Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Werbownicy i prowokatorzy WTS-u na terenie parafii! 2014/07/13 11:04 #19467

  • doda 2
  • doda 2 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
WTS-owscy funkcjonariusze próbują niszczyć kościół od wewnątrz. Perfidnie wprowadzają swoich ludzi do wspólnot przykościelnych. Osoby te pozorując zaangażowanie religijne starają się skłócić ze sobą jak najwięcej ludzi niszcząc przy tym tych naprawdę zaangażowanych, rozbijając wspólnoty wiary.

WTESOWSCY prowokatorzy sieją kąkol! Osoby takie potrafią spędzać w kościele wiele czasu :np, uczestniczą codziennie we mszy , próbując w ten sposób zyskać zaufanie prawdziwych wierzących i odciągnąć ich od kościoła!
Tak więc kościół fizycznie jest miejscem werbunku prowadzonego przez sekty na co pragnę zwrócić uwagę ludzi wierzących.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Werbownicy i prowokatorzy WTS-u na terenie parafii! 2014/07/13 22:14 #19468

  • makarena
  • makarena Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 53
  • Otrzymane podziękowania: 1
Prawdziwego wierzacego nikt nie odciagnie od wiary. Wiec niech sobie werbuja i prowokuja :laugh: A skoro ktos skusi sie na laski Boga innej wiary no coz, Bog dal nam wolna wole :) Zreszta nie jest wazna wiara a to jak bedziemy postepowac w swoim zyciu. Czasami ateista jest bardziej wart raju niz jakikolwiek wierzacy jakiejkolwiek wiary.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Werbownicy i prowokatorzy WTS-u na terenie parafii! 2014/07/15 15:02 #19487

  • merkaba
  • merkaba Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 263
  • Otrzymane podziękowania: 6
czyli ich przycisnęło ze zaczęli po kościołach chodzić

Rocznik świadków Jehowy na rok 2013 liczba zborów 1487 Rocznik świadków Jehowy na rok 2014 liczba zborów 1418 W ciągu roku ubyło 69 zborów

2009 – przeciętna ilość głosicieli: 125 679 (najwyższa: 126 518), wzrost 0% („Rocznik Świadków Jehowy 2010” s. 36);
2010 – przeciętna ilość głosicieli: 125 193 (najwyższa: 126 488), wzrost 0% („Rocznik Świadków Jehowy 2011” s. 44).
2011 – przeciętna ilość głosicieli: 124 832 (najwyższa: 126 196), wzrost 0% („Rocznik Świadków Jehowy 2012” s. 48).
2012 – przeciętna ilość głosicieli: 124 292 (najwyższa: 125 485), wzrost 0% („Rocznik Świadków Jehowy 2013” s. 184)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Werbownicy i prowokatorzy na terenie parafii! 2014/07/21 14:36 #19543

  • Robert69
  • Robert69 Avatar
  • Gość
  • Gość

merkaba napisał: czyli ich przycisnęło ze zaczęli po kościołach chodzić

Rocznik świadków Jehowy na rok 2013 liczba zborów 1487 Rocznik świadków Jehowy na rok 2014 liczba zborów 1418 W ciągu roku ubyło 69 zborów

2009 – przeciętna ilość głosicieli: 125 679 (najwyższa: 126 518), wzrost 0% („Rocznik Świadków Jehowy 2010” s. 36);
2010 – przeciętna ilość głosicieli: 125 193 (najwyższa: 126 488), wzrost 0% („Rocznik Świadków Jehowy 2011” s. 44).
2011 – przeciętna ilość głosicieli: 124 832 (najwyższa: 126 196), wzrost 0% („Rocznik Świadków Jehowy 2012” s. 48).
2012 – przeciętna ilość głosicieli: 124 292 (najwyższa: 125 485), wzrost 0% („Rocznik Świadków Jehowy 2013” s. 184)


Warto wspomnieć że drugie tyle ok. kilkadziesiąt tysięcy stanowią tzw. ,, ludzie,, sympatycy tej groźnej sekty , którzy identyfikują się mniej lub bardziej z ich zwodniczą ideologią a nie uczestniczą w życiu zborów!
Sekta stara się ich wykorzystać tworząc tzw. sekty córki! Są to przeważnie ludzie z marginesu społecznego alkoholicy , narkomani oraz ludzie z poważnymi zaburzeniami psychicznymi.

Antyklerykalizm jest tylko wstępem do ataku na zachód jako taki. Antyklerykalizm jest pretekstem dla jehowistycznych bojówek dla rozbudzania antyzachodnich nastrojów. Antyzachodniej ,antychrześcijańskiej nienawiści i histerii. Jehowistyczni dżihadyści mażą o zniszczeniu naszej cywilizacji!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Robert69.

