Kliknij przycisk i otwórz MENU >>
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Konkurs na najpiękniejszy balkon 2013/06/28 10:20 #16768

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Zapraszamy wszystkich słubiczan do wzięcia udziału w konkursie na najpiękniejszy balkon w Słubicach organizowanym wspólnie przez stowarzyszenie Słubiczanie.pl, redakcję Pogranicza Lubuskiego, telewizję HTS oraz portal Słubice24. Do wygrania są cenne nagrody.

Pochwalcie się swoimi kolorowymi balkonami! Pokażcie innym jak dbacie o wygląd naszego miasta. Zapraszamy do dyskusji i przesyłania zdjęć. Szczegółowe informacje oraz regulamin znajdziecie tutaj:
www.slubice24.pl/wiadomosci/aktualnosci/...y-balkon-w-slubicach

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Konkurs na najpiękniejszy balkon 2013/07/18 07:46 #16946

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 536
  • Otrzymane podziękowania: 26
A czy istnieją jakies w miarę konkretne i obiektywne parametry, względem których "prace" będą oceniane, czy będzie to tylko osobiste widzimisię szanownej komisji?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Konkurs na najpiękniejszy balkon 2013/07/18 11:08 #16947

  • jurek
  • jurek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 81
  • Otrzymane podziękowania: 4
a czy ty zawsze musisz mieć coś do powiedzenia w każdym temacie? jakie jest obiektywne kryterium zadawania przez ciebie glupich pytan? problemy z wlasnym ego, frustracja? a moze ci petunie na balkonie uschły? :blink:
Za tę wiadomość podziękował(a): Lea

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Konkurs na najpiękniejszy balkon 2013/07/23 05:52 #16968

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 536
  • Otrzymane podziękowania: 26
Nie Ciebie pytałem, więc się nie wtrącaj. Jeśli uważasz, ze twoje pytanie jest mądre, to muszę cię wyprowadzić z błędu, bo to twoja odpowiedź-pytanie właśnie świadczy o frustracji - nie dosyć, że próbujesz zmienić temat ( nie wiem, po co - jesteś w komisji czy walczysz o nagrodę? ) to jeszcze krytykujesz "za całokształt" a to jest argument kogoś, kto nie wie, co chce powiedzieć, ale koniecznie chce zaprotestować. Daj sobie spokój i idź pielić balkonik. Nie wiem, po co organizowane są takie konkursy , bo przede wszystkim nie ma konkretnych,określonych zasad - co może pociągać za sobą różnego rodzaju przekręty, a tego nie lubię. Nie skutkują one tez upiększeniem naszego miasta, bo każdy robi , co chce ( zresztą i tak robi :-) ) i budynki raczej od tego chaosu nie pięknieją.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Konkurs na najpiękniejszy balkon 2013/08/04 08:21 #17049

  • --malgorzata--
  • --malgorzata-- Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez --malgorzata--.

Odp: Konkurs na najpiękniejszy balkon 2013/09/02 12:49 #17289

  • Malgorzata Rz
  • Malgorzata Rz Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Witam, bralam udzial w tym konkursie, wiec prosze o publikacje zwyciezcow, pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Konkurs na najpiękniejszy balkon 2013/09/11 15:14 #17351

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 536
  • Otrzymane podziękowania: 26
No, nie chciałbym jakoś specjalnie krakać, ale tak ciśnie sie na usta... "a nie mówiłem?". Słowem - jaki konkurs taki jego koniec :-) . Pozdrawiam organizatorów... :whistle:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Konkurs na najpiękniejszy balkon 2013/09/14 20:56 #17382

  • Malgorzata Rz
  • Malgorzata Rz Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Konkurs był nawet fajnym pomysłem i sprawdził się w wielu innych miastach. Widze w Slubicach wiele pieknych balkonow i mysle, ze to wielka szkoda, ze tak wyszło. Tylko, ze portal slubice24 nie podjął sie nalezytego rozglosnienia, a informacje na klatkach schodowych pojawiły sie dopiero po regulaminowym zakonczeniu konkursu. Nie bez powodu byly to ogloszenia bez daty zakonczenia konkursu. A teraz dowiaduje sie ukradkiem, ze z powodu znikomego zainteresowania konkurs rozwiązano, TYLKO; ZE NIE ROZWIAZUJE SIE KONKURSU TAK PO CICHU I GDY NIE MA W REGULAMINIE WYMAGANEJ FREKWENCJI. Moje zapytanie na forum zostalo zignorowane, a mail do slubice.24 zablokowany bym bron boże nie zadawała tego klopotliwego pytania o zwyciescow brawo!! Nie dziwi mnie juz, ze informacje tutaj podawane są błędne...rok temu spoznilam sie na kurs do Volksschule, bo godzina sie nie zgadzala, nie dziwią mnie artykuly bez jakiejkolwiek sensownej tersci jak np Ile kosztuje dom w powiecie slubickim.? Ale ten konkurs i zacieranie po nim śladów jest co najmniej żenujące !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Konkurs na najpiękniejszy balkon 2013/09/16 06:36 #17389

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Małgorzata nikt nic nie robi po cichu, ani niczego nie wymazuje. Pisząc w ten sposób podajesz nieprawdę.

