Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Bezpieczeństwo Słubic 2014/01/25 16:40 #18469

  • rafaello
  • rafaello Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • szczery
  • Posty: 21
  • Otrzymane podziękowania: 0
Co mieszkańcy o tym sądzą ???

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczeństwo Słubic 2014/08/15 08:58 #19813

  • pio
  • pio Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 111
  • Otrzymane podziękowania: 3
pod jakim względem.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczeństwo Słubic 2014/08/16 09:51 #19824

  • wladimir
  • wladimir Avatar
  • Gość
  • Gość
Słubice to ciemnogród. Mentalnie pańszczyźniane chłopstwo! Jak w Rosji k...wa . Włodarze miasta od lat z mafią w symbiozie żyją!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczeństwo Słubic 2014/08/19 12:56 #19853

  • wladimir
  • wladimir Avatar
  • Gość
  • Gość

wladimir napisał: Słubice to ciemnogród. Mentalnie pańszczyźniane chłopstwo! Jak w Rosji k...wa . Włodarze miasta od lat z mafią w symbiozie żyją!


Do puki nie zrobimy porządku w mieście z bandytami ,co zastraszają ludzi nie ma mowy o bezpieczeństwie !.
Albo władze zrobią z tymi hu...jami porządek albo ludzie sami się za nich wezmą!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez wladimir.

Odp: Bezpieczeństwo Słubic 2014/08/19 13:40 #19854

  • jurand
  • jurand Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 102
  • Otrzymane podziękowania: 3
A kto kogo zastrasza? Moim zdaniem jak ktoś jest zastraszany to powinien zgłosić to na Policję. Jeśli ktoś daje się zastraszać i nie robi z tym nic tylko podporządkowuje się oprawcy to tak naprawdę sam mu na to pozwala. Po za tym by ukrucić ten proceder to trzeba wiedzieć kto zastrasza. Więc Władimir zapytam jeszcze raz, kto zastrasza i kogo?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczeństwo Słubic 2014/08/19 15:54 #19856

  • wladimir
  • wladimir Avatar
  • Gość
  • Gość

jurand napisał: A kto kogo zastrasza? Moim zdaniem jak ktoś jest zastraszany to powinien zgłosić to na Policję. Jeśli ktoś daje się zastraszać i nie robi z tym nic tylko podporządkowuje się oprawcy to tak naprawdę sam mu na to pozwala. Po za tym by ukrucić ten proceder to trzeba wiedzieć kto zastrasza. Więc Władimir zapytam jeszcze raz, kto zastrasza i kogo?


Nie liczysz chyba że podam na forum listę nazwisk osób wobec których może prowadzone są już działania operacyjne. niwecząc tym samym efekt zaskoczenia. Mało kto robi w tej sprawie tyle co ja , efekty jednak nie są zadowalające. Swoimi postami chcę raczej zachęcić innych do działania aby wspólnym wysiłkiem, można w tej sprawie zrobić więcej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczeństwo Słubic 2014/08/20 11:24 #19887

  • jurand
  • jurand Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 102
  • Otrzymane podziękowania: 3
a w takim razie to popieram twoje starania. Sam akurat nie mam takich doświadczeń- nikt mnie do tej pory nie zastraszał i mam nadzieję że to mnie nie spotka. Ale wiem jedno- nie można wtedy milczeć, trzeba działać!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczeństwo Słubic 2014/08/29 16:24 #19999

  • rafaello
  • rafaello Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • szczery
  • Posty: 21
  • Otrzymane podziękowania: 0
sprawiedliwość samemu trzeba bandziorom wymierzać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczeństwo Słubic 2014/08/29 17:13 #20000

  • irka
  • irka Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 80
  • Otrzymane podziękowania: 11

rafaello napisał: sprawiedliwość samemu trzeba bandziorom wymierzać.

I niestety nie tylko bandziorom bo i takim co pracują w słubickich instytucjach publicznych, nawet w strukturach związanych z wymiarem sprawiedliwości. Oczywiście, że poczucia sprawiedliwości w tym powiecie nie mam żadnego, pomimo istnienia w nim powołanych w tym celu instytucji. Wielu ma wyjątkowe poczucie, że mogą robić co chcą, łącznie z wyrządzeniem komuś krzywdy i dziwne jest to, że nie cofnie ich przed takim zachowaniem nawet świadomość możliwości poniesienia konsekwencji w postaci jakiejś kary. Czują się nad wyraz pewnie, co jest tego przyczyną???

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczeństwo Słubic 2014/09/02 10:02 #20018

  • wladimir
  • wladimir Avatar
  • Gość
  • Gość

irka napisał:

rafaello napisał: sprawiedliwość samemu trzeba bandziorom wymierzać.

I niestety nie tylko bandziorom bo i takim co pracują w słubickich instytucjach publicznych, nawet w strukturach związanych z wymiarem sprawiedliwości. Oczywiście, że poczucia sprawiedliwości w tym powiecie nie mam żadnego, pomimo istnienia w nim powołanych w tym celu instytucji. Wielu ma wyjątkowe poczucie, że mogą robić co chcą, łącznie z wyrządzeniem komuś krzywdy i dziwne jest to, że nie cofnie ich przed takim zachowaniem nawet świadomość możliwości poniesienia konsekwencji w postaci jakiejś kary. Czują się nad wyraz pewnie, co jest tego przyczyną???


