Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Dlaczego na terenie starego KOMESu nic nie powstaje!? 2014/01/09 22:28 #18323

  • adr
  • adr Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam mam pytanie czy wie ktoś dlaczego na terenie starej fabryki ( KOMES) nie istniejącej już co prawda nie jest nic robione. Kiedyś były jakieś spekulacje że ma być CASTORAMA i się rozmyło? czy to jest spowodowane tym że miasto blokuje duże inwestycje na tym terenie czy o co chodzi ,proszę o wyrażenie swojej opinii na ten temat ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez adr. Powód: ZŁY TYTUŁ

Odp: Dlaczego na terenie starego KOMESu nic nie powstaje!? 2014/01/10 06:38 #18324

  • AniaKlaudia
  • AniaKlaudia Avatar
  • Gość
  • Gość
Powstanie tam Spa z hotelem Gołębiowski zaraz po zakończeniu budowy wału ochronnego od Słubic do Drzecina. Jednak to powstanie zaraz po wybudowaniu McDonald'a na Kościuszki który powstanie zaraz po budowie ścieżki rowerowej do Kunowic która powstanie zaraz po ukończeniu ścieżki do Kostrzyna która będzie realizowana po zakończeniu budowy krytego basenu - oczywiście w samym centrum miasta ,a ten nie wiem po czym będzie realizowany, może ktoś coś wie lub ma pomysły? :evil: :evil: :lol: aaa przypomniało mi się !!!!! po zakończeniu budowy nowego bazaru którego to tak chętnie "budy" zostały rozchwytywane - dobrze że się nikt nie pozabijał na przetargu :evil: :evil: :evil:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Dlaczego na terenie starego KOMESu nic nie powstaje!? 2014/01/10 15:42 #18328

  • p1244
  • p1244 Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 27
  • Otrzymane podziękowania: 0
Jak kupisz komes na licytacji komorniczej po 20 to możesz postawić co chcesz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Dlaczego na terenie starego KOMESu nic nie powstaje!? 2014/01/10 18:28 #18329

  • Wiesław
  • Wiesław Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 87
  • Otrzymane podziękowania: 7
Jest szansa, że coś powstanie. Teren należy do VCM "ANTILABE" Sp. z o.o. spółka komandytowa i 21 stycznie będzie licytowany przez komornika. Jak Wam tyle brakuje atrakcji rozrywek to możecie kupić i zrobić basen albo kino. Cena wywoławcza jedyne 6,7 milionów :cheer:
komornikgrzelewski.pl/?licytacje,3

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Dlaczego na terenie starego KOMESu nic nie powstaje!? 2014/01/10 22:57 #18332

  • adr
  • adr Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
Może miasto na będzie i wybuduje kolejny bazar?
Zrobią plan zagospodarowania , przetarg na pawilony i inwestycja się zwróci w części a póżniej zysk z dzierżawy, lokalizacja chyba dobra, nowe miejsca pracy i podatki do gminy ...
Co o tym sądzicie ?
W przypadku miasta byłoby o tyle pewne że teren w jakiś sposób zostanie zagospodarowany co sądzicie jako mieszkańcy ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Dlaczego na terenie starego KOMESu nic nie powstaje!? 2014/01/12 07:21 #18342

  • ja28rek
  • ja28rek Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 448
  • Otrzymane podziękowania: 35
Jak dla mnie to może zostać tam pusty plac. Lepiej niech będzie pusta przestrzeń niż jakieś blokowisko.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Dlaczego na terenie starego KOMESu nic nie powstaje!? 2014/01/21 22:42 #18424

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8

AniaKlaudia napisał: Powstanie tam Spa z hotelem Gołębiowski zaraz po zakończeniu budowy wału ochronnego od Słubic do Drzecina. Jednak to powstanie zaraz po wybudowaniu McDonald'a na Kościuszki który powstanie zaraz po budowie ścieżki rowerowej do Kunowic która powstanie zaraz po ukończeniu ścieżki do Kostrzyna która będzie realizowana po zakończeniu budowy krytego basenu - oczywiście w samym centrum miasta ,a ten nie wiem po czym będzie realizowany, może ktoś coś wie lub ma pomysły? :evil: :evil: :lol: aaa przypomniało mi się !!!!! po zakończeniu budowy nowego bazaru którego to tak chętnie "budy" zostały rozchwytywane - dobrze że się nikt nie pozabijał na przetargu :evil: :evil: :evil:


Tylko czy to powstanie przed, czy po wybudowaniu krytych kortów tenisowych na SOSiR i mieszkań komunalnych w budynku po byłej policji i w akademiku na Samarzewskiego ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Dlaczego na terenie starego KOMESu nic nie powstaje!? 2014/01/22 14:08 #18429

