Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Awantura w Nowym Lubuszu 2014/07/15 06:08 #19475

  • marcysia2980
  • marcysia2980 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
Na Nowym Lubuszu mieszka sobie paniusia o imieniu Monika i mam nadzieję że to czyta. Pani Monice nie podoba się że sąsiedzi na swoim podwórku robią grilla albo rozpalają ognisko a ostatnio nawet że pies szczeka w nocy.Więc Pani Moniko ja Pani obiecuję ze od piątku będzie non stop ognisko i psy będą szczekały bo jak Pani ma problem to trzeba było kupić sobie w środku lasu leśniczówkę albo wyjechać na bezludną wyspę a nie budować się na wsi gdzie krowy nawet pani przeszkadzają.A jak Pani Monisia ma problem to niech sama podejdzie a nie przysyła swojego Pancia Jona.....Bo ja się ciebie kobitko nie boje a mój pies będzie szczekał kiedy chce. Sąsiadka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: NOWY LUBUSZ 2014/07/15 06:18 #19476

  • marcysia2980
  • marcysia2980 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
Ps Pani fryzjereczko niech Pani nosi w salonie maseczkę bo to że Pani psy śpią a Pani siedzi w oknie z halogenem to chyba nie jest noormalne.Poto są psy żeby w nocy szczekały a nie ich Pani

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: NOWY LUBUSZ 2014/07/15 13:00 #19484

  • ilmarab
  • ilmarab Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 45
  • Otrzymane podziękowania: 4
Z tonu wypowiedzi wyczuwam zazdrość, zawiść.... Również sposób pisania jakiś taki - delikatnie mówiąc - dziwny :laugh:
Chowasz się za nickiem i klachasz na forum..... zamiast iść do sąsiadki i porozmawiać... tak najnormalniej w świecie, po ludzku !
Co do grilla czy szczekania.... Jeżeli grill zamienia się w trzode, a szczekanie to ujadanie psa przez cała noc - wcale się nie dziwię pani Monisi. No, chyba, że wszystko ładnie, pięknie, kulturalnie, a piesek szczeka tylko jak czai się wróg - to faktycznie problem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: NOWY LUBUSZ 2014/07/21 19:12 #19545

  • Jaro252
  • Jaro252 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 25
  • Otrzymane podziękowania: 1
Najlepszy sąsiad to dwa domy dalej .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: NOWY LUBUSZ 2014/07/24 22:01 #19578

  • slubfurt79
  • slubfurt79 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 63
  • Otrzymane podziękowania: 2
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: NOWY LUBUSZ 2014/08/04 14:36 #19700

  • SALONFSL
  • SALONFSL Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Tak sobie siedzę na forum i czytam a tu o Mnie i o Mojej Żonie :) hehe
Po pierwsze żeby nazywać się sąsiadem trzeba tu mieszkać a nie jak wy to nazwaliście "nawet nie można przyjechać na wieś się odchamić" przyjechać tu ..... pojechać odchamić się możecie na balety a nie przyjechać po raz n-ty zrobić burdę bo to wieś. Nie przeszkadzają nam krowy kurki i inne stworzenia bo kupując tu działkę byliśmy świadomi ze to wieś a tu ludzie akurat szukają spokoju... nie przeszkadzają nam również imprezy grille a nawet imprezy koła myśliwskiego obok nas które dość często bywają ale trzeba umieć odróżnić impreze lub grila od burdy które uskuteczniacie za każdym razem gdy rodziców nie ma na miejscu...
A teraz opisze waszą impreze nocną...... około godziny 2 w nocy mój sen przerwało darcie gęby pijanego pana Ł. Siwiło www.facebook.com/profile.php?id=100003536466637&fref=ts (to ten Pan )krzyczał że was siekierą pozabija awanturował się bardzo ( tylko bardziej wulgarnie) co poruszyło moje psy żeby trwało to przez 5 min nie ma problemu ale po 15 min postanowiłem wyjść z latarką (nie żona tylko ja) i pogonić tą burdę (skutecznie) co zrobię po raz kolejny gdy będzie mi to przeszkadzało...... w sumie to rodzice czyli własciciele działki wrócili już i od tego czasu imprez nie ma a miały być co Piątek i jest spokój ..... tak więc kończąc swój post apeluje do moich "Sąsiadów" o rozwagę podczas spożywania alkoholu oraz tłumaczę że nie przeszkadza nam grill ognisko ale darcie gęby o 2 w nocy i bieganie z siekierą już tak.... bo na wsi zwierząt pełno ale to nie ZOO a przy najbliższej okazji spotkam się z właścicielami działeczki sąsiedniej i wymienimy się obiekcjami szkoda że uczestnik tej burdy piszę jeszcze na forum bzdety zamiast przyjść rano i przeprosić ( wychowanie wynosi się z domu) za przesadę w nocy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: NOWY LUBUSZ 2014/08/04 15:22 #19704

  • Twoja trauma
  • Twoja trauma Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 33
  • Otrzymane podziękowania: 2
haha dobra odpowiedź celnie i na temat :woohoo:
pijacka gównażeria panoszy się po mieście,krótko za morde, a gdzie sa rodzice????

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1