przesiadujesz pod szkołami i w Kunowicach i na Kopernika. Ewidentnie Ci się nudzi. Jak masz takie zapędy to czas udać się albo do policji albo do dobrego lekarza.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Podejrzane typy w okolicach przedszkola na ul.Kopernika i SP w Kunowicach! 2014/12/29 08:52 #21159

  • arczi123
  • arczi123 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 14
  • Otrzymane podziękowania: 3
Na forum GL jest identyczny tekst odnośnie poprzedniego wątku o prześladowaniach, mało tego ten na Slubice24 został sklecony z dwóch wpisów różnych osób :silly:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Podejrzane typy w okolicach przedszkola na ul.Kopernika i SP w Kunowicach! 2014/12/29 20:17 #21161

  • lidia
  • lidia Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
Na skrzyżowaniu pod hotelem w Kunowicach soi od lat co jakiś czas facet na którego ja mówię Szymon Słupnik :)
Stoi tam godzinami :) argument że odpoczywa na skrzyżowaniu tak ruchliwej trasy do mnie nie trafia:) hałas i spaliny . Nie jest stróżem itp. Co więc tam robi ten jegomość? a raczej co poprzez swoje stanie chce nam powiedzieć? Daje nam do zrozumienia że jesteśmy obserwowani że teren jest kontrolowany. Powstaje następne pytanie przez kogo teren jest kontrolowany ? I czy są to osoby upoważnione do tego? Kontrolując teren da je do zrozumienia ze ma władzę. Z kim tę władzę dzieli i jak ją wykorzystuje? Nasuwa się mnóstwo pytań i żadnej odpowiedzi! I na tym polega siła jego manipulacji! Bo jeśli stoi Policjant to wiemy czym się zajmuje nie zadajemy pytań. Facet uruchamia naszą wyobraźnię. Wniosek prosty ludzie mają się go bać.
A jak się ludzie boją to są posłuszni można nimi manipulować do woli:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez lidia.

Odp: Podejrzane typy w okolicach przedszkola na ul.Kopernika i SP w Kunowicach! 2014/12/29 20:47 #21162

  • lidia
  • lidia Avatar Autor
  • Gość
  • Gość

Office napisał: Kobieto masz manie prześladowczą czy co? Co chwila wypisujesz coś o prześladowaniu,zastraszaniu,wrzucasz coś o anonimowych świadkach. Jak widzisz że Cie ktoś obserwuje czy martwi Cię, że pod szkołą przesiadują jakieś typy podejrzane to dzwoń na policję .Póki co to wnioskuje ,że to Ty przesiadujesz pod szkołami i w Kunowicach i na Kopernika. Ewidentnie Ci się nudzi. Jak masz takie zapędy to czas udać się albo do policji albo do dobrego lekarza.


Mogę odpowiadać na argumenty ale nie będę odpowiadać na obelgi!.
Jak nieadekwatna, agresywna , obelżywa riposta na moją troskę o bezpieczeństwo dzieci!?.
Advocatus diaboli! Zwracam się z prośbą do administracji o ostrzeżenie dla Office.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Podejrzane typy w okolicach przedszkola na ul.Kopernika i SP w Kunowicach! 2014/12/30 07:23 #21164

  • Office
  • Office Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 127
  • Otrzymane podziękowania: 11
.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Office.

Odp: Podejrzane typy w okolicach przedszkola na ul.Kopernika i SP w Kunowicach! 2014/12/30 07:37 #21165

  • Office
  • Office Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 127
  • Otrzymane podziękowania: 11
lidia początkowo mnie rozbawiłaś wpisem co być może spowodowane jest twoim dziwnym stylem pisania, nie do końca zrozumiałego dla mnie, nie miałam na celu obrażanie Cię bo sama osobiście od kilku miesięcy też zaobserwowałam ,że w Słubicach pojawili się jacyś dziwni goście totalnie nie pasujący do naszej społeczności. Z reguły o nieco ciemniejszej karnacji,szczupli i nie wysocy. Ale jakoś tak nie pasujący do całości. ...Widać ewidentnie ,że nie są miejscowymi ale też nie miewają żadnych bagaży i tacy dziwni.Słubice są specyficznym miastem,taki swoisty terminal.Ale coś mi nie pasuje w nich. Odniosłam wrażenie jakby oni obserwowali ludzi.Tak jakby oni patrzeli a ludzie nie zwracają na nich uwagi tylko są zajęci swoimi sprawami. Było to dla mnie niepokojące i co najmniej dziwne. Nie wiem jak wygląda typ o którym Ty opowiadasz ale jakoś teraz sobie pomyślałam ,że możesz mieć trochę racji.Może nie mieć związku jedno z drugim. Nie chodzi o popadanie w paranoje ale też trzeba być czujnym..lidia może opiszesz typa? Uważasz, że jest miejscowym? co jaki czas widujesz go? warto by uczulić ludzi.Miałam poruszyć już dawno ten temat na forum ale jakoś tak nie chciałam żeby ludzie pomyśleli,że gadam głupoty.Ale być może jest więcej osób które mają podobne spostrzeżenia.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Office.