  • kebab z bekonem
  • kebab z bekonem Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 38
  • Otrzymane podziękowania: 3
brak słów na to co ten Ciszewicz naobiecywał, a zero realizacji! panie burmistrzu lepiej czasem przygryźć jezor no ale bez obietnic wyboroczych nikt by tego pana nie wybrał, cyrki z Bazarem, Sosirem, nauczycielami, glupie oszczednosci z oswietleniem, szopki z budżetem i do tego lans w telewizji od ktorego bierze na wymioty, w październikku powiemy panu NIE :angry:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Dlaczego na terenie starego KOMESu nic nie powstaje!? 2014/01/24 14:51 #18452

  • dreamhost
  • dreamhost Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 141
  • Otrzymane podziękowania: 14

kebab z bekonem napisał: brak słów na to co ten Ciszewicz naobiecywał, a zero realizacji! panie burmistrzu lepiej czasem przygryźć jezor no ale bez obietnic wyboroczych nikt by tego pana nie wybrał, cyrki z Bazarem, Sosirem, nauczycielami, glupie oszczednosci z oswietleniem, szopki z budżetem i do tego lans w telewizji od ktorego bierze na wymioty, w październikku powiemy panu NIE :angry:


A ja powiem zdecydowanie TAK. Choćby dlatego, że to najlepszy burmistrz w historii Słubic. Przyznaję, że na początku też byłem mocno sceptyczny, ale to, czego udało się dokonać obecnemu burmistrzowi zasługuje na najwyższe uznanie. Jeśli ktoś tych dokonań nie widzi to chyba przez wrodzoną ślepotę. Nie warto wymieniać, bo krzykaczy, którym jest tak źle i i tak nic nie przekona, a przekonanym również nie ma sensu wymieniać punkt po punkcie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Dlaczego na terenie starego KOMESu nic nie powstaje!? 2014/01/24 17:17 #18453

  • AniaKlaudia
  • AniaKlaudia Avatar
  • Gość
  • Gość
Wiec wychodzą kolejne "kwiatki" - jeśli ktoś chce ponarzekać na P. Tomasza to niech nie zapomina że większość z tych "kwiatków" to nie jego pomysły, a próbuje się to jemu "przyszyć"
Wracając do tematu - to wszystkie te inwestycje zostaną realizowane oczywiście w swej kolejności ;) po ukończeniu linii tramwajowej Słubice/Frankfurt :
www.strefabiznesu.gazetalubuska.pl/artyk...amwaj-ktorego-nie-ma
:evil:
Może ktoś sobie jeszcze przypomni czego to nie miało być w naszej wiosce? Nie koniecznie pokazując kto to obiecywał - chodzi o sam fakt :evil:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Dlaczego na terenie starego KOMESu nic nie powstaje!? 2014/01/24 19:14 #18457

  • Twoja trauma
  • Twoja trauma Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Posty: 33
  • Otrzymane podziękowania: 2

dreamhost napisał:

kebab z bekonem napisał: brak słów na to co ten Ciszewicz naobiecywał, a zero realizacji! panie burmistrzu lepiej czasem przygryźć jezor no ale bez obietnic wyboroczych nikt by tego pana nie wybrał, cyrki z Bazarem, Sosirem, nauczycielami, glupie oszczednosci z oswietleniem, szopki z budżetem i do tego lans w telewizji od ktorego bierze na wymioty, w październikku powiemy panu NIE :angry:


A ja powiem zdecydowanie TAK. Choćby dlatego, że to najlepszy burmistrz w historii Słubic. Przyznaję, że na początku też byłem mocno sceptyczny, ale to, czego udało się dokonać obecnemu burmistrzowi zasługuje na najwyższe uznanie. Jeśli ktoś tych dokonań nie widzi to chyba przez wrodzoną ślepotę. Nie warto wymieniać, bo krzykaczy, którym jest tak źle i i tak nic nie przekona, a przekonanym również nie ma sensu wymieniać punkt po punkcie.


Chetnie posłucham Twojej wyliczanki na "tak", ja takich nie widze. A przeciw temu panu przemawia bardzo wiele

- obiecywał przystanek autobusowy z prawdziwego zdarzenia - niespełniona obietnica

- mieszkania po dawnej policji - niespełniona obietnica

- cyrki z polityką śmieciową i zrzucanie odpowiedzialnosci zbiorowej na tych co segregują

- fatalny dobór kadry, zostawił wszystkich kluczowych urzędasów po byłym burmistrzu i szumnie zapowiadał że się z nimi rozliczy, wybór swojego zastępcy pomyłka totalna, ten człowiek ma tak złą opinię, że aż chodzą na ten temat legendy na dodatek arogancki i nieprzyjemny

- festiwal most i utopionione pół melona w imprezie dla wybrańców, ktora nic nie daje mieszkancom

- dziwne akcje ze spolkami typu zec, osir, pec czy bog wie jeszcze co, prezesi, wiceprezesi, przekształcenia przelew majątku