Odp: Werbownicy i prowokatorzy WTS-u na terenie parafii! 2014/07/25 07:50 #19580

  • Robert69
  • Robert69 Avatar
  • Gość
  • Gość
.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Robert69.

Odp: Werbownicy i prowokatorzy WTS-u na terenie parafii! 2014/07/26 21:14 #19592

  • elMartinez
  • elMartinez Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
Proszę mi wybaczyć ale nie mogę zgodzić się z ilością bredni jakie napisano w tym temacie o ŚJ. Chodziłem do szkoły ze świadkami, znałem ich rodziców, nigdy nikt mnie nie "nagabywał", nie przeciągał na ich stronę wręcz odwrotnie, nie wspominali nic o swoim wyznaniu aby nie narazić się na szykany. Opowiadali o wyznaniu jedynie wtedy kiedy ktoś się zainteresował, zapytał, chciał podyskutować a już na pewno nie zobaczycie świadka w kościele!! dla nich to bałwochwalstwo. Chodzą i głoszą owszem tak robią ponieważ Jezus tak polecił w Biblii i na pewno nie są natarczywi, raczej zadają pytania i wyjaśniają. Do dziś znam tych ludzi od podstawówki no ale zaraz znajdzie się mądry na tym forum i powie,że jestem tzw."sympatykiem". Na studiach interesowałem się religioznawstwem i powiem szczerze aby być świadkiem jehowy to trzeba na prawdę angażować się w życie zboru i rozwijać się wręcz spać z Biblią czyli cos zupełnie odwrotnego niż u większości katolików. I przypominam, że to nie jest sekta lecz legalnie zarejestrowane w RP wyznanie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Werbownicy i prowokatorzy WTS-u na terenie parafii! 2014/07/26 22:02 #19593

  • elMartinez
  • elMartinez Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
Kolejna sprawa to ubywanie śj, nic nowego, zwykłe zmiany demograficzne w Polsce w ostatnich latach, oni tak samo jak katolicy też wyjeżdżają z Polski, starsi wymierają, nowe dzieci świadków rodzą się na zachodzie tak jak katolików. Proszę nie pisać, że ich "przypiliło", że tworzą jakieś zbory córki (sic!) z jakimiś alkoholikami, narkomanami?. Każde legalne wyznanie w Polsce posiada swoją administrację i podzielony teren, my mamy parafie, biskupstwa natomiast swiadkowie zbory i chyba okręgi, nie jestem do końca pewien. Proszę poczytać kiedy i na jakich podwalinach powstał kościół katolicki. ŚJ żyją w zborach tak jak pierwsi chrześcijanie, odrzucają tradycję, czerpią jedynie z Biblii natomiast aby z nimi podyskutować trzeba czytać Biblię jako katolik, mieć wiedzę i nie bać się popierać zasad swojej wiary i być dumnym z historii katolickiej Polski. Ja wiem, że najlepiej to ich poszczuć psem i wyzwać a potem pisać na forach o prowokatorach i werbownikach, przecież tak jest prościej, tak swojsko. ....wstyd.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Werbownicy i prowokatorzy WTS-u na terenie parafii! 2014/07/27 15:47 #19595

  • Robert69
  • Robert69 Avatar
  • Gość
  • Gość

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Werbownicy i prowokatorzy WTS-u na terenie parafii! 2014/07/27 17:27 #19597

  • elMartinez
  • elMartinez Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie no błagam w sieci można znaleźć tysiące stron szkalujących poszczególne wyznania, tą stronę czytałem....... nihil novi. Proszę wejść na stronę świadków i poszukać informacji negatywnych na temat kościoła lub innych wyznawców bądź typowego szczucia życzę powodzenia. ŚJ istnieją w Polsce od lat 90-tych i mam pytanie czy w jakikolwiek sposób zagrozili naszemu stylowi życia? czy protestowali, palili kościoły, pałali nienawiścią do katolików?, rozdawali niepoprawne ulotki? narzucali swoją religijność?, pobili katolika?, wyrzucili go z pracy, podpalili???nawet nie wiecie, że np.wasz sąsiad, kolega z pracy jest tego wyznania. Ludzie ...oni są chrześcijanami, wywodzą się z tej samej tradycji co katolicy, mamy tego samego proroka!, prawdziwym zagrożeniem dla Europy jest rozlewający się islam, który jest zupełnie obcy dla naszej kultury i poprawność polityczna nie pozwala głośno o tym mówić. Zobaczcie co dzieje się we Francji, Holandii, UK, Niemczech (gdzie ostatnio pokazał się antysemityzm na protestach muzułmańskich) chcecie tego samego w Polsce??. Powinniśmy się jednoczyć jako wyznawcy JEZUSA.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Werbownicy i prowokatorzy WTS-u na terenie parafii! 2014/07/27 18:02 #19600

  • Robert69
  • Robert69 Avatar
  • Gość
  • Gość
Jednych i drugich łączy fanatyczna nienawiść do cywilizacji zachodu!!! Jedni i drudzy marzą o zniszczeniu zachodu!! Talibowie prowadzą świętą wojnę dżihad a jehowcy wojnę propagandową agresywną wojnę propagandową przeciwko państwom i społeczeństwom zachodu!!!