Odp: Podejrzane typy w okolicach przedszkola na ul.Kopernika i SP w Kunowicach! 2014/12/30 08:34 #21167

  • lidia
  • lidia Avatar Autor
  • Gość
  • Gość

Office napisał: lidia początkowo mnie rozbawiłaś wpisem co być może spowodowane jest twoim dziwnym stylem pisania, nie do końca zrozumiałego dla mnie, nie miałam na celu obrażanie Cię bo sama osobiście od kilku miesięcy też zaobserwowałam ,że w Słubicach pojawili się jacyś dziwni goście totalnie nie pasujący do naszej społeczności. Z reguły o nieco ciemniejszej karnacji,szczupli i nie wysocy. Ale jakoś tak nie pasujący do całości. ...Widać ewidentnie ,że nie są miejscowymi ale też nie miewają żadnych bagaży i tacy dziwni.Słubice są specyficznym miastem,taki swoisty terminal.Ale coś mi nie pasuje w nich. Odniosłam wrażenie jakby oni obserwowali ludzi.Tak jakby oni patrzeli a ludzie nie zwracają na nich uwagi tylko są zajęci swoimi sprawami. Było to dla mnie niepokojące i co najmniej dziwne. Nie wiem jak wygląda typ o którym Ty opowiadasz ale jakoś teraz sobie pomyślałam ,że możesz mieć trochę racji.Może nie mieć związku jedno z drugim. Nie chodzi o popadanie w paranoje ale też trzeba być czujnym..lidia może opiszesz typa? Uważasz, że jest miejscowym? co jaki czas widujesz go? warto by uczulić ludzi.Miałam poruszyć już dawno ten temat na forum ale jakoś tak nie chciałam żeby ludzie pomyśleli,że gadam głupoty.Ale być może jest więcej osób które mają podobne spostrzeżenia.


Trzeba być czujnym jeśli chodzi o bezpieczeństwo dzieci. W Słubicach kilka lat temu miał miejsce atak szaleńca który ciężko zranił kilka kobiet! Nikt się nie spodziewał że coś takiego może się tu wydarzyć. Ja jestem z Rzepina nie znam tych ludzi. Ten spod hotelu w Kunowicach najbardziej rzuca się w oczy ,on się delektuje nękaniem ludzi. Odrażający typ , przed moją firmą nie postał by ani 15 minut bo to jest nękanie a ja tego nie toleruję.
Jeśli będziecie przejeżdżać przez Kunowice to zwróćcie uwagę. Warunkiem jest słoneczna pogoda. Ale tym spod szkoły nie popuszczę aż definitywnie ich władzę nie usuną! Bez względu na to co ty tu Office będziesz na mnie wypisywać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Podejrzane typy w okolicach przedszkola na ul.Kopernika i SP w Kunowicach! 2014/12/30 12:01 #21169

  • Office
  • Office Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 127
  • Otrzymane podziękowania: 11
Nie potrzebnie się puszysz lidia. Nie jestem po to żeby jak to ujęłaś "na Ciebie wypisywać" bo nie mam osobiście nic do ciebie.Po prostu powinnaś pisać nieco w innym stylu bo niekiedy ciężko zrozumieć o co ci chodzi. I byłoby miło gdybyś opisała tego typa żeby ludzie wiedzieli na kogo zwrócić uwagę bo nie piszesz konkretów a tym sposobem łatwo komuś bigosu narobić.Jeśli masz takie spostrzeżenia to pisz konkretniej, cechy charakterystyczne,zachowanie itp.. A jeśli już widzisz i uważasz że facet zachowuje się w sposób społecznie nie odpowiedni to zgłoś to na policję. Każdy obywatel może sobie ot tak po prostu stać i nikt nic mu nie może zrobić a żeby działać trzeba mieć do tego podstawy. Co znaczy dla Ciebie że facet "delektuje się nękaniem ludzi"? Opisz jakieś konkrety a nie takie tam nie wiadomo co.I przestań się puszyć bo przestanę myśleć ,że jesteś poważna osobą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Podejrzane typy w okolicach przedszkola na ul.Kopernika i SP w Kunowicach! 2014/12/30 14:25 #21170

