Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Odp: Montaz telewizora - instalator RTV - kogo polecacie? 2013/12/20 16:06 #18195

  • dreamhost
  • dreamhost Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 141
  • Otrzymane podziękowania: 14

jurek napisał: nie wiem w czym problem - są tacy co lubią sami majsterkować, są tacy co nie mają umiejętności, więc po co się czepiać
ja sam np. elektrykę potrafię zrobić od A do Z, ale kompletnie nie znam sie na wod-kan, zawsze fachowca wzywam
porównanie z tymi wycieraczkami zupełnie nie na miejscu

Polacy to taki naród fachowców co to sami wszystko porobią w stylu: panie ja i szwagier zrobimy
Ja juz po takich kilka instalacji poprawiałem, zrobionych tak ze groziło porażeniem i śmiercia dla domowników.

umiesz sam zrobic - super, ciesz sie, ale nie krytykuj innych gdy szukają pomocy raczej jak widac nie z lenistwa


Dobrze Panie Jurku, przepraszam za moją niesłuszną "krytykę", mea culpa. Zakładam na swój plugawy, bęcwalski łeb worek pokutny i kajam się w prochu i popiele.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez dreamhost.

Odp: Montaz telewizora - instalator RTV - kogo polecacie? 2013/12/22 11:14 #18205

  • szabla
  • szabla Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • Posty: 48
  • Otrzymane podziękowania: 1
Spadaj, bęcwale na drzewo, a nie sil się na pseduosocjologiczne frazesy, bo to nikogo nie wzrusza. I pomyśleć, że chciałem tylko zawiesić TV...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Montaz telewizora - instalator RTV - kogo polecacie? 2013/12/22 14:21 #18206

  • lukasz23
  • lukasz23 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
tu masz numer kogos co zamoątuje ten tv 693164602

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Montaz telewizora - instalator RTV - kogo polecacie? 2013/12/23 17:15 #18218

  • pysiu83
  • pysiu83 Avatar
  • Wylogowany
  • Senior Member
  • Senior Member
  • GG: 482429
  • Posty: 56
  • Otrzymane podziękowania: 3
Odezwij sie jak aktualne to coś pomyślimy na tv i położeniem okablowania .

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2