75% postów na forach internetowych to dzieło oszalałych z nienawiści jehowitów!!!!

Plują nienawiścią do wszystkiego co polskie nasze, czy zachodnie. Groźna sekta gwałci swoich poddanych i wykorzystuje jak niewolników! Oni też marżą o krwawym dżihadzie o krwawym armagedonie . Upajają się wizjami przemocy zbrodni które w ich imieniu dokona bóg Jahwe!!!! Wg. Jehowych Jahwe wymorduje wszystkich nie jehowych aby ci pierwsi nie mieli żadnej konkurencji. Na trupach naszej cywilizacji Jahwe zbuduje im raj na ziemi. Wszystkim nam tak naprawdę bardzo źle życzą. Przebiegli , fałszywi oszuści podszywają się pod misjonarzy a w gruncie rzeczy chodzi im tylko o pieniądze i nowych niewolników!!!!

Pozostawienie dziecka na wychowanie osobie wyznającej jehowityzm jest rozwiązaniem szkodliwym dla rozwoju dziecka. Takie zasady pedagogiczne jak doktrynalna nietolerancja dla innych religii, niechęć do spraw obywatelskich, zakazy uczestniczenia w „diabelskich" rozrywkach właściwych młodym ludziom, zakaz czytania „diabelskiej" literatury, konieczność angażowania się w prozelityzm czy wreszcie zakaz przetaczania krwi nawet w razie śmiertelnego zagrożenia - są niewątpliwie szkodliwe w procesie wychowawczym dziecka.!!!!!



Jest oczywiste, że rozrost ŚJ jest społecznie niekorzystny: jeśli większość zostałaby Świadkami Jehowy, kto zajmowałby się sprawami publicznymi, kto kontrolowałby w procesie demokratycznym „państwo-diabła"? Już teraz zbliża się w Polsce do niebezpiecznej granicy za którą jest już tylko upadek demokracji. W takiej sytuacji należy uczyć dzieci i młodzież odpowiedzialności obywatelskiej a nie krzewić opinie o diabłach i innych demonach od których trzeba się trzymać z daleka. Jeśli „kultura luzu" zostałaby w tym rozkładowym dziele wsparta przez bardzo silną religię — może to być niebezpieczne!!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Robert69.

Odp: Werbownicy i prowokatorzy WTS-u na terenie parafii! 2014/07/27 19:04 #19601

  • elMartinez
  • elMartinez Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
Przepraszam ale takiego steku bzdur to jeszcze nie słyszałem. Im bardziej racjonalnie staram się pisać na temat ŚJ tym bardziej zawistne argumenty kolega wytacza jako bron obusieczną. Nie mogą walczyć z cywilizacją zachodu, ponieważ się z niej wywodzą, wszyscy polscy zostali wychowani w naszej polskiej kulturze więc innej nie znają, przypominam, że siedziba SJ jest w USA. Nie posiadają pojęcia dzihadu a armagedon wywodzą z Biblii, proszę poczytać apokalipsę, oni wierzą, że zbawieni zostaną ci, którzy trzymają się zasad naszej świętej księgi jest to wyznanie millenarystyczne, stąd chodzą i głoszą o królestwie bożym po śmierci. Głupotą jest pisać, że bóg wymorduje innych aby zrobic miejsce pozostałym skoro Jezus jasno powiedział, że kto uwierzy w niego będzie żył wiecznie a to tyczy się zasad zycia jako chrześcijanin. Kolejna sprawa to wychowanie dzieci, no proszę ,,.......wszędzie od lat pisze się, że dzieci świadków to najmniej konfliktowe i dobrze ułożone potomstwo bez nałogów i agresji.Nie czytają książek?? nie studiują?? to dlaczego moja koleżanka -świadek-jest nauczycielem dyplomowanym w polskiej szkole? jej brat inżynierem budownictwa a ich ojciec dyrektorem przedsiębiorstwa, z kolei kolega skończył germanistykę i pracuje jako pielęgniarz i ratownik w Niemczech, pewnie od lat oni wszyscy pałają nienawiścią i planują podłożenie bomby!. Zakaz przetaczania krwi to jest sprawa sumienia już od lat i nie jest wiążąca dla świadków no ale o tym nikt nie napisze. Kolejna sprawa to te nieszczęsne diabły i demony, jak SJ mogą o nich mówić skoro nie uznają piekła i czyśćca jako nauki sprzeczne z Biblią i stworzone w średniowieczu przez kościół do straszenia wiernych i wyciągania od nich pieniędzy? jedyne na co zwracają uwagę to na szatana, który odwrócił się od Boga i zwiódł Adama i Ewę no ale my to już znamy z Księgi Rodzaju. SJ to są tacy sami ludzie jak my tylko wrócili do korzeni i rygorystycznie podchodzą do zasad zawartych w Biblii.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Werbownicy i prowokatorzy WTS-u na terenie parafii! 2014/07/28 09:40 #19604