A dlaczego faszyści czuli się pewnie?! To nieustannie indoktrynowany ciemnogród. To najgorsze bydło jakie mżna sobie wyobrazić . Zorganizowani są na wzór wojskowy , organizacja totalitarna.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczeństwo Słubic 2014/09/02 11:03 #20020

  • Wiesław
  • Wiesław Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 87
  • Otrzymane podziękowania: 7
Wladimir fajnie, że masz swoje zdanie, ale czy każdego i wszystkich musisz cały czas obrażać? Ciągle tylko: bydło, mafia, faszyści, złodzieje. Masz misję naprawy świata to ok, ale odpuść innym czytania bluzgów, bo sedno sprawy umyka. Do rzeczy mości panie, do rzeczy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczeństwo Słubic 2014/09/02 13:44 #20022

  • wladimir
  • wladimir Avatar
  • Gość
  • Gość

rafaello napisał: sprawiedliwość samemu trzeba bandziorom wymierzać.


Sami sprawiedliwość wymierzają ludzie ,,mafii,, Ja nie zamierzam wyręczać sądów bo prawo nawet jak czasami bezradne to i tak jest prawem najsprawiedliwszym z możliwych. Ludzie mafii gardzą prawem systemem i państwem jako takim. Twój temat to takie kpiny z państwa prawa! a nie troska o bezpieczeństwo!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczeństwo Słubic 2014/09/02 17:23 #20024

  • agnieszka275
  • agnieszka275 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 3
  • Otrzymane podziękowania: 1
Wladimir
Nie wiem kim jesteś, ale od jakiegoś czasu masz coś do powiedzenia w każdym temacie, który jest opisywany na forum. Jednych obrażasz, drugich nie.
Temat brzmi "Bezpieczeństwo Słubic".
Jeżeli posiadasz wiedzę i nazwiska osób, którzy zagrażają bezpieczeństwu Słubic, to zgłoś to na Policję. Jeżeli Policja z odpowiedniego wydziału otrzyma odpowiednie informacje to na pewno coś z tym zrobi. Nie mów później, że organa ścigania nic nie robią w danym temacie, dlatego gdyż nie są oni poinformowani o zdarzeniach, na które muszą przyjąć zgłoszenia(tego wymaga prawo).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczeństwo Słubic 2014/09/02 20:29 #20025

  • wladimir
  • wladimir Avatar
  • Gość
  • Gość

agnieszka275 napisał: Wladimir
Nie wiem kim jesteś, ale od jakiegoś czasu masz coś do powiedzenia w każdym temacie, który jest opisywany na forum. Jednych obrażasz, drugich nie.
Temat brzmi "Bezpieczeństwo Słubic".
Jeżeli posiadasz wiedzę i nazwiska osób, którzy zagrażają bezpieczeństwu Słubic, to zgłoś to na Policję. Jeżeli Policja z odpowiedniego wydziału otrzyma odpowiednie informacje to na pewno coś z tym zrobi. Nie mów później, że organa ścigania nic nie robią w danym temacie, dlatego gdyż nie są oni poinformowani o zdarzeniach, na które muszą przyjąć zgłoszenia(tego wymaga prawo).


Nie wiesz kim jestem?! Czy sugerujesz że jestem nikim?! Czy powinienem siedzieć cicho?! A to jawna manipulacja z twojej strony! Nigdzie nie twierdzę że organa ścigania nic nie robią! A wręcz przeciwnie cieszę się sukcesami tychrze!
Czytaj uważnie!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Bezpieczeństwo Słubic 2014/09/03 15:01 #20028

  • slavika
  • slavika Avatar
  • Gość
  • Gość

wladimir napisał:

agnieszka275 napisał: Wladimir
Nie wiem kim jesteś, ale od jakiegoś czasu masz coś do powiedzenia w każdym temacie, który jest opisywany na forum. Jednych obrażasz, drugich nie.
Temat brzmi "Bezpieczeństwo Słubic".
Jeżeli posiadasz wiedzę i nazwiska osób, którzy zagrażają bezpieczeństwu Słubic, to zgłoś to na Policję. Jeżeli Policja z odpowiedniego wydziału otrzyma odpowiednie informacje to na pewno coś z tym zrobi. Nie mów później, że organa ścigania nic nie robią w danym temacie, dlatego gdyż nie są oni poinformowani o zdarzeniach, na które muszą przyjąć zgłoszenia(tego wymaga prawo).


Nie wiesz kim jestem?! Czy sugerujesz że jestem nikim?! Czy powinienem siedzieć cicho?! A to jawna manipulacja z twojej strony! Nigdzie nie twierdzę że organa ścigania nic nie robią! A wręcz przeciwnie cieszę się sukcesami tychrze!
Czytaj uważnie!


Wlad ma rację ludzie którzy krzywdzą innych nie zasługują na szacunek i należy ich piętnować.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3