- prztyczek w bazarowiczow ktorzy utrzymuja to miasto, zapytaj ludzi z bazaru co myslą o ciszewiczu i jego planach budowy nowego bazaru obok :)

- olanie tradycyjnych imprez jak transvocale czy Labirynt, ktore tworza renome slubic

- wypięcie sie na nauczycieli i usuniecie jezyka niemieckiego w szkolach, jakby byl slepy i zapomniał z kim sąsiadujemy, dzieci sie uczą anglika i bedą mogly do irlandii jezdzic do pracy

- ZERO inwestorow i nowych miejsc pracy wyniklych z dzialan burmistrza nie liczac oczywiscie zrobienia etatow dla swoich ludzi

- cyrki z prywatnymi przedszkolami i rzucanie właścicielom kłód prawnych pod nogi

- niejasności przy wyłanianiu kandydatów na kluczowe stanowiska jak sprawa byłego barmana Ariela Pawelczyka z jego sztabu ktory dostal intratne stanowisko -- tu na forum było to głośno dyskutowane nawet kojarze że ludzi co brali udział w rekrutacji sie wypowiadali ze pan burmistrz "mijał się z prawdą"

- cyrki z budżetem i jak tylko coś było nie tak to płacz dziecka z piaskownicy "to nie ja, to poprzednicy", przypomnijcie sobie te wywiady w Lubuskiej po wyborach

- wtopa z logo słubic i frankfurtu, farsa z której się śmieje każdy marketingowiec, nie mowiac o "korzy,sciach" dla mieszkańców

- wtopy lapsusy i nietakty jak obchodzenie rocznicy wybuchu wojny 2 wrześnie, bo w niedziele to on ma wolne - dla mnie totalny wstyd i żenada

- cyrki z oświetleniem, gaszenie lamp w miejscach gdzei bylo niebezpiecznie w imie oszczednosci

- nieprzejęcie terminala gdy wszystko już było na wyciągniecie ręki

Koniec wyliczanek bo sie sam przerazilem. Moze tobie sie podoba ok, ale znam ludzi mnostwo co glosowalo na niego i teraz jeden wielki żal.pl i każdy tylko nie on. To opinia wielu osob, każdy tylko nie on. Sory.

Moja żona jest też na nie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Dlaczego na terenie starego KOMESu nic nie powstaje!? 2014/01/24 19:52 #18459

  • anias34
  • anias34 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 2
do tej wyliczanki,dorzuciłabym jeszcze to,że ukrócił-i to znacząco dodatki do czynszów mieszkaniowe ,a dostają je najubożsi.Jak dla mnie to niewybaczalne.Na 100 % na niego nie zagłosuje.organizuje głupie imprezy za miliony,a biedakom zabiera.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Dlaczego na terenie starego KOMESu nic nie powstaje!? 2014/01/24 21:29 #18461

  • marks
  • marks Avatar
  • Gość
  • Gość

dreamhost napisał: A ja powiem zdecydowanie TAK. Choćby dlatego, że to najlepszy burmistrz w historii Słubic.

Bez jaj, burmistrzowi Ciecierskiemu do pięt nie dorasta.

Przyznaję, że na początku też byłem mocno sceptyczny, ale to, czego udało się dokonać obecnemu burmistrzowi zasługuje na najwyższe uznanie.

A cóż takiego wielkiego udało się dokonać Ciszewiczowi?

Jeśli ktoś tych dokonań nie widzi to chyba przez wrodzoną ślepotę. Nie warto wymieniać, bo krzykaczy, którym jest tak źle i i tak nic nie przekona, a przekonanym również nie ma sensu wymieniać punkt po punkcie.

Nie, nie warto wymieniać, tylko nie ma co wymieniać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Dlaczego na terenie starego KOMESu nic nie powstaje!? 2014/01/24 23:29 #18462

  • kaczka
  • kaczka Avatar
  • Wylogowany
  • Elite Member
  • Elite Member
  • Posty: 292
  • Otrzymane podziękowania: 8
Ja bym jeszcze dodał zwolnienie z pracy jednego z najlepszych pedagogów w Słubicach z tytułem doktora Pana Adama Przechrzty.
pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Przechrzta

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Mamy marzec KOMES zostaje nie użytykowy !!!!!!! 2014/03/04 19:25 #18721

  • adr
  • adr Avatar Autor
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 6
  • Otrzymane podziękowania: 0
I tak jak można Było się spodziewać Teren po starym KOMES-ie zostaje dalej ruiną!!!!!!!!!
Chętnych nie było a z tego co wiem to nawet nie doszło do licytacji ze względu iż spółka posiadająca prawa do tego obiektu ogłosiła upadłość!!!!!!!!! dzień czy parę przed licytacją!!!!! POLSKA teraz kilka lat zanim sąd uzna czy faktycznie upadłość byłą uzasadniona. Porażka kraj!!! No ale kto ma pieniądze ten karty rozdaje :)..........

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez adr.
  • Strona:
  • 1