  • Robert69
  • Robert69 Avatar
  • Gość
  • Gość
Antyklerykalizm jest tylko wstępem do ataku na zachód jako taki. Antyklerykalizm jest pretekstem dla jehowistycznych bojówek dla rozbudzania antyzachodnich nastrojów!. Antyzachodniej nienawiści i histerii. Jehowistyczni dżihadyści mażą o zniszczeniu naszej cywilizacji!

Pod pretekstem walki o świeckie , laickie państwo toczy się walka z państwem jako takim i kulturą jako taką, prowadzona przez fanatyków z Brooklynu , świadków jehowy i ich sympatyków utożsamiających się z tą zwodniczą ideologią!



Jednych i drugich łączy fanatyczna nienawiść do cywilizacji zachodu!!! Jedni i drudzy marzą o zniszczeniu zachodu!! Talibowie prowadzą świętą wojnę dżihad a jehowcy wojnę propagandową agresywną wojnę propagandową przeciwko państwom i społeczeństwom zachodu!!!

75% postów na forach internetowych to dzieło oszalałych z nienawiści jehowitów!!!!



Wykorzystują wszystkie instrumenty demokratycznego państwa – wolne wybory, wolność słowa i zgromadzeń, niezawisłe sądy z ich prawnymi zawiłościami i kruczkami, wśród których jehowistyczni prawnicy i propagandyści czują się jak pedofile w przedszkolu – by ten świat w jego demokratycznym kształcie zniszczyć i rozpętać piekło!!!!.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Werbownicy i prowokatorzy WTS-u na terenie parafii! 2014/07/28 14:21 #19606

  • elMartinez
  • elMartinez Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 12
  • Otrzymane podziękowania: 0
Normalnie brak mi słów jak czytam takie oszczerstwa. Przykro mi to powiedzieć ale wyżej wymieniony użytkownik powinien się spodziewać wezwania do prokuratury za podejrzenie popełnienia przestępstwa z art. 257 kodeksu karnego z zawiadomienia SJ i wyjaśnić swoje postępowanie przed organami ścigania i udowodnić wysuwane publicznie tezy jakie głosi na tym forum.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez elMartinez.

Odp: Werbownicy i prowokatorzy WTS-u na terenie parafii! 2014/07/28 15:14 #19607

  • Robert69
  • Robert69 Avatar
  • Gość
  • Gość

elMartinez napisał: Normalnie brak mi słów jak czytam takie oszczerstwa. Przykro mi to powiedzieć ale wyżej wymieniony użytkownik powinien się spodziewać wezwania do prokuratury za podejrzenie popełnienia przestępstwa z art. 257 kodeksu karnego z zawiadomienia SJ i wyjaśnić swoje postępowanie przed organami ścigania i udowodnić wysuwane publicznie tezy jakie głosi na tym forum.


Hahaha. Już się nie mogę doczekać tego wezwania do prokuratury. I obiecuję że w dalszym ciągu będę ostrzegał społeczeństwo o działalności tej groźnej sekty!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Werbownicy i prowokatorzy WTS-u na terenie parafii! 2014/07/28 16:41 #19608

  • Robert69
  • Robert69 Avatar
  • Gość
  • Gość

elMartinez napisał: Normalnie brak mi słów jak czytam takie oszczerstwa. Przykro mi to powiedzieć ale wyżej wymieniony użytkownik powinien się spodziewać wezwania do prokuratury za podejrzenie popełnienia przestępstwa z art. 257 kodeksu karnego z zawiadomienia SJ i wyjaśnić swoje postępowanie przed organami ścigania i udowodnić wysuwane publicznie tezy jakie głosi na tym forum.


Ty lepiej po alkoholu przestań jeździć człowieku bo krzywdę komuś zrobisz , ludzie widzą co ty wyprawiasz!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2