  • lidia
  • lidia Avatar Autor
  • Gość
  • Gość

Office napisał: Nie potrzebnie się puszysz lidia. Nie jestem po to żeby jak to ujęłaś "na Ciebie wypisywać" bo nie mam osobiście nic do ciebie.Po prostu powinnaś pisać nieco w innym stylu bo niekiedy ciężko zrozumieć o co ci chodzi. I byłoby miło gdybyś opisała tego typa żeby ludzie wiedzieli na kogo zwrócić uwagę bo nie piszesz konkretów a tym sposobem łatwo komuś bigosu narobić.Jeśli masz takie spostrzeżenia to pisz konkretniej, cechy charakterystyczne,zachowanie itp.. A jeśli już widzisz i uważasz że facet zachowuje się w sposób społecznie nie odpowiedni to zgłoś to na policję. Każdy obywatel może sobie ot tak po prostu stać i nikt nic mu nie może zrobić a żeby działać trzeba mieć do tego podstawy. Co znaczy dla Ciebie że facet "delektuje się nękaniem ludzi"? Opisz jakieś konkrety a nie takie tam nie wiadomo co.I przestań się puszyć bo przestanę myśleć ,że jesteś poważna osobą.


Nie interesuje mnie to co sobie pomyślisz na mój temat. Sprawą zajmuje się Policja.
Nie obchodzi mnie też to co stanie się z osobami uprawiającymi ten proceder.
Liczę że dzięki upublicznieniu całej sprawy uda nam się oczyścić okolice szkół z dewiantów i przestępców!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Podejrzane typy w okolicach przedszkola na ul.Kopernika i SP w Kunowicach! 2014/12/31 06:53 #21200

  • Office
  • Office Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 127
  • Otrzymane podziękowania: 11
Tak właśnie gadka z Tobą. Żadnych konkretów tylko zamęt siejesz. Bez odbioru

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Podejrzane typy w okolicach przedszkola na ul.Kopernika i SP w Kunowicach! 2014/12/31 08:53 #21213

  • lidia
  • lidia Avatar Autor
  • Gość
  • Gość

Office napisał: Tak właśnie gadka z Tobą. Żadnych konkretów tylko zamęt siejesz. Bez odbioru


Zapoznałam się z twoimi wypowiedziami we wcześniejszych tematach.
Nie mam zamiaru dyskutować z kimś kogo organy ścigania generalnie krzywdzą a komu przestępcy pomagają w życiu! Zioniesz nieufnością wobec systemu i prezentujesz pełne zaufanie wobec przestępców. . Office ty jesteś advokatus diaboli tego forum!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez lidia.

Odp: Podejrzane typy w okolicach przedszkola na ul.Kopernika i SP w Kunowicach! 2014/12/31 10:33 #21216

  • Office
  • Office Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 127
  • Otrzymane podziękowania: 11
ha ha ha co ty bredzisz kobieto ,zastanów się zanim coś napiszesz !..! Ave Satan ),,,(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Podejrzane typy w okolicach przedszkola na ul.Kopernika i SP w Kunowicach! 2014/12/31 17:00 #21218

  • kp.Żbik
  • kp.Żbik Avatar
  • Gość
  • Gość

lidia napisał: Godzinami potrafi wystawać pod szkołą w Kunowicach typ spod ciemnej gwiazdy w samochodzie! Szczególnie w słoneczne dni.
Dlaczego nie reaguje dyrekcja?! Nie widzi? A może woli nie widzieć?! Boją się go przegonić?
I oto chodzi temu typowi aby zastraszać! Policja też niczego nie widzi?!
To jest celowe zastraszanie ludzi! NIKT NIE UPRAWNIONY NIE MA PRAWA PRZEBYWAĆ W OBRĘBIE SZKOŁY !!! TAM SĄ DZIECI!!!
Podobna sytuacja ma miejsce pod przedszkolem na ul. Kopernika tam też nic nie widzą widocznie też zastraszeni! Tak działa miejscowy półświatek.
Szkoły w Słubicach są obserwowane przez podejrzanych ludzi należy przeprowadzić śledztwo pod kontem związków słubickiej oświaty ze światem przestępczym bo to gołym okiem widać że oświata jest kontrolowana przez półświatek.
RODZICE WASZE DZIECI NIE SĄ BEZPIECZNE!
www.infor.pl/prawo/prawo-karne/swiadek/3...dka-anonimowego.html


W Kunowicach rządzi Malina, nic się nie dzieje bez jego wiedzy. W Słubicach to Jan Kazimierz K.
jego psy pod lokalami warują:) Pomogłem? to łapka w górę:))

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kp.Żbik.

Odp: Podejrzane typy w okolicach przedszkola na ul.Kopernika i SP w Kunowicach! 2014/12/31 20:27 #21222

  • xy37
  • xy37 Avatar
  • Gość
  • Gość
czytam cala dyskusje i wyciagam wnioski takie,ze lidia ma cos z glowa i powinna sie leczyc.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2