Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: Ksiądz Wojtek 2014/11/03 10:40 #20617

  • dreamhost
  • dreamhost Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 141
  • Otrzymane podziękowania: 14
Zdelegalizować wszelkie religie tak jak faszyzm i będzie spokój.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ksiądz Wojtek 2014/11/03 13:36 #20619

  • Office
  • Office Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 127
  • Otrzymane podziękowania: 11
Kaszana611 skoro myślisz ,że zboczeniec który przysięga czystość po czym gwałci dziecko czyli z gęby robi d...e jest w porządku, to z Tobą też jest coś nie tak. Kolejność powinna być taka: pierw zrzec się tego co ma między nogami (czyt.obciąć) potem zostawać księdzem. Ta czarna sukienka którą noszą to tylko taka osłonka...no wiesz przed rzeczywistymi zamiarami. Czym jest sąd kanoniczny? Gdyby takie coś istniało nie byłoby tylu dewiantów w sukienkach bo żaden nawet nie odważyłby się na gwałcenie dzieci a póki co tylko potwierdza się to co myślę na ten temat, że to przykrywka. Mów co chcesz ja zostaje przy swoim,żaden zboczyl nie ma prawa dotykać dzieci.Od razu za takie coś kulka w łeb.Wtedy mogę iść pod sąd boży czymkolwiek jest czy jakikolwiek inny.Przynajmniej sprawiedliwości stałaby się zadość a Ja nie miałabym żadnych wyrzutów.Mamy współczuć dewiantom ,że za zgwałcenie dziecka został przeniesiony do innej obory ??? Chyba śmieszny jesteś? Współczuć to ja mogę biednym ludziom którzy ledwo wiążą koniec z końcem i nie mają na chleb dla dzieci ale nie kocmołuchowi co krzywdzi innych.Sprawiedliwość miałby za kratami.Tam raz dwa zrobiliby z takim porządek i znalazłby swoje miejsce w hierarchii.Koniec kropka.Bez odbioru.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Office.

Odp: Ksiądz Wojtek 2014/11/03 14:15 #20621

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Tak wszyscy krzyczycie, ale może w tym przypadku było to tylko pedalstwo, a nie pedofilia. Z tego co czytam to mieli powyżej 15 lat i nie można było tego czarnego ukarać z tego powodu.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez kaczka.

Odp: Ksiądz Wojtek 2014/11/03 17:11 #20622

  • dreamhost
  • dreamhost Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 141
  • Otrzymane podziękowania: 14

kaczka napisał: Tak wszyscy krzyczycie, ale może w tym przypadku było to tylko pedalstwo, a nie pedofilia. Z tego co czytam to mieli powyżej 15 lat i nie można było tego czarnego ukarać z tego powodu.


Ok, nic się nie stało, chłopaki mięli po 15 i 16 lat, tak więc czyn wikarego jest zupełnie normalny i nie budzi zastrzeżeń.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ksiądz Wojtek 2014/11/03 17:52 #20624

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8

dreamhost napisał:

kaczka napisał: Tak wszyscy krzyczycie, ale może w tym przypadku było to tylko pedalstwo, a nie pedofilia. Z tego co czytam to mieli powyżej 15 lat i nie można było tego czarnego ukarać z tego powodu.


Ok, nic się nie stało, chłopaki mięli po 15 i 16 lat, tak więc czyn wikarego jest zupełnie normalny i nie budzi zastrzeżeń.


Nikt tego nie powiedział. Tylko pojawiają się tu słowa o odpowiedzialności karnej. Dlatego zwracam uwagę na ten fakt. 15 latek, który nie może zejść ze schodów z powodu bólu wywołuje u mnie odrazę do tego który mu to zrobił.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ksiądz Wojtek 2014/11/18 18:39 #20834

  • pio
  • pio Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 111
  • Otrzymane podziękowania: 3
ksiądz Wojtek spoko gość

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ksiądz Wojtek 2014/11/20 23:18 #20865

  • Pigwa
  • Pigwa Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 72
  • Otrzymane podziękowania: 5
Nie wiem skąd macie te wszystkie informacje??? Ks . Wojtek może i aniołem nie był,ale opisywane przez Was zdarzenia miały miejsce już po wyjeździe Wojtka. Jedno jest pewne ,że w parafi Sw.Ducha nie było dłuższy czas osoby zarządzającej i trzymającej porządek,nie ujmując proboszczowi .Choroba jednak ograniczyła mu zarządzanie parafią a gdzie KOTA NIE MA TAM MYSZY HARCUJĄ.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ksiądz Wojtek 2014/11/21 07:05 #20866

  • Office
  • Office Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 127
  • Otrzymane podziękowania: 11
No i harcowały.... tak jak chciały he he

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Ksiądz Wojtek 2014/11/21 07:28 #20867

  • luiza hej
  • luiza hej Avatar
  • Gość
  • Gość

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez luiza hej.
  • Strona:
  • 1
  • 2