Organizatorem konkursu jest stowarzyszenie SŁUBICZANIE.PL a portal Słubice24 podobnie jak telewizja HTS oraz Pogranicze Lubuskie są wyłącznie PATRONAMI MEDIALNYMI. Rola patrona ogranicza się do informowania o konkursie co miało miejsce parokrotnie w w/w mediach oraz u nas. Nie jest naszą rolą rozstrzyganie konkursu, jego przeprowadzanie, ani decydowanie o tym jak on ma wyglądać. W żaden sposób nie odpowiadamy również za wywieszanie jakichkolwiek informacji na klatkach schodowych. Naszą rolą było przekazanie informacji za pośrednictwem internetu. Opublikowaliśmy o konkursie artykuł na stronie, była ona promowana przez 2 tygodnie na stronie głównej, ponadto zostało założone forum dla uczestników konkursu.

Jak do tej pory nie otrzymaliśmy od organizatorów wyników konkursu. Dowiedzieliśmy się w ubiegłym tygodniu, że mają być opublikowane już wkrótce. Nie jest nam nic wiadome na temat takiej czy innej frekwencji lub rzekomego odwoływania konkursu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, kieruj je do organizatora, czyli stowarzyszenia SŁUBICZANIE.PL. Dokładne dane kontaktowe są od samego początku podane w regulaminie konkursu oraz w informacji, którą publikowaliśmy jeszcze w czerwcu na portalu:
www.slubice24.pl/wiadomosci/aktualnosci/...y-balkon-w-slubicach

Pozdrawiamy.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Redakcja Słubice24.pl.

Odp: Konkurs na najpiękniejszy balkon 2013/09/16 07:02 #17390

  • Malgorzata Rz
  • Malgorzata Rz Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 4
  • Otrzymane podziękowania: 0
Dziekuje za informacje, nie napisalam, ze portal wywieszal kartki z informacja na klatkach schodowych. Ale nie ukrywam, ze maile z mojego maila wracaly, dopiero z nowego przeszly do panstwa, a wyslane dwie minuty pozniej i do dzis nie mialam zadnej odpowiedzi. No i na forum tez nie uzyskalam odpowiedzi do dzis. Pytania moje juz dawno zostaly skierowane do organizatorow ale bez wiekszego sensownego skutku. Aha i skoro tutaj pojawila sie wiad o konkursie to prosze o dalsze zainteresowanie sie Panstwa ta sprawa

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Malgorzata Rz.

Odp: Konkurs na najpiękniejszy balkon 2013/09/16 07:18 #17391

  • Redakcja Słubice24.pl
  • Redakcja Słubice24.pl Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Administrator
  • Administrator
  • Posty: 727
  • Otrzymane podziękowania: 70
Małgorzata, dzięki za odpowiedź. Jeśli email wraca do Ciebie, to nie jest to kwestia blokowania przez nas, ale być może adres był błędnie wpisany lub serwer pocztowy z jakiś powodów odrzucił. Dziennie otrzymujemy blisko 100 wiadomości, być może email od Ciebie utknął w spamie. Sprawdzimy.

A co do konkursu, to właśnie po Twoim sygnale tu na forum skontaktowaliśmy się z organizatorami w sprawie wyników. Otrzymaliśmy odpowiedź, że wkrótce będą, wiec prosimy o jeszcze trochę cierpliwości. Gdy tylko je otrzymamy, niezwłocznie opublikujemy na portalu.

Pozdrawiamy!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Konkurs na najpiękniejszy balkon 2013/09/16 10:55 #17394

  • Perkos1979
  • Perkos1979 Avatar
  • Wylogowany
  • New Member
  • New Member
  • Posty: 1
  • Otrzymane podziękowania: 0
Nie wiedziałem że z durnego konkursu można zrobić taką intrygę:) :evil:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Konkurs na najpiękniejszy balkon 2013/09/16 11:56 #17395

  • jurek
  • jurek Avatar
  • Wylogowany
  • Premium Member
  • Premium Member
  • Posty: 81
  • Otrzymane podziękowania: 4
perkos siedza ludzie po domach, nudzą sie w pracy, bąki zbijają to potem wymyślają spiskowe teorie, a pewnie żadno nawet zgloszenia nie przesłało :laugh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Odp: Konkurs na najpiękniejszy balkon 2013/09/30 08:45 #17550

  • yon
  • yon Avatar
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 536
  • Otrzymane podziękowania: 26

Perkos1979 napisał: Nie wiedziałem że z durnego konkursu można zrobić taką intrygę:) :evil:



Nie wiedziałem, że jeszcze robi się takie durne konkursy :whistle:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1